Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Захисне екіпірування

Захисна екіпіровка

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете придбати захисне екіпірування, продаж якого здійснюється за вигідною вартістю, а також з послугою доставки по Києву та Україні. захисне екіпірування потрібне при проведенні деяких видів робіт, таких як зварювання. У таких умовах важливо захистити органи слуху, зір, а також забезпечити захист рук, якщо йдеться про професійне будівництво. Сучасні виробники пропонують величезну різноманітність засобів індивідуального захисту. Захисні окуляри гарантують безпечні умови виконання робіт та зберігають ваш зір. Їх потрібно використовувати при роботі з болгаркою, відбійником та деякими іншими будівельними інструментами. В даному випадку вони захищають від попадання іскор та пилу. Багато моделей мають ударостійке скло, захищаючи власника від влучення осколків. Захист зору також потрібен під час роботи у надзвичайно яскравому освітленні або виконанні зварювальних робіт. У разі зазвичай використовується спеціальна маска, виконана з матеріалів, стійких до впливу високих температур. У конструкції є спеціальний світловий фільтр, а скла є стійкими до появи подряпин. Захисна екіпіровка необхідна кожній людині, яка стикається з вищевказаними факторами. Вона буде ефективною у будь-якій ситуації, навіть якщо все піде не за задумом. Використання захисних засобів регламентується правилами безпеки, які встановлюються окремо кожної категорії робіт. Щоб правильно підібрати екіпірування, зверніться за допомогою до наших консультантів. Вони готові будь-якої миті вислухати вас і допомогти вибрати відповідне екіпірування.

При виборі рукавичок потрібно брати до уваги такі фактори: комфортабельність, надійність, стійкість до зносу, розмір, а також захисні якості. Багато залежить від матеріалу, з якого виконані рукавички. При виборі рукавичок потрібно відштовхуватися від чого саме необхідно убезпечити руки. Для цього потрібно визначитися зі спектром завдань, що вирішуються на роботі. Слід якомога детальніше вивчити робоче середовище, визначившись із рівнем ризику та впливом на здоров'я. Екіпірування захисне повинне використовуватися в обов'язковому порядку, якщо це диктується правилами безпеки.

Як вибрати захисне екіпірування для роботи

Слід пам'ятати про те, що руки потрібно захистити не тільки від серйозних, але і від легких пошкоджень. Навіть легкий, часто повторюваний контакт із небезпечними матеріалами, здатний обмежити рухливість і чутливість рук. Також необхідно дізнатися, яким вимогам повинні відповідати захисні засоби. Купити захисне екіпірування у нас можна зі швидкою доставкою по території країни. Для виконання найнебезпечніших видів робіт використовуйте рукавички 3 категорії. Вони забезпечують максимальний рівень захисту рук від будь-яких дій. До цієї категорії відносять рукавички, що захищають робітника від життєздатних ушкоджень, якщо не буде вчасно виявлено загрозу. Так, вони здатні захистити від температур понад 100 градусів і нижче – 50. Також вони захищають від порізів та більшої частини хімічних компонентів. При цьому ціна на захисне екіпірування дуже доступна.