Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Поради

Більше ніяких дратівливих повідомлень на смартфоні.

 

Детальна інструкція, в якій інформативні підказки починаються вже з першого абзацу.

 

З моменту появи Apple Watch користувачі навчилися змінювати на них ремінці так само швидко, як і рукавички. Перевірте, чи у вас виходить?

Розібратися з функціоналом шумодава здатні лише ті, у кого аудіофілізм як хороша ікра: рідкісна та дуже чорна. На щастя, ви якраз із таких!

Старий телефон викинути шкода і продавати ліньки. Дізнайтеся, як зробити з нього камеру відеоспостереження за кілька простих кроків. Для цього необхідно лише встановити один з додатків, які ми підібрали.

Сучасні ігри дивують не лише графікою, а й високими вимогами до заліза. Буде неприємно купити дорогу гру, а вона не запуститься. Розберемося як дізнатися, чи потягне ваш ПК гру до моменту її покупки.

Попри цей список з кодами помилок, пралки Whirlpool все одно залишаються одними з найнадійніших у техніці.

При аварійній зупинці автоматичної пральної машинки не завжди зрозуміло, на якому етапі стався збій та що можна зробити самостійно для його усунення. Розібратися в цьому допомагають коди помилок.

Свято захисників України є одним з найбільш актуальних в умовах воєнного стану. Цього дня вітають українців, завдяки самовідданості яких наша країна відстояла незалежність, може сама обирати, у якому напрямку розвиватись.

 

Пральні машини ламаються рідко, але завжди не вчасно. На щастя, домашня помічниця вміє проводити самодіагностику та видавати код помилки, за яким можна зрозуміти, наскільки все серйозно.

Існує безліч причин, через які люди тією чи іншою мірою вдаються у ремонт пральних машин. Одні заощаджують гроші, інші — час, треті люблять лагодити домашню техніку. Першим кроком самостійного ремонту може стати розшифрування коду помилки.

 

Якщо пральна машина сигналізує про несправність індикаторами або помилка висвітилася на дисплеї, це не привід терміново дзвонити майстру з ремонту. Можливо, достатньо натиснути пару кнопок і аварійний код буде скинутий.

 

Після появи помилки на дисплеї пральної машинки або тривожного миготіння індикаторів не обов'язково відразу викликати майстра: іноді можна розібратися з проблемою самостійно. Читайте підказки щодо цього у вигляді таблиці кодів з розшифровками значень помилок.

 

Знання фразеологізмів важливе не тільки задля красномовного спілкування одне з одним у побуті, але й для успішної здачі ЗНО. Варто заглибитись у цю тему більш детально, розібравши тлумачення фразеологізмів, які кожен з нас неодноразово чув. 

 

eSIM — це зручно: для підключення нового номера нема потреби йти в офіс оператора, можна використовувати другу сім-карту в телефоні з одним слотом. Але що робити у разі заміни пристрою? Розглянемо як перенести eSIM на інший телефон.

 

Що б вони не говорили та що б не пропонували, завжди дійте за розрахунком і з «холодною» головою.

 

Іноді, щоб заточування ножиць дало результат, достатньо зовсім трохи скоригувати сам процес. Адже диявол, як відомо, криється в деталях.

5 хвилин і «справа в капелюсі»

 

«Майбутнє за альтернативною енергетикою» — колись сміялися з цього твердження, а воно раптом — і увійшло в наше життя.

У рейтингу 9 багатофункціональних програм, з якими планувати бюджет одне задоволення

 

Категорії