Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Захисне екіпірування

Захисне екіпірування

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зумієте придбати захисну екіпіровку, продаж якої здійснюється за вигідною вартості, а також з послугою доставки по Києву та Україні. захисне екіпірування потрібна при проведенні деяких видів робіт, таких, як зварювання. В таких умовах важливо захистити органі слуху, зір, а також забезпечити захист рук, якщо мова йде про професійний будівництві. Сучасні виробники пропонують величезне різноманіття засобів індивідуального захисту. Захисні окуляри гарантують безпечні умови виконання робіт і зберігають ваш зір. Їх потрібно використовувати при роботі з болгаркою, відбійником і деякими іншими будівельними інструментами. В даному випадку вони захищають від попадання іскор і пилу. Багато моделей мають удароміцними стеклами, захищаючи власника від попадання осколків. Захист зору також потрібно при роботі в надзвичайно яскравому освітленні або виконанні зварювальних робіт. В останньому випадку зазвичай використовується спеціальна маска, виконана з матеріалів, стійких до впливу високих температур. У конструкції присутній особливий світловий фільтр, а скла є стійкими до появи подряпин. Захисне екіпірування необхідна кожній людині, яка стикається з вищевказаними чинниками. Вона буде ефективною в будь-якій ситуації, навіть якщо все піде не за задумом. Використання захисних засобів регламентується правилами безпеки, що встановлюються окремо для кожної категорії робіт. Щоб правильно підібрати екіпірування, зверніться за допомогою до наших консультантів. Вони готові в будь-який момент вислухати вас і допомогти вибрати відповідну екіпіровку. 

При виборі рукавичок потрібно брати до уваги такі фактори: комфортабельність, надійність, стійкість до впливу зносу, розмір, а також захисні якості. Багато що залежить від матеріалу, з якого виконані рукавички. При виборі рукавичок потрібно відштовхуватися від того від чого саме необхідно убезпечити руки. Для цього потрібно визначитися зі спектром розв'язуваних на роботі завдань. Слід якомога детальніше вивчити робочу середу, визначившись з рівнем ризику і впливом на здоров'я. Екіпірування захисна повинна використовуватися в обов'язковому порядку, якщо цього вимагають відповідні оголошення безпеки. 

Як вибрати захисну екіпіровку для роботи

Слід пам'ятати про те, що руки потрібно захистити не тільки від серйозних, але і від легких пошкоджень. Навіть легкий, часто повторюваний контакт з небезпечними матеріалами, здатний обмежити рухливість і чутливість рук. Також буде потрібно дізнатися, яким вимогам повинні відповідати захисні засоби. Купити захисну екіпіровку у нас можна з швидкою доставкою по території країни. Для виконання найбільш небезпечних видів робіт використовуйте рукавички 3 категорії. Вони забезпечують максимальний рівень захисту рук від будь-яких впливів. До даної категорії відносять рукавички, що захищають робітника від життєво небезпечних ушкоджень, в разі якщо не буде своєчасно виявлена ​​загроза. Так, вони здатні захистити від температур понад 100 градусів і нижче - 50. Також вони захищають від порізів і більшої частини хімічних компонентів. При цьому ціна на захисну екіпіровку вельми доступна.