Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Господарські товари

Асортимент господарських товарів: види та особливості

Госптовари — це засоби та пристрої, які полегшують життя та побут. Вони призначені для підтримки чистоти, використання у санітарно-гігієнічних цілях, догляду за меблями, сантехнікою та іншими об’єктами в межах житлового приміщення.

Господарські товари

Практичні та корисні господарські товари на всі випадки життя

До категорії товарів господарського призначення належить таке приладдя:

 1. Туалетний папір. Засіб гігієни, що використовується повсюдно. Випускається в рулонах та у форматі окремих листів. На дотик — сухий і вологий, одношаровий і з кількох шарів, гладкий і з тисненням у вигляді візерунків.
 2. Паперові рушники. Запрошені на кухні для витирання рук та видалення забруднень із поверхонь. Також придатні для використання у майстернях, гаражах, під час ремонту.
 3. Одноразові серветки. З одного або кількох шарів паперу. За призначенням: для продуктів декоративні, гігієнічні. За формфактором — рулонні відривні та окремі.
 4. Пакети для сміття. Великі та маленькі, ущільнені, на зав'язках, стійкі до вологи. Зручно використовувати для харчових відходів, паперу та пластику, будівельного сміття. Екологічні не шкодять навколишньому середовищу, але коштують дорожче за звичайні.
 5. Пакування для харчів. Розраховане на зберігання їжі в холодильнику та при кімнатній температурі. Захищає місткості без кришок від розсипання та потрапляння всередину сторонніх предметів, пилу.
 6. Пристосування для прибирання. Мікрофіброві та целюлозні серветки — для протирання столів, стільниць, підвіконь, дзеркал. Губки — для посуду. Скребки — для видалення засохлих забруднень.
 7. Доглядові засоби та аксесуари для взуття. Охайне взуття — плюс 100 до іміджу. Для чищення — аерозолі, щітки, пінки, губки з кремом (оснащені дозатором). Для збереження кольору та видалення запахів — фарби та дезодоранти. Для «підгонки» до розміру, захисту від натирань та зручності — устілки, подушечки, накладки.

Госптовари

При виборі господарських товарів важливо враховувати нюанси:

 • Ціна. Не обов’язково гнатися за найдорожчими засобами, але краще не заощаджувати, якщо бюджет дозволяє. У середньому ціновому сегменті — «помічники» на будь-який життєвий випадок.
 • Виробник. Брендам, які на слуху, можна довіряти. Про них пишуть багато в інтернеті, легко знайти чесні відгуки.
 • Композиція. В пріоритеті засоби, які не містять речовини, небезпечні для організму. Гіпоалергенність — великий плюс.

Зручність. Госптовари, які незручно використовувати, незабаром після купівлі опиняються у далеких ящиках, де лежать до закінчення терміну придатності. Щоб уникнути захаращення будинку, варто віддавати перевагу рішенням зі звичним формфактором, приємним запахом (якщо у складі ароматизатори), зрозумілим призначенням.

Паперові рушники

Купити господарські товари швидко та не виходячи з дому можна в інтернет-магазині Moyo. Скільки коштуватиме доставлення — залежить від типу та характеристик товару. Транспортування об’ємистого та важкого приладдя обходиться дорожче, на дрібному — можна заощадити. Якщо потрібна допомога у виборі — ласкаво просимо до онлайн-чату.

Пишемо корисно