Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Блог

Якщо Windows періодично лається на брак оперативної пам'яті, не поспішайте готувати гривеники для покупки нового ОЗП. Проблема може бути у неправильно налаштованому або відключеному файлі підкачки. Де і що дивитися? Читайте далі, та все дізнаєтеся. 

У світі, де діти виходять в соцмережі під’єднавшись до «розумного» холодильника, «розумні» лампи здаються вже зовсім звичайним продуктом. А чи так це? Як розумне світло здатне змінити наше повсякденне життя?

Практично всі просунуті системотехніки та інші професіонали «комп'ютерного заліза» є потенційними клієнтами гештальт-психологів, так як мають в своєму житті болючий досвід встановлення пристроїв, які не хочуть працювати нормально і конфліктують з іншими елементами системи. 

Хочеш еталонну стрижку як у Кріштіану Роналду, щоб тебе вважали альфа-самцем усі, хто обожнює моду? Потрібна тільки хороша машинка та руки не з сідалищ. У твоїх руках ми не сумніваємося. Прочитавши цю статтю, ти зрозумієш, як ними орудувати, озброївшись пристроєм, що стриже.

Сила в тисячу сонячних променів не залишить волоскам жодного шансу, даруючи гладкість шкірі протягом місяця. Кому можна, а кому не можна використовувати фотоепілятор — розбираємо на прикладах.

Напевно ти не раз намагався навчити дитину кататися на велосипеді. І як, виходило? Ні?! А знаєш чому? Тому що правда життя і правда навичок —  це абсолютно різні правди. У статті корисні поради про те, як навчити малюка кататися безпечно і грамотно. Читай і не дякуй. 

Деякі пишаються тим, що можуть вимовити слово «прерафаеліти». А ти будеш пишатися тим, що знаєш чотири способи як завантажувати книги на електронний рідер, щоб читати в зручному форматі. 

Захистися від хакерів, шахраїв і інших негідників, яким закортить на тебе накинутися, їм негайно стане соромно! Тепер ти зможеш обходити систему, приховуючи свою IP-адресу, і по-новому відкривати світ Інтернету з усіма його перевагами. 

І зараз ти зрозумієш що це, навіщо і чому використовується.

В цьому топі бюджетні, але якісні варіанти планшетів. Брати чи не брати —  ось в чому питання!

Зосередься! Отже. Це рейтинг відеокарт. Їх п'ять і всі вони потужні, тихі й добре охолоджуються. Скористайся цим списком і май спокій за свій комп в найближчі 5 років. 

За цей смартфон з Китаю не соромно. Від слова «зовсім». В огляді тому докази, якщо брати до уваги камери та автономність, екран і продуктивність.

Huawei Freebud 4i — король аудіо. І ось чому!

Час — неоціненний. Не витрачайте його на нескінченне блукання інтернетом у пошуку мізерних крихт про заклепника. Замість цього прочитайте нашу статтю. У ній коротко й по суті про види інструмента, характеристики та опції.

Увага! Матеріал містить абсолютно точну інформацію з відвертими коментарями пресцентру компанії MOYO.

Стаття про заточку ножів для м'ясорубки заснована на досвіді чоловіків, які розуміються на цьому. Ми не виманювали інформацію обманом, вони самі розповіли, що знали.

Обери мене, вибери мене… дихати стане легше з завтрашнього дня.

Шах і мат тобі, осточортілий оператор! Нарешті прощаємося, а звичний номер залишаємо собі. Тут — в подробицях як саме це зробити. 

Якщо телефон подряпався, зможеш усунути оказії завдяки цим порадам. Перевір їх в справі!

Здавалося б, до чого тут «хмара»...

Ми не претендуємо на те, що цей огляд охопить всі видатні характеристики JBL E45BT. Проте кожен з розділів розбурхає найпікантніші закутки твоїх палат розуму. Особливо, якщо цінуєш співвідношення ціни, корисності та функціональності. 

Категорії