Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Модулі для комутаторів

45 товарів

Ціни на Модулі для комутаторів в Україні 11.08.2022

Найпопулярніший товар
2426 грн
Найбільш обговорюваний товар
699 грн

Часті питання про Модулі для комутаторів

💕 Які Модулі для комутаторів найпопулярніші в 2022 році?

ТОП-3 найпопулярніших моделі в категорії Модулі для комутаторів в MOYO.ua:

🎀 Які новинки в категорії Модулі для комутаторів в 2022 році?

3 найкращі новинки в категорії Модулі для комутаторів в MOYO.ua - :

🎁 Які Модулі для комутаторів найдешевші?

Найбільш бюджетні товари з категорії Модулі для комутаторів в MOYO.ua - :

✅ Які Модулі для комутаторів відносяться до преміум сегменту?

Фільтр

Ви вибрали
23 з 45
Скинути всі фільтри

Наявність у магазинах

Ціна
Основні фільтри

Знижка

Показати всі
Виробник
Можливо ви шукаєте

Фільтри

Показати спочатку:
дешеві
дорогі
новинки
популярні
рекомендації
Код товару: 52724
Кабель стекування D-Link DEM-CB300CX 3м
Ціна
2 426 грн
2 491грн
Код товару: 52835
Кабель D-Link DEM-CB50ICX
Ціна
2 713 грн
2 787грн
Код товару: 52836
 Модуль D-Link DEM-210 1port SM Fiber
Ціна
489 грн
Код товару: 52842
Кабель D-Link DEM-CB300S
Ціна
1 644 грн
1 689грн
Код товару: 53271
 Кабель стекирования DEM-CB700S
Ціна
3 412 грн
3 504грн
Код товару: 121072
 Модуль TP-LINK TL-SM311LS
Ціна
493 грн
603грн
Код товару: 121073
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321A
Ціна
740 грн
904грн
Код товару: 361037
 PoE-Екстендер DIGITUS Gigabit PoE +, 22W, 100m (DN-95123)
Ціна
3 250 грн
Код товару: 361090
 PoE-Екстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE+VDSL 500m set (DN-82060)
Ціна
8 880 грн
9 120грн
Код товару: 432631
 SFP+Трансівер D-Link 436XT-BXU/40KM
Ціна
5 591 грн
5 742грн
Код товару: 433949
 SFP-Трансівер D-Link 310GT
Ціна
728 грн
Код товару: 438556
 SFP-Трансівер D-Link 311GT
Ціна
699 грн
Код товару: 447316
 Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf
Ціна
822 грн
Код товару: 448326
 SFP-Трансівер D-Link 330T/10KM
Ціна
781 грн
Код товару: 448646
 Модуль Digitus 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T (DN-81210)
Ціна
5 057 грн
5 193грн
Код товару: 461683
 SFP-Трансівер D-Link 331R/20KM (331R/20KM)
Ціна
954 грн
Код товару: 463219
 SFP-Трансівер D-Link 331T/20KM 1x1000Base-BX-D WDM SM 20км LC
Ціна
1 307 грн
1 343грн
Код товару: 468025
 SFP-Трансівер D-Link 331R/40KM
Ціна
1 073 грн
Код товару: 468026
 SFP-Трансівер D-Link 331T/40KM
Ціна
1 727 грн
1 773грн
Код товару: 476804
SFP-Трансівер D-Link 330T/3KM
Ціна
452 грн
Код товару: 476807
 Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm, HP-compatible
Ціна
888 грн
Код товару: 493439
Кабель D-Link DPS-CB150-2PS RPS
Ціна
822 грн
Код товару: 514132
PoE-інжектор Netis PI-2 1xFE LAN, 1xFE LAN PoE, 15W (PI-2)
Ціна
404 грн
Код товару: 51866
Модуль Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBSX1)
Ціна
4 138 грн

Немає в наявності

На жаль, за обраними вами параметрами фільтрації аксесуарів не знайдено.
Спробуйте змінити критерії фільтрації.