Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Поради

Ось що можна покласти під ялинку!

Обійдемося без шкарпеток, трусів, капців та іншої нісенітниці.

Свято наближається, а тямущих міркувань щодо подарунка — нема! Окей. Лови дещо з наших та не тягни з покупкою.

Напевно ти любиш подарунки (а хто не любить!) і впевнена, що розумієшся на них. Ми теж так думали, поки не облажалися з парою трійкою презентів для мам своїх чоловіків. Виявилося, бажання свекрух сповнені таємниць. Але ми їх розгадали (спойлер: розпитали).

 

Алгоритм друку документів дає користувачеві можливість перервати процес у разі потреби. Нехитрі способи дозволять не тільки зменшити кількість зіпсованого паперу, але й у ряді випадків привести до тями забарахливший принтер.

 

Холодильник не праска, але і він може грітися. У більшості випадків нагрівання зовні — не привід для занепокоєння, але часом він є одним з симптомів несправності. Розберемо типові ситуації, за яких від стінок холодильника йде тепло.

 

Ламати не будувати, але у випадку з кондиціонером навіть з демонтажем можуть бути проблеми. Знімаючи спліт-систему, важливо нічого не зламати та зберегти фреон у цілісності, щоб потім не витрачатися на нову заправку.

 

Логічно: якщо є вебкамера і телевізор, значить, їх треба під'єднати. А як? Читайте інструкції до трьох популярних брендів.

Наші роз'яснення написані спеціально для «олдів». Розбираємо на молекули місця, де можна і потрібно прибирати мийним порохотягом зі 100% ефективністю. 

 

Якщо ти давно хотів це зробити, саме час розпочати.

 

Інструкція, з якою ти будеш у курсі справи.

 

Ділимося робочими способами, дізнавшись про які ти станеш гуру по IP адресам.

Якщо ти, як і багато хто з нас, стурбована найважливішим питанням «ЯК і ЧИМ відмити паркет?», звернися до досвіду людей, які віртуозно вміють це робити тут і зараз.

 

Розуй, роздягни, розори свої мізки, але навчися користуватися френч пресом!

Не спойлер: можливо, це найкраща інструкція щодо вибору, яку тільки доводилося читати.

Судити про людину можна по чистоті її рюкзака, випрати який буває часом ох як непросто.

 

Просто запам'ятай, спасибі потім скажеш.

У сучасному світі інформація — один з найважливіших ресурсів. Одні користуються пошуковими системами та YouTube для розв'язання нагальних питань, інші діляться своїми знаннями в інтернеті. Якщо потрібно щось показати на комп'ютері — записати подкаст особливих труднощів не складе.

Купівля теплої підлоги — це лише пів справи: її ще потрібно встановити. У цьому допоможуть основні тези щодо підключення водяної, електричної та плівкової системи. З ними простіше впоратися з роботою самостійно або проконтролювати найнятого фахівця.

Керамічний обігрівач — зручний та енергоефективний прилад. Однак, багато моделей продаються без вбудованих терморегуляторів, що дозволяють регулювати температуру. Розбираємось з встановленням окремого термостату. Друге питання — налаштування вбудованого терморегулятора, які параметри можна встановити.

 

Багато різновидів кліматичного обладнання працюють циклічно. Через певний час компресор відключається, простоює кілька хвилин, а потім знову поновлює роботу. Якщо холодильник не вимикається, зазвичай це говорить про необхідність ремонту.

 

Категорії