Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Стаціонарне обладнання

Стаціонарне обладнання

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір стаціонарного обладнання, продаж якого можна оформити за привабливою вартістю, а також з оперативною доставкою по території Києва та України. Стаціонарне обладнання відіграє найважливішу роль на будь-якому будівельному майданчику, адже воно відповідає за виконання певних завдань та спрощує життя будівельників. Так, за допомогою бетономішалки можна швидко приготувати необхідну кількість розчину, на що вручну могло піти досить багато часу та сил. Вибираючи обладнання, обов'язково звертайте увагу на показники його потужності, об'єм та інші характеристики, що впливають на його надійність, комфортабельність використання, а також продуктивність. Стаціонарне обладнання створюється з використанням передових технологій, які ефективно та надійно виконують покладені функції. Залежно від технічних вимог до інструменту відбувається підрозділ на професійні та непрофесійні. Насамперед інструменти професійної категорії відрізняються вищою ціною, тривалою роботою, більшою надійністю конструктивних вузлів та кращою продуктивністю. Ціна на стаціонарне обладнання аматорського типу буде найдешевшою.

Професійні інструменти використовуються для тривалої роботи в умовах великих навантажень, тому їх часто можна зустріти на будівельних майданчиках. Для побутового використання їх вибирають не часто, оскільки у разі переплата не виправдовує себе. Професійне оснащення виробляється з якісних компонентів, що позитивно позначається на надійності та довговічності. Аматорські моделі призначаються для домашнього використання, тому є простими та максимально простими в експлуатації. З урахуванням цих вимог створюється конструкція інструментів. Найчастіше покупець отримує багатофункціональний прилад, призначений до виконання різноманітних робіт. Рекомендуємо купити стаціонарне обладнання, яке у нас можна оформити в кредит або розплатившись одним із запропонованих методів.

Стаціонарне обладнання для будівництва

Інструмент повинен мати певну потужність, кількість обертів, а також тривалість роботи. Існує кілька методів живлення інструментів. Може використовуватися дизельний, бензиновий або електричний двигун. Також прилад може функціонувати від акумулятора. Інструмент обов'язково проходить офіційну сертифікацію, що підтверджує безпеку його експлуатації. Стаціонарне обладнання з акумуляторним джерелом живлення купується лише в тому випадку, якщо ви повинні працювати там, де немає можливості підключитися до електричної розетки. Але значним недоліком буде збільшена вартість та мала тривалість роботи, після чого доводиться підключатися до зарядного пристрою. Але більшість сучасних виробників роблять хитро, пропонуючи в комплекті кілька батарей високої ємності. Стаціонарне обладнання зробить виконання будь-яких робіт більш ефективним і простим.