Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Техніка для поливу

Техніка для поливу

У каталозі нашого інтернет-магазину ви маєте можливість замовити техніку для поливу, продаж якої здійснюється за прийнятною вартістю, а також з оперативною доставкою по Києву та Україні. Подібна техніка життєво необхідна в літній сезон, коли на вулиці тримається тепла погода і рослини потребують регулярного поливу. Без цього вони просто зав'януть і ви не отримаєте хорошого врожаю. За допомогою техніки ви спростите своє життя, адже більше не доведеться носити важкі відра з водою або використовувати шланг. Зараз виробники пропонують досить великий вибір засобів для поливу, що працюють дуже якісно та ефективно. При плануванні ландшафтного дизайну потрібно враховувати насамперед систему поливу, яка забезпечуватиме необхідні умови для зростання та розвитку рослин. Полив – це найважливіша процедура, без якої практично неможливо отримати хороший урожай овочів і плодових культур, а також рослини сильно постраждають від посухи. Якісна техніка для поливу здатна врятувати рослини від надмірної втрати вологи та в'янення в аномально спекотну погоду, а також покращити врожайність.

Дослідним садівникам вже давно відомо, що різні культури рослин потребують певних умов та індивідуального підходу під час поливу. Але рідко господарство обмежується парою соток, де цвітуть усі рослини, адже багато хто робить на цьому бізнес, вирощуючи цілі поля. У такому разі ручний полив стає дуже трудомістким заняттям, що забирає масу вільного часу. А якщо таких площ кілька, то можна взагалі переїжджати на город і забути про інші обов'язки, а також відпочинок. Саме для здійснення правильного підходу до поливу рослин використовують спеціальну техніку. Як правило, її вартість дуже доступна, та й з установкою не виникає жодних проблем. Поливна техніка дуже спростить ваші повсякденні будні. Після придбання обладнання полив рослин буде відбуватися автоматично в заданому режимі, а у вас звільниться величезна кількість вільного часу. Крім того, помітно зросте якість поливу, що дозволяє щороку збирати дедалі більші врожаї.

Для забезпечення вологою великого городу можна використовувати пістолети різноманітної потужності або водяні насоси. У нас ви зможете придбати насоси, дощовики, поливальні пістолети, системи крапельниць для експлуатації в теплицях і багато інше, що знадобиться при догляді за рослинами. Можна один раз купити техніку для поливу та налаштувати режим її роботи, після чого полив відбуватиметься у повністю автоматичному режимі.

Поливна техніка

Якщо в якості обладнання ви вибрали насос, потрібно правильно визначитися з його різновидом: занурювальний, поверхневий або дренажний. Також необхідно врахувати показники потужності, продуктивність, тиск і тиск. Після встановлення додаткового обладнання насос буде працювати в автоматичному режимі. Насос – це чудовий варіант, коли потрібно облаштувати систему поливу рослин на величезній території. При цьому полив буде рівномірним. У нас ціна на техніку для поливу доступна для кожного.

Що по акціям ?
Топ товари
Акційні
Хіт продажів
Код товару:419512
 Адаптер для крана Verto 1/2"-3/4" (15G740)
Код товару:419575
 Шланг Verto 1/2", 20м (15G820)
Шланг Verto 1/2", 20м (15G820)
5 відгуків
Ціна:
398 грн
469грн
Код товару:419565
 Поливальний пістолет Verto 15G705
Поливальний пістолет Verto 15G705
5 відгуків
Ціна:
251 грн
285грн
Код товару:419553
 З'єднувач Verto 15G745
З'єднувач Verto 15G745
5 відгуків
Ціна:
17 грн
Код товару:296543
 Шланг Claber Karcher PriмoFlex 1/2 50 м (2.645-139.0)
Шланг Claber Karcher PriмoFlex 1/2 50 м (2.645-139.0)
10 відгуків
Ціна:
1 499 грн
Пишемо корисно