Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Огляди

Любителям багатофункціональної техніки варто придивитися до БФП. Під одним корпусом таких пристроїв є все необхідне для друку, сканування та копіювання. Якими вадами обертається багатий функціонал? Читайте далі, і все дізнаєтесь.

 

Оскільки ми живемо в епоху цифрових технологій, безглуздо обмежувати межі реальності з iPhone 14! Читайте, що він собою являє.

Тепер ти навчишся відрізняти їх не лише зовні, а й за характеристиками. Вони того варті!

 

Огляди
13 квітня 2023
Топ 10 бездротових навушників

Всім нашим читачам корисно переглянути цей рейтинг! Ми розповідаємо та показуємо бездротові навушники, які розкуповують як гарячі пиріжки цього року.

Якщо від цих порівнянь твоє серце не заб'ється частіше, потрібно терміново перевірити, чи в нормі рівень тестостерону.

Найточніші відомості за характеристиками 10 соковитискачів та суб'єктивна думка про їх сильні та слабкі сторони.

У наш час бажано мати хоча б малопотужний повербанк. З ним комфортніше, коли пропадає світло: можна зарядити смартфон, увімкнути Usb-лампу. Деякі моделі навіть здатні запитати батарею ноутбука.

Прочитай сам і перейшли друзям! Автор у темі тому поділився своїми одкровеннями з приводу Flip Essential.

Провідні бренди вкладають у розробку периферії значні кошти, радуючи покупців моделями з винятковою функціональністю. Відстежити свіжі тенденції ринку та зробити правильний вибір допоможе ТОП механічних клавіатур.

 

 

Прочитавши порівняння, зможете зробити свої висновки.

Стаття, після якої ти подивишся на цей бренд зовсім іншими очима!

Людей зустрічають по одягу, а системники — по дизайну корпусу. Якщо хочете, щоб комп'ютер радував продуктивністю та статечним виглядом, зверніть увагу на моделі, які мають попит в Україні.

 

У минулі часи багато українців взагалі не знали, для чого потрібен безперебійник. У 2022 році ситуація різко змінилася: стала потрібна будь-яка техніка, здатна допомогти у разі відключення електроенергії. Топ ДБЖ допоможе зорієнтуватися в актуальних моделях.

Об'єктив камери творить чудеса. Розберемо 10 корисних фішок.

Стаття специфічна! Але якщо її прочитати в тихому місці, притулившись до теплої батареї або пригрівшись на підлозі, у вас однозначно складеться думка на користь того чи іншого обігріву.

 

Бонусом — інформація про комплектацію Apple TV 4K.

 

Виробники описують кожну свою серію ноутбуків як щось надзвичайно технологічне і функціональне. Однак після покупки користувачі не завжди залишаються задоволеними. Не помилитись з вибором допоможе огляд лептопа Acer Predator Triton 300.

Як має виглядати та працювати ноутбук ділової людини — на ці питання кожен бренд дає свої відповіді. У Lenovo пропонують відносно доступну серію з претензією на оптимальне співвідношення ціни та якості.

 

Двоконтурні газові котли виконують дві функції: обігрівають житло та забезпечують гарячою водою для побутових потреб. Асортимент опалювальної техніки для цих завдань налічує сотні моделей. Читайте вибірку устаткування, що добре зарекомендувало себе, з описом переваг і недоліків.

 5 головних характеристик, які впливають на знімання, а ти не зможеш ігнорувати, вибираючи відповідний пристрій.

Розбираємось, що так і що не так з порошками та гелями для прання.

 

Категорії