Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Оргтехніка (офісна техніка)

У сучасному офісі оргтехніка грає найважливішу роль – прискорюючи та полегшуючи діловодство та адміністративну діяльність, вона сприяє об'єднанню всіх підрозділів компанії в єдиний бездоганно функціонуючий організм. Торгова мережа MOYO представляє найширший вибір оргтехніки – це принтери, копіри, сканери, факси, багатофункціональні пристрої та багато іншого.

 

Оргтехніка: основні принципи вибору

З кожним роком офісна техніка набуває нових рис, стає все більш функціональною та надійною. Натомість підвищується її цінова доступність. Модельний ряд будь-якого світового бренду містить значну кількість варіацій у найширшому ціновому діапазоні, що дозволяє оснастити інноваційними пристроями як офіси великих організацій та установ, так і невеликих фірм. Все частіше оргтехніку прагнуть і приватні особи, вона є ефективним помічником для студентів.

Незважаючи на різноманітність завдань, які вирішує той чи інший тип пристрою, є й загальні критерії вибору. Керуючись ними, придбати необхідну офісну техніку в інтернет-магазині не важко. Так, насамперед слід звернути увагу на такі параметри:

 • продуктивність;
 • набір функцій;
 • забезпечення конфіденційності;
 • габарити та дизайн.

Вибираючи принтер або БФП, виходячи з необхідного формату та швидкості друку, зверніть увагу, який тип паперу потрібен. У кожній категорії нашого каталогу присутні пристрої для будь-яких робочих груп. Так, принтер А3 Epson L1300 приймає формат А4 і в монохромному режимі здатний друкувати зі швидкістю 30 сторінок хвилину, відповідає потребам більшості компаній. Для Проектувальників ідеальним варіантом стане широкоформатний принтер HP DESIGNJET T520 36, ЩО легко справляється з друком креслень, забезпечуючи високу чіткість зображення найдрібніших деталей.


 

Виробники випускають продукцію з урахуванням тенденцій в оформленні офісного простору і, як правило, віддають перевагу невеликим габаритам та лаконічному дизайну.

Офісна техніка – переваги придбання в магазинах MOYO

Якщо ви шукаєте оргтехніку в Україні – ласкаво просимо до наших магазинів, розташування яких можна дізнатися в розділі «контакти». Також здійснюємо продаж через інтернет з можливістю доставки кур'єром (у межах Києва) та поштовими операторами. Передбачено можливість самовивезення.

Обов'язково враховуємо, що оргтехніка для офісу вимагає особливо уважного звернення та гарантуємо ретельну підготовку до транспортування, відповідно до вимог, встановлених виробником.

Наші невід'ємні переваги:

 1. Великий асортимент, що дозволяє задовольняти запити кожного покупця.
 2. Налагоджена логістика та постійна наявність товару на складі є запорукою швидкого виконання будь-яких замовлень.
 3. Приймаємо оплату в зручному для покупця форматі – готівковий і всі види безготівкового розрахунку.
 4. Якісна консультаційна підтримка – відповідаємо на всі профільні питання та допомагаємо у виборі.

Ми пропонуємо купувати оргтехніку за цінами, що мінімізують капіталовкладення. У поєднанні з високою якістю продукції – це визначальний фактор вашої рентабельної діяльності компанії. Практика показує, що досить один раз замовити товар у нас, щоб стати нашим постійним покупцем! Звертайтеся, ми завжди раді вам бути корисними!

Топ товари
Акційні
Код товару:234717
Принтер струменевий Epson L805 Пристрій друку з Wi-Fi (C11CE86403)
Код товару:417816
БФП струменевий Canon PIXMA G2410 (2313C009)
БФП струменевий Canon PIXMA G2410 (2313C009)
13 відгуків
Ціна:
7 699 грн
Код товару:417817
БФП струменевий Canon PIXMA G3410 з Wi-Fi (2315C009)
БФП струменевий Canon PIXMA G3410 з Wi-Fi (2315C009)
4 відгуки
Ціна:
9 299 грн
10 905грн
Код товару:490986
БФП А4 Canon PIXMA MG3640S (0515C107)
БФП А4 Canon PIXMA MG3640S (0515C107)
3 відгуки
Ціна:
3 499 грн
3 693грн