Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Мережеве обладнання

Для того, щоб в будинку або офісі був стабільний інтернет, потрібно якісне мережеве обладнання, замовити яке можливо в каталозі нашого інтернет-магазину. Після оформлення замовлення ми здійснимо швидку доставку по Києву або Україні. Вартість залежить від призначення обладнання, а також його характеристик. Наприклад, сучасні роутери відрізняються по віддалі, на яке передається сигнал, максимально можливої швидкості передачі даних, кількості антен і по багатьом іншим параметрам. Мережеве обладнання купити можна за досить вигідною ціною, але багато що залежить від особливостей використання техніки. Для створення домашньої мережі з точкою доступу Wi-Fi буде достатньо найпростішого обладнання, але якщо буде підключатися велику кількість абонентів, то швидкість доступу до мережі сильно впаде. В такому випадку краще використовувати більш професійні моделі, характеристики яких набагато краще.

Замовити мережеве обладнання в Києві ви можете в будь-який момент. Без нього просто не вийде отримати доступ до інтернету. Часи, коли до мережі підключався лише єдиний комп'ютер вже давно залишилися в минулому. Зараз у кожної людини є велика кількість гаджетів, за допомогою яких можна підключатися до інтернету. Wi-Fi роутери надають можливість здійснювати бездротове підключення до мережі відразу з декількох пристроїв. Устаткування для мережі дозволяє зробити підключення зі звичайного смартфона, планшета, ноутбука і навіть смарт-телевізора.

Устаткування для мережі

Маршрутизатор розрізняються в першу чергу по числу роз'ємів, до яких може здійснюватися підключення. Також велику роль відіграє передавач і антени. Сучасне мережеве обладнання в Україні дозволяє підключитися до мережі одночасно великій кількості пристроїв. Бездротову технологію зазвичай може підключитися більше 5 пристроїв, при цьому на кожному з них буде висока швидкість інтернету. Єдине, що сучасні моделі сильно обмежені за кількістю Enthernet- портів, які потрібні для проводового підключення комп'ютерів. Якщо вам необхідно підключити одночасно декілька комп'ютерів, то варто звернути увагу на моделі з 4 і більше роз'ємами. Мережеве обладнання ціна залежить від характеристик, які у кожної моделі будуть індивідуальними.

Перед придбанням роутера варто звернути увагу на характеристики його передавача. Стандартно пристрою функціонують на частоті в 2,4 ГГц, що забезпечує хорошу дальність роботи. Сигнал буде добре проходити через різні перешкоди, але частота сильно завантажена, в зв'язку з чим можливі перешкоди від сусідніх передавачів. Щоб уникнути цієї проблеми нещодавно почали використовувати новий 5 ГГц діапазон, що забезпечує більш високу швидкість з'єднання, але хвилі на даній частоті погано долають перешкоди. Мережеве обладнання в інтернет-магазині супроводжується офіційною гарантією від виробника.