Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Оргтехніка (офісна техніка)

У сучасному офісі оргтехніка грає найважливішу роль – прискорюючи та полегшуючи діловодство та адміністративну діяльність, вона сприяє об'єднанню всіх підрозділів компанії в єдиний бездоганно функціонуючий організм. Торгова мережа MOYO представляє найширший вибір оргтехніки – це принтери, копіри, сканери, факси, багатофункціональні пристрої та багато іншого.

 

Оргтехніка: основні принципи вибору

З кожним роком офісна техніка набуває нових рис, стає все більш функціональною та надійною. Натомість підвищується її цінова доступність. Модельний ряд будь-якого світового бренду містить значну кількість варіацій у найширшому ціновому діапазоні, що дозволяє оснастити інноваційними пристроями як офіси великих організацій та установ, так і невеликих фірм. Все частіше оргтехніку прагнуть і приватні особи, вона є ефективним помічником для студентів.

Незважаючи на різноманітність завдань, які вирішує той чи інший тип пристрою, є й загальні критерії вибору. Керуючись ними, придбати необхідну офісну техніку в інтернет-магазині не важко. Так, насамперед слід звернути увагу на такі параметри:

 • продуктивність;
 • набір функцій;
 • забезпечення конфіденційності;
 • габарити та дизайн.

Вибираючи принтер або БФП, виходячи з необхідного формату та швидкості друку, зверніть увагу, який тип паперу потрібен. У кожній категорії нашого каталогу присутні пристрої для будь-яких робочих груп. Так, принтер А3 Epson L1300 приймає формат А4 і в монохромному режимі здатний друкувати зі швидкістю 30 сторінок хвилину, відповідає потребам більшості компаній. Для Проектувальників ідеальним варіантом стане широкоформатний принтер HP DESIGNJET T520 36, ЩО легко справляється з друком креслень, забезпечуючи високу чіткість зображення найдрібніших деталей.


 

Виробники випускають продукцію з урахуванням тенденцій в оформленні офісного простору і, як правило, віддають перевагу невеликим габаритам та лаконічному дизайну.

Офісна техніка – переваги придбання в магазинах MOYO

Якщо ви шукаєте оргтехніку в Україні – ласкаво просимо до наших магазинів, розташування яких можна дізнатися в розділі «контакти». Також здійснюємо продаж через інтернет з можливістю доставки кур'єром (у межах Києва) та поштовими операторами. Передбачено можливість самовивезення.

Обов'язково враховуємо, що оргтехніка для офісу вимагає особливо уважного звернення та гарантуємо ретельну підготовку до транспортування, відповідно до вимог, встановлених виробником.

Наші невід'ємні переваги:

 1. Великий асортимент, що дозволяє задовольняти запити кожного покупця.
 2. Налагоджена логістика та постійна наявність товару на складі є запорукою швидкого виконання будь-яких замовлень.
 3. Приймаємо оплату в зручному для покупця форматі – готівковий і всі види безготівкового розрахунку.
 4. Якісна консультаційна підтримка – відповідаємо на всі профільні питання та допомагаємо у виборі.

Ми пропонуємо купувати оргтехніку за цінами, що мінімізують капіталовкладення. У поєднанні з високою якістю продукції – це визначальний фактор вашої рентабельної діяльності компанії. Практика показує, що досить один раз замовити товар у нас, щоб стати нашим постійним покупцем! Звертайтеся, ми завжди раді вам бути корисними!

Що по акціям ?
Топ товари
Акційні

504055

Принтер лазерний HP LaserJet M111a (7MD67A)Принтер лазерний HP LaserJet M111a (7MD67A)
3 відгуки

448649

 БФП лазерний HP Color LJ M178nw з Wi-Fi (4ZB96A) БФП лазерний HP Color LJ M178nw з Wi-Fi (4ZB96A)
5 відгуків

544085

Принтер лазерний A4 HP LJ Pro M4003dn (2Z609A)
code 30 %
Принтер лазерний A4 HP LJ Pro M4003dn (2Z609A)
Пишемо корисно