Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Правильні шкільне приладдя – навчання з радістю

При підготовці дитини до школи батькам важливо відповідально підійти до вибору необхідних йому в навчанні предметів і інструментів. Правильно підібрані шкільне приладдя допоможуть учневі комфортно почувати себе на уроках, займатися з інтересом, і що дуже важливо – зберегти своє здоров'я.

Придбати шкільне приладдя для дитини будь-якого віку можна в інтернет-магазині MOYO. Ви без праці підберете необхідну для вас продукцію, виготовлену з урахуванням вікових особливостей учня. Багатий асортимент шкільної продукції в каталозі і поради досвідчених фахівців зроблять кожну вашу покупку вдалою і комфортною. Ціни на якісні шкільне приладдя вас порадують.

Товари для школи: класифікація

Залежно від призначення товару шкільне приладдя поділяються на такі категорії:

 • письмові;
 • для креслення і малювання;
 • матеріали для вивчення букв, звуків, рахунки;
 • інші канцтовари.

Придбати шкільне приладдя в Києві і по всій країні можна на сайті компанії MOYO.

Як правильно зробити вибір

Основні товари для школи, необхідні дитині для забезпечення успішного процесу навчання:
1. Ручки. Потрібно вибирати такі, щоб паста писала чітко і не розмазувалася на папері. Зручними будуть моделі з гумовою вставкою, яка стане на заваді ковзанню і зменшить напругу кисті при листі.
2. Олівці. Краще вибирати середньої твердості, оскільки м'які можуть розмазуватися по папері, а тверді – продавлювати її. Кольорові повинні малювати м'яко і залишати яскравий чіткий слід.
3. Точилка. Повинна мати контейнер для сміття. Так буде підтримуватися порядок в пеналі і портфелі.
4. Ластик. Оптимальний варіант – середньої м'якості, оскільки жорсткий зашкодить папір, а м'який може кришитися або скочуватися.
5. Зошити. Сторінки повинні бути помірно-білого кольору з неяскравим, але чіткої разлиновкой. Так знижується навантаження на очі. Для малюків бажана щільна обкладинка. Вона охоронить сторінки від пошкодження. Закруглені кути НЕ будуть загинатися і м'ятися.
6. Лінійка. Краще, їли вона буде дерев'яною, оскільки це екологічно чистий матеріал. Розмітка повинна бути чіткою, щоб дитина не напружував зір.
7. Ножиці. Краще, якщо кільця будуть мати гумові вставки. Закруглені кінці не дозволять дитині поранитися.
8. Фарби. Для учнів початкових класів підійде гуаш, оскільки вона рівно лягає і створює яскраве зображення, для дітей старшого віку – акварель.
9. Пензлик. Ворс повинен бути натуральним (білка, колонок, поні). Такими пензликами легше малювати, вони добре відмиваються.
10. Пенал. Для дітей молодшого шкільного віку підійде з гумовими петельками для олівців і ручок, оскільки не дозволить їм розсипатися. Хороший варіант – м'який пенал з декількома відділеннями. Таке пристосування дозволить зберігати порядок і привчить малюка до поняття, що кожна річ повинна мати своє місце. Для школярів старшого віку зручними будуть пенали-тубуси і косметички.
11. Рюкзак. Його зовнішній вигляд повинен подобатися дитині. Він не повинен бути важким, щоб не давати додаткове навантаження на хребет. Для дітей молодшого шкільного віку рекомендується придбати рюкзак на двох заплічних ременях, регульованих по довжині. З їх допомогою можна підігнати конструкцію під зріст дитини, а в зимовий час відрегулювати ремені з урахуванням носіння об'ємних курток. Великий рюкзак з розрахунком на виріст буде для малюка незручний. Для дітей середнього і старшого шкільного віку можна придбати шкільну сумку або портфель.

Купуйте товари для школи відповідно до смаків дитини, тоді він буде використовувати їх із задоволенням, а процес навчання стане приємним і цікавим.

Чому вигідно робити покупки в MOYO

Щоб купити шкільне приладдя в Україні, скористайтеся послугами компанії MOYO.

Гарантією професійного обслуговування кожного клієнта є:

 • широкий асортимент товарів;
 • високу якість продукції, яку представляє компанія на продаж;
 • доступна вартість;
 • багаторічний досвід роботи фірми;
 • висока кваліфікація персоналу;
 • швидка доставка замовлень.

Придбання товарів в MOYO – це завжди якісна продукція і позитивні емоції.