Київ
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

У сучасному офісі оргтехніка грає найважливішу роль – прискорюючи і полегшуючи діловодство і адміністративну діяльність, вона сприяє об'єднанню всіх підрозділів компанії в єдиний бездоганно функціонуючий організм. Торгова мережа MOYO представляє найширший вибір оргтехніки в Києві – це принтери, копіри, сканери, факси, багатофункціональні пристрої та багато іншого.


Оргтехніка: основні принципи вибору

З кожним роком офісна техніка набуває нових рис, стає все більш функціональною і надійною. Разом з тим підвищується її цінова доступність. Модельний ряд будь-якого світового бренду містить значну кількість варіацій в найширшому ціновому діапазоні, що дозволяє оснастити інноваційними пристроями як офіси великих організацій і установ, так і невеликих фірм. Все частіше оргтехніку купити прагнуть і приватні особи, вона є ефективним помічником для студентів.

Незважаючи на різноманітність завдань, які вирішує той чи інший тип пристрою, є і загальні критерії вибору. Керуючись ними, придбати необхідну офісну техніку в інтернет-магазині не складе труднощів. Так, в першу чергу слід звернути увагу на наступні параметри:

 • продуктивність;
 • набір функцій;
 • забезпечення конфіденційності;
 • габарити і дизайн.

Вибираючи принтер або БФП, виходите з необхідного формату і швидкості друку, зверніть увагу, який тип паперу потрібно. У кожній категорії нашого каталогу, присутні пристрої для будь-яких робочих груп. Так, принтер А3 Epson L1300 приймає формат А4 і в монохромному режимі здатний друкувати зі швидкістю 30 сторінок в хвилину, відповідаючи потребам більшості компаній. Для проектувальників ідеальним варіантом стане широкоформатний принтер HP DesignJet T520 36, легко справляється з печаткою креслень, забезпечуючи високу чіткість зображення найдрібніших деталей.


Виробники випускають продукцію з урахуванням тенденцій в оформленні офісного простору і, як правило, віддають перевагу невеликим габаритам і лаконічному дизайну.

Офісна техніка – переваги придбання в магазинах MOYO

Якщо ви шукайте оргтехніку в Україні – ласкаво просимо в наші магазини, розташування яких можна дізнатися в розділі «контакти». Також здійснюємо продаж через інтернет з можливістю доставки кур'єром (в межах Києва) і поштовими операторами. Передбачена можливість самовивозу.

Обов'язково враховуємо, що оргтехніка для офісу вимагає особливо уважного поводження і гарантуємо ретельну підготовку до транспортування, згідно з вимогами, встановленими виробником.

Наші невід'ємні переваги:

 1. Великий асортимент дозволяє задовольняти запити кожного покупця.
 2. Налагоджена логістика і постійна наявність товару на складі є запорукою швидкого виконання будь-яких замовлень.
 3. Приймаємо оплату в зручному для покупця форматі – готівковий і всі види безготівкового розрахунку.
 4. Якісна консультаційна підтримка – відповідаємо на всі профільні питання і допомагаємо у виборі.

Ми пропонуємо купувати оргтехніку за цінами, які мінімізують капіталовкладення. У поєднанні з високою якістю продукції – це визначальний фактор рентабельної діяльності вашої компанії. Практика показує, що досить один раз замовити товар у нас, щоб стати нашим постійним покупцем! Звертайтеся, ми завжди раді бути вам корисними!