Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Блог

Допоможемо змінити ваш досвід у взаємодії з мовами. Тут — покрокова інструкція. 

Новини компанії
28 лютого 2024
Офіційні умови Акції «РозіграшPlayStation 5 !»

Офіційні умови Акції «РозіграшPlayStation 5 !»

Наша мета — проінформувати, вам залишається лише проаналізувати та вибрати відповідний корм.

З погляду функціональності та зручності керування, «Захисник Windows» не ідеальний. Крім того, існують ситуації, коли він заважає запустити програму, що коректно працює, або виконати іншу дію. Читайте, як вимкнути захисника на час або назавжди.

Майже всі дії, які ми робимо на комп'ютері, оборотні. Відкочування з Windows 11 на «десятку» — не виняток. Читайте, як повернутися до старої доброї Windows 10 без зайвих проблем та негативних наслідків.

Багато українців вже познайомилися з Windows 11. Якщо є бажання користуватися операційною системою, що підтримується, — доводиться оновлюватися. Віндовс 8 вже без техпідтримки, черга за «десяткою».

Водяне охолодження — важлива віха у сфері розвитку технологій зниження температури складників. Але, не зважаючи на появу водянки, баштові кулери не втрачають своєї актуальності. Розберемося, який спосіб охолодження є доцільним залежно від ситуації.

На той випадок, якщо подарувати хочеться, а що саме — не знаєте.

 

Щоб вибрати гарний подарунок для мами, тобі знадобиться трохи кмітливості та багато цінних порад. Поради з нас. З тебе — тільки кмітливість.

 

Усі варіанти цікаві, особливо останні три.

Гарний блокнот, футляр для окулярів, портативна зарядка — що обрати?

Розглянемо, які саме культури найкраще сіяти в березні 2024 року і як правильно розрахувати строки посіву, беручи до уваги фази місяця.

При покупці комутатора бажано мати хоча б загальне уявлення про продукцію. Знати, чим керовані світчі відрізняються від некерованих. Це допоможе витратити гроші максимально ефективно, забезпечити належну функціональність за розумну ціну.

Ця стаття пропонує всебічний погляд автора на процес заряджання акумулятора, включно з визначенням його типу та покроковою інструкцією самої дії. Озброївшись цією інформацією, на роки зможете забезпечити своєму автомобілю надійну роботу.

 

Розглянемо, коли і як правильно пересаджувати орхідеї, який субстрат вибрати для різних видів. Також торкнемося теми постпересаджувального догляду, щоб створити умови для зростання і цвітіння.

Глибокий погляд на HP Victus 16. Тут відповідь — чому геймери вибирають ультрасучасні технології.

 

Любов прекрасна у всіх аспектах. Вдалі подарунки до Дня жінок роблять це почуття ще цікавішим.

 

Попри свою витривалість у природі, орхідеї вимагають особливого підходу в домашніх умовах. Щоб екзотичні красуні радували око якомога довше, поділимося деякими секретиками.

Розставили варіанти за рівнем крутості зверху донизу.

 

У моделі яскраві та чіткі кольори, а також глибокі чорні тони. У неї інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і безліч фішок, що вигідно виділяються на фоні інших телевізорів.

 

Охочим перейти на електронний формат. Зробіть «крок назустріч зеленим» з Pocketbook 970. 

Категорії