Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Централізована система водопостачання ненадійна. Профілактики, поломки, несподівані відключення часто залишають які звикли до комфорту городян без гарячої води. Тим, хто не згоден миритися з непостійністю комунальних служб, фахівці радять купити водонагрівач і вирішити це питання остаточно.

Виробники кліматичної техніки пропонують безліч варіантів. Перед покупкою такого досить дорогого обладнання краще вивчити інформацію самостійно або проконсультуватися у професіоналів в цій сфері. В інтернет-магазині MOYO покупців з Києва або інших міст України завжди проконсультують ввічливі фахівці і запропонують купити найбільш підходящий для конкретного приміщення водонагрівач.

Види водонагрівачів

Сучасний водонагрівач може бути трьох видів:

  • проточний;
  • накопичувальний;
  • проточно-накопичувальний.

Проточні пристрою завжди більш компактні. Вода проходить через елемент теплообміну і вмить нагрівається до зазначеної температури. Накопичувальні водонагрівачі діють за іншим принципом, вони нагрівають накопичену в баці воду, яка потім поступово витрачається. Проточно-накопичувальне обладнання поєднує в собі кращі характеристики перших двох типів, але такі прилади можуть накопичувати тільки 10-30 літрів.


Водонагрівачі можуть отримувати енергію для підігріву води від електрики або газу. Серед електричного обладнання найбільш популярний бойлер, серед газового – колонка.

Зовні бойлер – це бак об'ємом від 10 до 300 літрів. У цьому накопичувальному водонагрівачі зібрана вода нагрівається до певної температури, завдяки нагрівальних елементів Тенам, вбудованим всередину бака.

Газова колонка являє собою компактний металевий корпус, з'єднаний з трубами, по яких відбувається подача води і газу. Всередині конструкції розташована система автоматичного увімкнення/вимикання, пальник і теплообмінник. Підігрів води в такому проточному водонагрівачі відбувається миттєво.

Що важливо врахувати при виборі водонагрівача

Для накопичувального електричного водонагрівача важливим параметром є об'єм бака. Його ємності повинно бути достатньо для потреб усіх мешканців, які проживають в квартирі, але в той же час при надлишку води бойлер буде працювати вхолосту. Від об'єму залежить, як довго буде нагріватися вода. Наприклад, в 10-літровому баку вона розігріється до температури 45°C всього за 10 хвилин, а підігрів 100-літрової ємності доведеться чекати 4 години.

При виборі проточного водонагрівача важливо звертати увагу на потужність. Від цього показника залежить, як швидко буде прогріватися протікає через теплообмінник вода. Але з іншого боку, в потужних газових колонках підвищений витрата газу, а для підключення проточних електричних водонагрівачів з великою потужністю необхідні розетки з трифазним напругою.

Інтернет-магазин MOYO пропонує великий асортимент водонагрівачів різних за об'ємом, потужності, виду конструкції. У нас ви зможете вибрати оптимальний товар, а досвідчені консультанти підкажуть, які характеристики найбільш важливі при покупці кліматичної техніки. Купуйте водонагрівачі в Києві або іншому місті України і забезпечте собі комфортну водокористування круглий рік!