Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Стаціонарне обладнання

Стаціонарне обладнання

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір стаціонарного обладнання, продаж якого можна оформити за привабливою вартістю, а також з оперативною доставкою по території Києва та України. Стаціонарне обладнання відіграє найважливішу роль на будь-який будівельному майданчику, адже воно відповідає за виконання певних завдань і спрощує життя будівельників. Так, за допомогою бетономішалки можна швидко приготувати необхідну кількість розчину, на що вручну могло піти досить багато часу і сил. Вибираючи обладнання, обов'язково звертайте увагу на показники його потужності, обсяг і інші характеристики, що позначаються на його надійності, комфортабельності використання, а також продуктивності. Стаціонарне обладнання створюється з використанням передових технологій, які ефективно і надійно виконують покладені функції. Залежно від технічних вимог до інструмента відбувається підрозділ на професійні і непрофесійні. В першу чергу інструменти професійної категорії відрізняються більш високою ціною, тривалою роботою, більшою надійністю конструктивних вузлів і кращою продуктивністю. Ціна на стаціонарне обладнання аматорського типу буде найбільш дешевою. 

Професійні інструменти задіюються для довгої роботи в умовах великих навантажень, тому їх часто можна зустріти на будівельних майданчиках. Для побутового використання їх вибирають не так часто, так як в даному випадку переплата не виправдовує себе. Професійне оснащення проводиться з більш якісних компонентів, що позитивно позначається на надійності і довговічності. Аматорські моделі призначаються для домашнього використання, тому є простими і максимально простими в експлуатації. З урахуванням даних вимог створюється конструкція інструментів. У більшості випадків покупець отримує багатофункціональний прилад, призначений для виконання різноманітних робіт. Рекомендуємо купити стаціонарне обладнання, яке у нас можна оформити в кредит або розплатившись одним із запропонованих методів.

Стаціонарне обладнання для будівництва

Інструмент повинен мати певну потужністю, числом оборотів, а також тривалістю роботи. Існує кілька методів харчування інструментів. Може використовуватися дизельний, бензиновий або ж електричний двигун. Також прилад може функціонувати від акумулятора. Інструмент в обов'язковому порядку проходить офіційну сертифікацію, що підтверджує безпеку його експлуатації. Стаціонарне обладнання з акумуляторним джерелом живлення купується лише в тому випадку, якщо ви змушені працювати там, де немає можливості підключитися до електричної розетки. Але значним недоліком буде збільшена вартість і мала тривалість роботи, після чого доводиться підключатися до зарядного пристрою. Але більшість сучасних виробників надходять хитро, пропонуючи в комплекті кілька акумуляторів значної ємності. Стаціонарне обладнання зробить виконанні будь-яких робіт більш ефективним і простим.

Топ товари
Акційні

Новинки

Код товару:442399
 Генератор Karcher бензиновий PGG 3/1, 230В, max 3кВт, (1.042-207.0)
Код товару:442400
 Генератор Karcher бензиновий PGG 6/1, 230В, max 5.5кВт, (1.042-208.0)
Код товару:447650
 Генератор Karcher бензиновий PGG 8/3 (1.042-209.0)
Генератор Karcher бензиновий PGG 8/3 (1.042-209.0)
6 відгуків
Ціна:
57 999 грн
61 999грн
Код товару:491143
Пила монтажна Makita M2402
Код товару:536387
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Код товару:536389
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 10/E5 (4152535)
Код товару:536392
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 25/1/E5 (4152600)