Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання

Для того, щоб у будинку або офісі був стабільний інтернет, знадобиться якісне мережеве обладнання, яке можна замовити в каталозі нашого інтернет-магазину. Після оформлення замовлення ми здійснимо швидку доставку по Києву чи Україні. Вартість залежить від призначення обладнання та його характеристик. Наприклад, сучасні роутери відрізняються за відстанню, на яку передається сигнал, максимально можливу швидкість передачі даних, кількість антен і за багатьма іншими параметрами. Мережеве обладнання можна купити за досить вигідною ціною, але багато залежить від особливостей використання техніки. Для створення домашньої мережі з точкою доступу Wi-Fi буде достатньо простого обладнання, але якщо буде підключатися велика кількість абонентів, то швидкість доступу до мережі сильно впаде. У такому випадку краще використовувати професійні моделі, характеристики яких набагато кращі.

Замовити мережеве обладнання у Києві ви можете у будь-який момент. Без нього просто не вдасться отримати доступ до інтернету. Часи, коли до мережі підключався лише єдиний комп'ютер, вже давно залишилися в минулому. Зараз кожна людина має велику кількість гаджетів, за допомогою яких можна підключатися до інтернету. Wi-Fi роутери надають можливість здійснювати бездротове підключення до мережі одразу з кількох пристроїв. Устаткування для мережі дозволяє зробити підключення зі звичайного смартфона, планшета, ноутбука та навіть смарт-телевізора.

Устаткування для мережі

Маршрутизатор розрізняються в першу чергу за кількістю роз'ємів, до яких може здійснюватися підключення. Також велику роль грає передавач і антени. Сучасне мережеве обладнання дозволяє підключитися до мережі одночасно великої кількості пристроїв. Бездротовим каналом зазвичай може підключитися більше 5 пристроїв, при цьому на кожному з них буде висока швидкість інтернету. Єдине, що сучасні моделі сильно обмежені за кількістю портів Enthernet, які потрібні для проводового підключення комп'ютерів. Якщо вам необхідно підключити одночасно кілька комп'ютерів, варто звернути увагу на моделі з 4 і більше роз'ємами. Мережеве обладнання ціна залежить від характеристик, які кожна модель буде індивідуальною.

Перед придбанням роутера варто звернути увагу на характеристики його передавача. Стандартно пристрої функціонують на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує хорошу дальність роботи. Сигнал добре проходитиме через різні перешкоди, але частота сильно завантажена, у зв'язку з чим можливі перешкоди від сусідніх передавачів. Щоб уникнути цієї проблеми, нещодавно почали використовувати новий 5 ГГц діапазон, що забезпечує більш високу швидкість з'єднання, але хвилі на цій частоті погано долають перешкоди. Мережеве обладнання в інтернет-магазині супроводжується офіційною гарантією від виробника.