Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Поради

Тримай поради, як можна зробити яблучний сік без сокодавилки, освітлити та позбутися м'якоті.

 

Ось рецепти. А ось дико смачна і від цього ще більш хрустка картопелька фрі. Пробуйте!

Перевір, чи правильно ти сушиш яблука в мікрохвильовій печі, як це тобі здається.

 

У липких плям немає жодного шансу.

 

Завантаження Windows 10 на торентах може стати причиною некоректно системи, що працює. Якщо хочеться гарантій адекватності роботи операційної системи, варто подумати про встановлення версії з офіційного сайту. Читайте про нюанси стягування ISO-образу та створення завантажувальної флешки.

 

Якщо зник інтернет на найцікавішому місці, не поспішайте викликати комп'ютерного майстра додому. Можливо, трапилася невелика проблема з комп'ютером або кабелем, з якою можна впоратися самостійно. Розбираємо типові несправності та шляхи їх усунення.

Помилка, яка говорить про неможливість підключення до інтернету, може дратувати будь-кого. Не поспішайте гарячково готуватися до перевстановлення Windows! Можливо, нижче знайдете рішення, що дозволяє привести комп'ютер до тями, не ризикуючи втратою файлів.

 

Пропав зв'язок комп'ютера з вебкамерою — це сумно, але загубилася — не означає зламалася. За відсутності апаратної несправності завжди можна подружити пристрої. Як це зробити? Читайте далі, і все дізнаєтесь.

Хитриків, як довше зберегти свіжу зелень, назбиралося на цілу статтю.

 

Розповідаємо, яких висновків дійшли ті, хто тяжіє до комфортного мікроклімату у своєму будинку.

Ніякі кінські сили не зроблять людину настільки щасливою, як на те здатний електросамокат. Сьогодні ти зрозумієш, чому він чіпляє душу якось по-особливому!

 

Інструкції, без яких не обійтися!

 

Детальна інструкція, як видалити телеграми з комп'ютера та телефону.

Тоненькі, мереживні, з припіком, вони легко кидають виклик складним стравам і самим собі. Ділимося чотирма рецептами, за якими млинець комом точно не вийде ні першим, ні останнім.

 

Наш автор — бідолаха в питаннях укладання волосся, така собі ходяча патлата голова. Вона поставила на карту своє терпіння і працьовитість, коли вчилася сушити волосся феном і... зірвала джекпот, отримавши шовковистість, послух і сяйнистий блиск своєї шевелюри!

 

Протікання холодильника — це завжди неприємно. Протерти корпус усередині або пройтися ганчіркою по підлозі — не вихід. Потрібно знайти причину та усунути її самостійно або запросити спеціаліста сервісної організації. Читайте далі розбір можливих варіантів.

Покажемо особисто перевірені інструкції як видалитися з Інстаграму назавжди та тимчасово.

Комп'ютерна мишка — наче дрібниця, але коли вона відмовляється працювати, стає сумно. Тим часом умілі руки та справна клавіатура завжди допоможуть знайти вихід із положення. Читайте, як використовувати клавіатуру замість миші, наскільки функціональний цей режим.

 

 Безпечний інтернет — найкращий спосіб захистити дитину від негативного впливу глобалізації. Розбираємо детально крок за кроком. 

 

Пилососи Dyson — це компактні габарити та виняткова потужність. Проте навіть найдосконаліша техніка потребує догляду. Своєчасне та правильне чищення побутових приладів британської компанії продовжує роботу без підзарядки та термін експлуатації дорогих пилотягів.

 

Категорії