Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Поради

Лазерна рулетка — маленьке диво інженерної думки. Працювати з нею одне задоволення. Використання приладу не вимагає особливих знань, освоїти його під силу кожному. Читайте, що і як можна вимірювати лазерним далекоміром.

Робот-пилосос перетворює нудне прибирання на захопливий процес. Щоб повною мірою розкрити потенціал автоматизованого прибирача, потрібно знати особливості налаштування та догляду за ним.

Кондиціонер працює, але дренажна трубка суха. Її закорковування призвело до того, що з внутрішнього блоку капає вода. Що робити у такій ситуації? Як досягти переходу спліт-системи в штатний режим роботи?

 

Хочете, щоб ваш системник був схожим на інопланетний космічний корабель? За наявності прозорої панелі та відеокарти з RGB-підсвічуванням завдання допоможе вирішити вертикальне встановлення адаптера.

Ці пристрої ти сотні разів бачив(ла) і, напевно, знаєш як вони називаються. Настав час з'ясувати, як з'єднувати ними поливальні шланги.

 

18 розділів, прочитавши які кожен з нас відчує себе експертом у питанні вибору фена. Приємне відчуття у цьому випадку.

 

Важливі моменти, про які багато хто забуває (не знає).

Читаємо, запам'ятовуємо та перевіряємо на практиці — ефект гарантований!

Ми знаємо все про те, як, коли й куди наносити кондиціонер для приголомшливого ефекту, і ділимося цим з вами.

 

Світлодіодні стрічки вже давно знайшли застосування в інтер'єрах, підсвічуванні одягу, колісної техніки, реклами та іншого. При відключеннях електроенергії люди підключають діодні стрічки до повербанків, організовуючи у такий спосіб тимчасове освітлення.

Найкращі рецепти найсмачніших кексів, які випікають у НВЧ.

 

Користувачі цінують не лише практичність, а й красу при виборі клавіатури. Часто звертають увагу на наявність підсвічування. Для зміни основних налаштувань — включення, відключення, додавання та зменшення яскравості, як правило, використовують одну-дві комбінації клавіш.

Блендер — начебто дрібниця, але без нього ентузіазм готувати у багатьох йде на спад, звідси актуальність хитриків, які допоможуть привести до тями прилад.

Принтер може не друкувати з безлічі причин, серед них дріб'язкові проблеми та неполадки, що вимагають звернення до сервісу. Йтиметься про несправності, з якими зможе впоратися будь-який більш-менш просунутий користувач.

 

Іноді новачкові-фотографу може допомогти чужий досвід.

 

Встанови час і перевір себе на уважність. Якщо знайдеш у новенькій НВЧ хоч одну ваду, у тебе розвинена надмірна спостережливість. А якщо ні —  читай статтю. Тут підказки.

 

Телефони не лише для дзвінків — ми це знаємо. Як і те, що в них обмежений обсяг внутрішньої пам'яті. Отже, саме час очистити кеш.

 

Ті самі рекомендації, коли редактору навіть додати нічого. Точніше, вісім тих самих рекомендацій

Питання «як помити» більше не стоїть!

Завзятий гравець дає зрозумілі відповіді на актуальне питання: «Як приєднати?».

 

Часті відключення електрики призводять до попиту побутових товарів, приладів, які здатні забезпечити комфорт в умовах блекауту. Газові плити та обігрівачі, здатні працювати від композитних газових балонів, все більше і більше мають попит. Як встановити, приєднати, та що для цього необхідно?

Категорії