- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Chromebook CB315-6H (NX.JGHEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ACER Chromebook CB315-6H (NX.JGHEU.003)
669951
Ноутбук ACER Chromebook CB315-6HT (NX.JLYEU.001)730433
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ7EU.00W)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Chromebook 315 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Twin Lake |
| Модель процесора | Intel N250 (Twin Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 4 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-3,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X - 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 128 ГБ (eMMC) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | ChromeOS |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Sparkly Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,25 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236,17 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x6x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,41 |
| Артикул | NX.JGHEU.003 |
| Штрихкод | 4711474620651 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , 4 ядерні ноутбуки Acer , Ноутбуки Acer з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Відкрийте для себе неперевершену портативність і продуктивність з 15.6-дюймовим хромбуком, оснащеним процесором Intel, великим об'ємом оперативної пам'яті та приголомшливим дисплеєм. Ідеальний для роботи та розваг: залишайтеся на зв'язку з Wi-Fi 6E і насолоджуйтеся безперебійною багатозадачністю.

Висока продуктивність
Оснащений процесором Intel і пам'яттю LPDDR5X, цей хромбук забезпечує плавну багатозадачність та ефективну продуктивність для всіх ваших обчислювальних потреб.

Приголомшливий дисплей
Насолоджуйтеся яскравим зображенням на 15.6-дюймовому IPS-дисплеї з роздільною здатністю Full HD та матовим покриттям для комфортного перегляду за будь-яких умов освітлення.

Швидко запускається. Не сповільнює вашу роботу
Хромбуки запускаються менш ніж за 10 секунд. А завдяки 16 годинам роботи від акумулятора та автоматичним оновленням ви зможете продовжувати свої справи без перерв.

ChromeOS
ChromeOS дозволяє працівникам і студентам залишатися на зв'язку та підвищувати продуктивність, якщо вони працюють на виробництві або у сфері знань, в офісі чи віддалено.

Покращені можливості підключення
Залишайтеся на зв'язку без зайвих зусиль завдяки Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3, що забезпечують високу швидкість роботи інтернету та надійне з'єднання, де б ви не були.

Тривалий час автономної роботи
Завдяки потужному акумулятору, який забезпечує тривалу роботу на одному заряді, а також можливості швидкого заряджання ви можете займатися своїми справами протягом усього дня.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








