Ваше місто:Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

  • Блог
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
0
Кошик

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання

Для того, щоб вдома або офісі був стабільний інтернет, потрібне якісне мережеве обладнання, замовити яке можливо в каталозі нашого інтернет-магазину. Після оформлення замовлення ми здійснимо швидку доставку по Києву або Україні. Вартість залежить від призначення обладнання, а також його характеристик. Наприклад, сучасні роутери відрізняються за відстанню, на яку передається сигнал, максимально можливою ​​швидкістю передачі даних, кількістю антен і за багатьма іншим параметрам. Мережеве обладнання купити можна за досить вигідною ціною, але багато що залежить від особливостей використання техніки. Для створення домашньої мережі з точкою доступу Wi-Fi буде достатньо найпростішого обладнання, але якщо буде підключатися велика кількість абонентів, то швидкість доступу до мережі сильно впаде.

Замовити мережеве обладнання в Києві ви можете в будь-який момент. Без нього просто не вийде отримати доступ до інтернету. Часи, коли до мережі підключався лише єдиний комп'ютер вже давно залишилися в минулому. Зараз у кожної людини є велика кількість гаджетів, за допомогою яких можна підключатися до інтернету. Wi-Fi роутери надають можливість здійснювати бездротове підключення до мережі відразу з декількох пристроїв. Устаткування для мережі дозволяє зробити підключення зі звичайного смартфона, планшета, ноутбука і навіть смарт-телевізора.

Устаткування для мережі

Маршрутизатори розрізняються в першу чергу за кількістю роз'ємів, до яких може здійснюватися підключення. Також велику роль відіграє передавач і антени. Сучасне мережеве обладнання в Україні дозволяє під'єднатися до мережі одночасно великій кількості пристроїв. Бездротовим каналом зазвичай може під'єднатися більш як 5 пристроїв, при цьому на кожному з них буде висока швидкість інтернету. Єдине, що сучасні моделі сильно обмежені кількістю Enthernet- портів, які потрібні для дротового підключення комп'ютерів. Якщо вам необхідно під'єднати одночасно декілька комп'ютерів, то варто звернути увагу на моделі з 4 і більше роз'ємами. На мережеве обладнання ціна залежить від характеристик, які у кожної моделі будуть індивідуальними.

Перед придбанням роутера варто звернути увагу на характеристики його передавача. Стандартно пристрої функціонують на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує хорошу дальність роботи. Сигнал буде добре проходити через різні перешкоди, але частота сильно завантажена, в зв'язку з чим можливі перешкоди від сусідніх передавачів. Щоб уникнути цієї проблеми, нещодавно почали використовувати новий 5 ГГц діапазон, що забезпечує вищу швидкість з'єднання, але хвилі на цій частоті погано долають перешкоди. Мережеве обладнання в інтернет-магазині супроводжується офіційною гарантією від виробника.