Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Оргтехніка (офісна техніка)

У сучасному офісі оргтехніка грає найважливішу роль – прискорюючи та полегшуючи діловодство та адміністративну діяльність, вона сприяє об'єднанню всіх підрозділів компанії в єдиний бездоганно функціонуючий організм. Торгова мережа MOYO представляє найширший вибір оргтехніки – це принтери, копіри, сканери, факси, багатофункціональні пристрої та багато іншого.


Оргтехніка: основні принципи вибору

З кожним роком офісна техніка набуває нових рис, стає все більш функціональною та надійною. Натомість підвищується її цінова доступність. Модельний ряд будь-якого світового бренду містить значну кількість варіацій у найширшому ціновому діапазоні, що дозволяє оснастити інноваційними пристроями як офіси великих організацій та установ, так і невеликих фірм. Все частіше оргтехніку прагнуть і приватні особи, вона є ефективним помічником для студентів.

Незважаючи на різноманітність завдань, які вирішує той чи інший тип пристрою, є й загальні критерії вибору. Керуючись ними, придбати необхідну офісну техніку в інтернет-магазині не важко. Так, насамперед слід звернути увагу на такі параметри:

 • продуктивність;
 • набір функцій;
 • забезпечення конфіденційності;
 • габарити та дизайн.

Вибираючи принтер або БФП, виходячи з необхідного формату та швидкості друку, зверніть увагу, який тип паперу потрібен. У кожній категорії нашого каталогу присутні пристрої для будь-яких робочих груп. Так, принтер А3 Epson L1300 приймає формат А4 і в монохромному режимі здатний друкувати зі швидкістю 30 сторінок хвилину, відповідає потребам більшості компаній. Для Проектувальників ідеальним варіантом стане широкоформатний принтер HP DESIGNJET T520 36, ЩО легко справляється з друком креслень, забезпечуючи високу чіткість зображення найдрібніших деталей.


Виробники випускають продукцію з урахуванням тенденцій в оформленні офісного простору і, як правило, віддають перевагу невеликим габаритам та лаконічному дизайну.

Офісна техніка – переваги придбання в магазинах MOYO

Якщо ви шукаєте оргтехніку в Україні – ласкаво просимо до наших магазинів, місцезнаходження яких можна дізнатися в розділі «контакти». Також здійснюємо продаж через інтернет з можливістю доставки кур'єром (у межах Києва) та поштовими операторами. Передбачено можливість самовивезення.

Обов'язково враховуємо, що оргтехніка для офісу вимагає особливо уважного звернення та гарантуємо ретельну підготовку до транспортування, відповідно до вимог, встановлених виробником.

Наші невід'ємні переваги:

 1. Великий асортимент, що дозволяє задовольняти запити кожного покупця.
 2. Налагоджена логістика та постійна наявність товару на складі є запорукою швидкого виконання будь-яких замовлень.
 3. Приймаємо оплату в зручному для покупця форматі – готівковий і всі види безготівкового розрахунку.
 4. Якісна консультаційна підтримка – відповідаємо на всі профільні питання та допомагаємо у виборі.

Ми пропонуємо купувати оргтехніку за цінами, що мінімізують капіталовкладення. У поєднанні з високою якістю продукції – це визначальний фактор вашої рентабельної діяльності компанії. Практика показує, що досить один раз замовити товар у нас, щоб стати нашим постійним покупцем! Звертайтеся, ми завжди раді вам бути корисними!

Що по акціям ?
Топ товари
Акційні

Новинки

Код товару:72488
 Принтер струменевий EPSON L1800 Фабрика друку (C11CD82402)
Код товару:79706
Принтер А4 Epson L810 Фабрика друку (C11CE32402)
Код товару:217436
Принтер струменевий Epson L132 Фабрика друку
Код товару:234717
Принтер струменевий Epson L805 Пристрій друку з Wi-Fi (C11CE86403)
Код товару:520962
Принтер лазерний A4 Xerox C310 (Wi-Fi) (C310V_DNI)
Код товару:520963
БФП лазерний А4 кол. Xerox C315 (Wi-Fi) (C315V_DNI)
Код товару:521574
БФП лазерний А4 ч/б Xerox B315 (Wi-Fi) (B315V_DNI)
Код товару:521576
БФП лазерний A3 ч/б VersaLink B7125/7130/7135 (Базовий блок/HDD/2 лотки/стенд) (B7101V_S)
Пишемо корисно