Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Огляди

Брати чи не брати? Навіщо гадати, якщо можна досліджувати докладний огляд Xiaomi 11T, в якому важлива інформація для потенційного покупця.

 

Скажи мені, який у тебе смартфон, і я скажу, хто ти! Автор ділиться враженням про Oppo A74.

 

Звідки смартфони? З Китаю, відомо. OPPO і Xiaomi виставляють свої телефони в найкращому світлі, а ми спробуємо докопатися до правди й порівняємо їх.

Спір між прихильниками обігрівачів та конвекторів триває багато років. Не від першого Різдва, звичайно, але все ж таки. Це порівняння поставить у ньому жирну крапку, щоб до наступної зими розгорітися знову.

Гарно святкувати вміють не всі — секрети сервірування, з якими свято буде на найвищому рівні.

 

 Мишка — друг людини! А ігрова мишка — найкращий друг!

Вивільни собі годину та розберися, як це працює.

 

Ми не починаємо фразою: «Розкажи, Снігуронька, де була?». А одразу аргументуємо вагомим: «Розкажи, Снігуронька як справи?» та оглядаємо десять моделей гірлянди Twinkly, які нині у тренді новорічної ілюмінації.

Настав час подумати про новорічні декорації.

Людям, які люблять, коли у них вдома все розкладено по поличках, цікаво буде дізнатися про дефрагментацію диска в комп'ютері. В останніх версіях Windows цей інструмент був суттєво доопрацьований. Оригінальні можливості пропонують інші розробники.

 

Вибір системи обігріву — технічний мануал для власників торгових та промислових залів.

Маленькі AirPods так легко втратити... А як знайти пропажу? На допомогу власникам навушників від Apple стаття пропонує докладну інструкцію з пошуку. Виберіть для себе найкращий варіант, щоб використати за необхідності. Мануал підходить для інших власників пристроїв на iOS версії 10.3 і вище.

 

Пошли в магазин и забыли платежную карту дома? Не проблема, если у вас есть смартфон с собой! Современному телефону вполне по силам заменить платежную карту. Что для этого нужно, что такое система NFC, какую систему оплаты лучше всего выбрать? Ответы на все вопросы – в этой статье.

Які бувають USB роз'єми? Чим вони відрізняються одна від одної? Що означає 2.0 та 3.0? А Type-C, A та B? Про це розповідає стаття. Читайте у 3 коротких розділах все про особливості та відмінності юсб рознімань різних типів та видів, щоб вибрати відповідний кабель!

Так-так, саме цікавих. Можливо, ти здивуєшся, але є-таки материнки, які мають заслужений попит серед тих, хто воліє збирати комп'ютери самостійно. Ось вони — 10 популярних рішень.

 

Як справжні друзі, ми не станемо лізти до тебе в душу та з'ясовувати, що саме хочеш купити. Це не головне. Важливо те, що ти нарешті зважився придбати консоль, а тому, наше порівняння буде доречним.

 

Людство давно знало нафіга «козі баян». Ти теж про це дізнаєшся, якщо прочитаєш цей матеріал.

Колись замислювався, як звучить енергія? А даремно. Ось тобі стаття про навушники кісткової провідності. Прочитай і зрозумієш, при чому тут енергія, провідність звуку і тонкості вибору хороших «вух».

 

Ми ще не опублікували статтю, а вже отримали чотири відгуки з проханням пояснити, чому швидко розряджається смартфон. Нумо розбиратися разом!

 

Бонусом — раптові факти, про які мало хто знає.

Тут — про телевізори, дивлячись на які навіть пень зацвіте в осінній день!

 

Категорії