Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Складно підрахувати скільки існує різновидів побутової техніки. Її асортимент регулярно поповнюється новими приладами для вирішення різних завдань. Корисні і практичні пристрої застосовують в спальнях, залах, санвузлах і на кухнях. Установка і підключення кожного з них – трудомістка процедура. Справитися з ними можуть кваліфіковані фахівці. Вони надають послуги для побутової техніки від різних виробників.

Услуги для бытовой техники в Moyo

Які послуги для побутових і кухонних приладів ми надаємо?

У нас можна підібрати відповідні послуги для всіх побутових девайсів, які потребують монтажу або підключенні. Наші майстри вміють працювати з великою побутовою технікою і з багатьма дрібними гаджетами і пристосуваннями.

Услуги монтажа газовых плит в Moyo

Завдання, які можуть вирішити майстри з Moyo:

 • Монтаж холодильника. Послуга передбачає вилучення з заводської упаковки, демонтаж старого пристрою, підключення до живлення і перевірку працездатності. Поширюється на європейські та азіатські агрегати, а також Сайд бай Сайд.
 • Установка вбудованої електричної плити. Основні етапи: підготовчі процедури (огляд на наявність дефектів), монтажні роботи, прокладка кабелю і приєднання до джерела живлення.
 • Монтаж витяжки. Установка здійснюється з урахуванням вимог розробника. Спеціаліст підбирає оптимальну висоту монтажу та здійснює приєднання до комунікацій.
 • Обслуговування водогрійного оснащення. Монтажні роботи та профілактичне ТО накопичувальних бойлерів.
 • Монтаж і сервіси для кліматичної техніки (спліт-систем, котлів, радіаторів та конвекторів). Основні роботи: установка, профілактичний огляд і техобслуговування.
 • Установка газової плити. Комплекс сервісів, включаючи монтаж і підготовку до експлуатації.
 • Підготовка посудомийки до експлуатації. Типи монтажу: простий, з попередніми демонтажем, з використанням витратних матеріалів.

Услуга установки посудомойки в Moyo

Також в Мойо можна замовити послуги попереднього виїзду і підйому важких агрегатів на поверх.

Чому варто скористатися послугами MOYO

Переваги професійної установки побутової техніки за допомогою майстрів від Moyo.ua:

 1. Гарантія якості. При самостійної установки можна запросто припуститися помилки. Професійний монтаж «страхує» від будь-яких промахів.
 2. Увага до клієнтів. Робота майстрів включає консультування. При монтажі фахівці прислухаються до побажань замовників.
 3. Адекватні розцінки. Вартість послуг залежить від їх типу і трудомісткості. Користувачам не доводиться переплачувати за нав'язані послуги.
 4. Швидка «покупка» послуг. Замовлення здійснюється через інтернет – на офіційному сайті.

Услуга монтажа стиральной машины в Moyo

Завдяки майстрам з Moyo, облаштування житла корисними приладами приносить тільки задоволення. Професіонали позбавляють користувачів від головного болю, викликаної складним процесом введення побутової техніки в експлуатацію.