Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Блог

Огляди
4 березня 2024
ТОП 15 офлайн ігор для Android

Тут ігри на будь-який смак і прямо з вашого Android-пристрою.

Ось вона — десятка додатків, які охоплюють читання, листування, аудіювання та розмовну мову. Вони також включають уроки граматики та вправи щодо розширення словникового запасу. Користуйтесь!

В огляді познайомимося з ключовими особливостями книги, розглянемо дизайн, функціональність та продуктивність. А також оцінимо, наскільки зручна вона для читання.

Цей посібник корисний початківцям та досвідченим майстрам, які прагнуть доглядати за своїм обладнанням правильно та ефективно.

 

Якщо сушарка дала збій у невідповідний момент — тут все, що потрібно знати про помилки та способи їх усунення.

Стаття описує десять найпопулярніших продуктів на ринку моторних олив для бензинових і дизельних автомобілів. А також їх особливості, плюси й мінуси з погляду автора. Вивчивши інформацію, зможете зробити правильний вибір мастильного матеріалу для свого автомобіля.

Підказки, які допоможуть швидко підготувати швейну машинку до роботи.

Новини компанії
29 лютого 2024
Розіграш Zalman

Розіграш Zalman 

Допоможемо змінити ваш досвід у взаємодії з мовами. Тут — покрокова інструкція. 

Новини компанії
28 лютого 2024
Офіційні умови Акції «РозіграшPlayStation 5 !»

Офіційні умови Акції «РозіграшPlayStation 5 !»

Наша мета — проінформувати, вам залишається лише проаналізувати та вибрати відповідний корм.

З погляду функціональності та зручності керування, «Захисник Windows» не ідеальний. Крім того, існують ситуації, коли він заважає запустити програму, що коректно працює, або виконати іншу дію. Читайте, як вимкнути захисника на час або назавжди.

Майже всі дії, які ми робимо на комп'ютері, оборотні. Відкочування з Windows 11 на «десятку» — не виняток. Читайте, як повернутися до старої доброї Windows 10 без зайвих проблем та негативних наслідків.

Багато українців вже познайомилися з Windows 11. Якщо є бажання користуватися операційною системою, що підтримується, — доводиться оновлюватися. Віндовс 8 вже без техпідтримки, черга за «десяткою».

Водяне охолодження — важлива віха у сфері розвитку технологій зниження температури складників. Але, не зважаючи на появу водянки, баштові кулери не втрачають своєї актуальності. Розберемося, який спосіб охолодження є доцільним залежно від ситуації.

На той випадок, якщо подарувати хочеться, а що саме — не знаєте.

 

Щоб вибрати гарний подарунок для мами, тобі знадобиться трохи кмітливості та багато цінних порад. Поради з нас. З тебе — тільки кмітливість.

 

Усі варіанти цікаві, особливо останні три.

Гарний блокнот, футляр для окулярів, портативна зарядка — що обрати?

Розглянемо, які саме культури найкраще сіяти в березні 2024 року і як правильно розрахувати строки посіву, беручи до уваги фази місяця.

При покупці комутатора бажано мати хоча б загальне уявлення про продукцію. Знати, чим керовані світчі відрізняються від некерованих. Це допоможе витратити гроші максимально ефективно, забезпечити належну функціональність за розумну ціну.

Категорії