Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Блог

Один аерогриль може замінити на кухні до 5 пристроїв. Розкажемо в чому його користь та переваги.

Потужне шосте покоління дзиґ Infinity Nado підіймає битви блейдів на новий рівень!

Відновити свій обліковий запис Google можна без пароля. Зробимо це правильно.

Добірка простих рецептів для мангала з докладним описом інгредієнтів і процесу приготування: реберця, риба в маринаді, печериці, люля-кебаб і стейк. 

Описуємо, що потрібно для встановлення, як зробити перший запуск операційної системи, яку з двох операційних систем краще вибрати.

Просили про це чи ні, але Super Wings представляє вам 24 фігурки, які діти вирвуть разом з руками. Виглядають вони класно, а як грати?

Докладно про відмінності, переваги та можливості.

Порівняння AirPods Pro, AirPods 3 та AirPods 2. Відмінностей більше, ніж здається.

Цей список у головах у кожного другого. Чи знаєте ви? А ось перевірмо!

Аерофритюрниці — це функціональні духовки, компактні грилі та універсальні печі. Крім «легендарної трійки» у них повнісінько інших особливостей, хоча об'єднує їх одне: багато господинь заслужено вважають їх кращими у світі.

Витримка — одна з трьох складових експозиції. З її допомогою можна налаштовувати яскравість фотографій, робити чіткі знімки об'єктів, що рухаються, або підкреслювати динаміку сюжету розмиттям.

Можна наблизити об'єкт знімання у видошукачі або на екрані камери двома способами: підійти ближче або скористатися зумом. Другий варіант більш універсальний. За наявності зум-об'єктиву або камери, заточеної на наближення великої кратності, вирішити завдання простіше.

Вибір фотоапарата — справа непроста. Набагато легше визначитися з відповідною моделлю, коли все зрозуміло з призначенням камери. Далі йтиметься про фотоапарати з просунутими відеоможливостями. Зустрічайте чудову сімку від провідних виробників!
 

За обсягом продажів Canon та Nikon входять до ТОПу 3 провідних виробників фототехніки. Як їм вдається утримувати позиції на конкурентному ринку? Компанії пропонують фотоапарати з адекватним співвідношенням ціни та якості.
 

Тут описано різні методи розпалювання вугілля. Обговоримо, як підтримувати його гарячим, щоб шашлик завжди виходив ідеальним.

У червні починається період догляду за врожаєм, що росте. Цей календар, з урахуванням місячних фаз, допоможе поліпшити якість і кількість врожаю, а також уникнути проблем зі шкідниками та хворобами.

У статті представляємо огляд із семи найкращих мультипечей, які заслужили визнання користувачів завдяки своїй надійності та якості приготування

Розглянемо типи акумуляторів, функції зарядних пристроїв, їхню сумісність, а також поділимося рекомендаціями щодо використання та зберігання. Це дасть вам змогу зробити обґрунтований вибір і забезпечити надійне та безпечне живлення для своєї машини.
 

Проаналізуємо 15 смартфонів, які часто продаються, щоб розібратися у феномені їхньої популярності.

Описуємо інгредієнти, приготування, різні способи подачі та поради щодо зберігання. Дізнаєтеся, які види шоколаду найкраще підходять для вмочування, як правильно темперувати десерт, щоб був ідеально гладким і блискучим. Розповідаємо, які добавки можна використовувати для прикрашання.

Щоб отримувати красиві зображення людей, природи або інших об'єктів, фотограф налаштовує камеру з урахуванням предмета знімання, освітлення, фону та інших факторів. Розібратися в налаштуваннях простіше, коли є розуміння принципу роботи фотоапарата.