Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Блог

Уже другий рік поспіль бренд MOYO бере участь у головному модному заході України — Ukrainian Fashion Week.

Якщо купили ноутбук, а він виявився з тихим звуком, не поспішайте засмучуватися. Можливо, потрібно покопирсатися з налагодженням: потягнути бігунок в системному треї, поставити потрібні галочки. Не допомогло? Читайте про 5 програм, здатних збільшити гучність та поліпшити якість звучання. 

Багато хто хоче спробувати PS5 після оновлення з можливістю додати свій SSD-накопичувач. Проте сумніви окремих користувачів, яким раніше не доводилося з цим стикатися, теж можна зрозуміти. Тому розповідаємо, як правильно встановити та завантажувати нові ігри на змінний носій. 

Справжні меломани відчувають оргазм перед цією колонкою! Ми не перебільшуємо. Розповідаємо, що відрізняє JBL Pulse 4 від сотень інших моделей. 

Як ви знаєте, ігри на смартфонах затягують з головою, тому ми витратили багато часу на те, щоб визначити, хто з розробників зробив найбільший внесок в розвиток ігрової індустрії.

Око — алмаз, рівень — телепень! Або все навпаки?

Від того, як ти тренуєшся, залежить твій день. А іноді, і все життя. Лови добірку додатків для фітнесу, які відрізняються специфікою моніторингу навантажень. Стане в пригоді!

Новинки
10 вересня 2021
Apple Watch 7: огляд і 4 фішки на додачу

Руйнуються підвалини: круте стає смішним, потрібне — марним. Але існують такі речі, що не виходять з моди. Їх люблять. Вони удосконалюються кожного року та спрощують нам життя. У цьому огляді розповідаємо про Apple Watch 7. Ознайомтеся.

 

Нарешті ти можеш вибрати топові навушники по найголовнішому принципу.

 

Новинки
10 вересня 2021
iPhone 13: огляд та 4 козирі

В Інтернеті можна зустріти багато суперечливих думок експертів. Одні стверджують, що за iPhone 13 краще не бігти, а йти неспішним кроком. Інші радять бігти прямо зараз. Кому вірити? 

Роз'яснюємо що таке TWS гарнітура та як нею користуватися.

Автор-любитель планшетів написав ґрунтовний огляд про те, чому Huawei MatePad Pro не дурний собою. І навіть зацікавить книголюбів та меломанів. Текст, що зачаровує!

Думаєш, якщо вправлялася з ганчіркою мільйон раз, то і зараз впораєшся? Ну-ну. Спробуй-но пароочищувачем, результат скрутить тобі очі та мозок. 

Доглянутий чагарник збирає натовпи роззяв. Ти ж не хочеш, щоб усі зібралися подивитися, як ти незграбно тупцюєш біля нього, підрізаючи косо/криво, аби живо? Тоді читай про те, як правильно стригти цим інструментом. Зроби висновки, та прийми заходи.

Тим, для кого неприйнятна установка спліт-системи, варто придивитися до мобільних аналогів на коліщатках. Вони виручають — будь здоров! Влітку можна забрати з собою прохолоду на дачу, а взимку прибрати до комори. 

3 вересня 2021
Живи граючи

Гра- це твоє життя ? Не пропусти шалений розпродаж у MOYO.

Ніяких сенсацій не буде. Цим подарункам будуть раді в кожній хаті, а новосели й поготів. Вони щиро скажуть вам за них «красно дякую».

Найпрогресивніші способи врятувати «потопельника» для тих, хто намагався, але ... 

 

Коли телефон перезавантажується сам по собі — це прикро. Але гаразд, гаразд, гаразд! Тут зібрані часті причини цієї несправності. Їх легко позбутися. Читайте, що потрібно робити, і запам'ятовуйте! 

Гра- це твоє життя ? Не пропусти шалений розпродаж у MOYO.

Категорії