Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Поради

Покроковий посібник для лінгвістів та людей, які хочуть прокачати свою читалку. 

Корисні інструкції для тих, кому потрібно прискорити девайс.

 

Трохи приголомшення тобі не зашкодить. Дивись уважно: на твоїх очах пожовклий силіконовий чохол набуває первозданного вигляду. І час звикати до того, що до цього час звикати, тому що перед тобою 7 способів його відбілювання. 

 

Чоловік і жінка з «бровами Брежнєва» навряд матимуть успіх серед представників протилежної статі. Навіщо ж упускати своє щастя? Розібратися із зайвою рослинністю над очима (і не лише!) допоможе компактний тример.

 

Інтернет — корисна штука, але користування Мережею загрожує серйозними проблемами. Зловмисники викрадають інформацію про кредитки, видають себе за інших людей, щоб виманити гроші, підставити тощо. Ще одна причина завести менеджер паролів — бажання навести в них лад, перенести з паперового носія в безпечне цифрове сховище.

 

Налаштування фарбопульта — справа тонка. Три регулятори потрібно виставити таким чином, щоб і товщина покриття була відповідною, і геометрія факела сприяла якісному і швидкому фарбуванню. Читайте про конструкцію фарбопульта, налаштування, тестування. 

 

Діставай свого внутрішнього перфекціоніста, зараз ми будемо ним насолоджуватися! Заодно дізнаєшся, як користуватися 3D ручкою, як підготуватися до роботи, як зарядити, чи потрібно дотримуватися техніки безпеки ... Загалом, читай. 

Найпростіші та найефективніші способи, підтверджені досвідом. Спробуй застосувати їх для прання та сушіння! Не розчаруєшся. 

Щоб купівля планетарного міксера не обернулася придбанням кота в мішку, перечитай цю статтю. А ще краще —  видрукуй таблицю його «плюсів» і «мінусів», щоб холоднокровно обмізкувати покупку і порівняти з іншими типами пристроїв.

І собі, і людям… Ось що називається «подвійне везіння»!

 

Миємо ванну чисто, чисто! І в цьому нам допоможуть перевірені засоби, які відмінно справляються з іржею, нальотом, забрудненнями, що в'їлися. 

Спираючись на здоровий спосіб життя, ми звернулися до вікової мудрості приготування йогуртів. Нам звідти передали чудові рецепти — якраз для охочих схуднути. Ми їх осучаснили та навчилися готувати в мультиварці.

 

Нас часто виручає кмітливість, але, якщо хочеться вибирати по розуму, непогано було б зіставити можливості цих двох приладів, щоб не залишитися з носом.

Светри геть, панове! Решту одягу можете поки залишити. Розповідаємо та показуємо, як нагріти кімнату без обігрівача, коли ВЖЕ відключили (чи ще не увімкнули) батареї.

З розвитком інтернету люди стали замислюватися про свій імідж в Мережі. Уже не розміщують бездумно сумнівні фотки в соцмережах, обережніше ставляться до месенджерів. Сьогодні все прекрасно повинно бути не тільки в людині, а й в його зображенні в інтернеті. Звідси актуальність зміни логіна в Скайпі. 

Ці чотири способи знадобляться у випадках, коли щось пішло не так. Розберемося в особливостях резервного копіювання та відновлення даних. 

Головне, запам'ятати послідовність дій, і далі все піде як по маслу!

Коли закліпав, замерехтів монітор, не чекайте, що проблема розсмокчеться. Шукайте рішення. Часом впоратися з семафорним екраном вдається за пару хвилин. Потрібно тільки знати, на що натискати мишкою. Також стаття допоможе розібратися в складніших несправностях апаратного характеру. 

Якщо не включається монітор, не поспішайте засмучуватися. Можливо, виправити прикре непорозуміння вдасться самому, не доведеться нести техніку в сервісний центр і купувати нові деталі. Головне, чітко слідувати логіці діагностики: рухатися від простого до складного.

Виявляється, можна в рази збільшити продуктивність процесора, пару раз кліпнувши в настройках Windows. Але не шукайте простих рішень для складних завдань! Читайте всю правду про зміну кількості ядер процесора. Що це дає і чим загрожує.

З несправною відеокартою не попрацюєш і не пограєш. Щоб прийняти рішення про подальшу долю адаптера, насамперед потрібно розібратися, наскільки все погано. У цьому допоможуть програми для перевірки відеоадаптера під навантаженням. 

Категорії