- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.J0JEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 2
- Порівняння
- Аксесуари 104
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.J0JEU.003)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 17 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,8-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,2-4,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Shale Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,09 |
| Загальна ширина виробу, мм | 402,1 |
| Загальна довжина виробу, мм | 256,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 3,15 |
| Артикул | NX.J0JEU.003 |
| Штрихкод | 4711474080332 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer 17 дюймів , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Acer Aspire Intel
Відкрийте для себе багатофункціональність ноутбуків Acer Aspire. Завдяки процесорам до Intel Core Ultra вони добре підходять для виконання широкого спектру завдань.
Готовий до будь-яких завдань
Завдяки процесору Intel Core Ultra з технологією Intel AI Boost ви отримаєте швидкість й обсяг пам'яті, достатні для виконання практично будь-яких завдань. Крім того, з Copilot, вашим повсякденним помічником на основі штучного інтелекту, ваша продуктивність завжди на відстані одного дотику.

Intel AI Boost
Цей комп'ютер з підтримкою штучного інтелекту оснащений спеціальним движком ШІ від Intel - AI Boost. Цей нейронний процесор розвантажує центральний процесор від завдань штучного інтелекту, оптимізуючи робочі навантаження для більш інтуїтивного та приємного використання штучного інтелекту.

Copilot
Copilot - це помічник на основі штучного інтелекту, який допомагає знаходити відповіді та ідеї в Інтернеті, творчо працювати та співпрацювати, а також зосереджуватися на поточному завданні.

Легке підключення
Підключайтеся без проблем завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, зокрема двом портам Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E і Bluetooth 5. Витончений і легкий алюмінієвий корпус, створений для зручності та універсального використання в дорозі.

Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи.

Більш плавні відеодзвінки
Acer PurifiedVoice та PurifiedView 2.0 покращують якість відеодзвінків, зменшуючи фоновий шум, утримуючи вас у фокусі та гарантуючи, що ви завжди виглядатимете та звучатимете якнайкраще.

Задоволення від творчості
Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt 2.0. Редагуйте та створюйте ШІ-стікери, щоб наклеїти їх будь-де, а коли ви робите знімок екрана або відкриваєте зображення, то на екрані з'являється інтуїтивно зрозуміле меню з усією необхідною інформацією.

Отримайте більше можливостей за допомогою рішень Acer зі штучним інтелектом
AcerSense дає змогу керувати пристроєм одним дотиком, контролюючи систему без зайвих зусиль. Покращуйте якість відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedVoice і PurifiedView 2.0. Створюйте та редагуйте наклейки будь-де за допомогою Acer LiveArt 2.0 з підтримкою штучного інтелекту.

Дружній до планети
Ноутбук Acer Aspire Intel упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, містить компоненти, виготовлені з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT Gold, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









