Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Оптичні компоненти СКС

48 товарів

Ціни на Оптичні компоненти СКС в Україні 04.10.2022

Часті питання про Оптичні компоненти СКС

💕 Які Оптичні компоненти СКС найпопулярніші в 2022 році?

🎀 Які новинки в категорії Оптичні компоненти СКС в 2022 році?

🎁 Які Оптичні компоненти СКС найдешевші?

✅ Які Оптичні компоненти СКС відносяться до преміум сегменту?

Фільтр

Ви вибрали
36 з 48
Скинути всі фільтри

Наявність у магазинах

Ціна
Основні фільтри

Знижка

Показати всі
Виробник
Можливо ви шукаєте

Фільтри

Показати спочатку:
дешеві
дорогі
новинки
популярні
рекомендації
Код товару: 54448
Пігтейл DIGITUS LC/UPC симплекс OS1 9/125, 2м, 12 шт. (DK-29332-02)
Ціна
893 грн
Код товару: 54451
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03)
Ціна
257 грн
Код товару: 54453
Оптичний патчкорд DIGITUS SC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2522-05/3)
Ціна
284 грн
Код товару: 54456
Сплайс-касета DIGITUS для 12 волокон (DN-96101)
Ціна
101 грн
Код товару: 54457
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 3m (DK-2533-03/3)
Ціна
262 грн
Код товару: 54458
Кабель DIGITUS FO (OS1) 12 волокна 9/125 зовн/внутр монтаж (DK-39121-U)
Ціна
30 грн
Код товару: 261500
Модуль DIGITUS Keystone RJ45 FTP кат.5e
Ціна
109 грн
Код товару: 273801
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, duplex, 2m
Ціна
239 грн
Код товару: 273827
Оптичний патч-корд DIGITUS LC / UPC-LC / UPC, 50/125 OM3, duplex, 10m
Ціна
384 грн
Код товару: 273828
Оптичний патч-корд DIGITUS LC / UPC-SC / UPC, 50/125, OM3, duplex, 1m
Ціна
226 грн
Код товару: 273834
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 5m
Ціна
275 грн
Код товару: 273859
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 5m
Ціна
293 грн
Код товару: 273860
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125 OS2, duplex, 2m
Ціна
248 грн
Код товару: 273876
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, duplex, 1m
Ціна
226 грн
Код товару: 273877
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125 OS2, duplex, 10m
Ціна
325 грн
Код товару: 273878
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 2m
Ціна
239 грн
Код товару: 278267
Модуль DIGITUS Keystone FTP кат.6 (DN-93612-1)
Ціна
131 грн
Код товару: 282683
 Оптичний патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1m (DK-2932-01)
Ціна
203 грн
Код товару: 285638
 Оптична панель DIGITUS 19'' 1U, 24xLC duplex, incl, Splice Cass, OS2 Color Pigtails, Adapter
Ціна
9 927 грн
Код товару: 285666
 Оптична панель DIGITUS 19'' 1U, 24xLC duplex, incl, Splice Cass, OM3 Color Pigtails, Adapter
Ціна
11 912 грн
Код товару: 305147
 Фронтальна панель Digitus патч-панелі 24xSC Duplex 1U
Ціна
239 грн
Код товару: 305159
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, duplex, 15m
Ціна
668 грн
Код товару: 305198
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 2m
Ціна
235 грн
Код товару: 313013
З'єднувач DIGITUS оптичний Fibrlok 250/900/900, 250/250, упаковка 10 шт.
Ціна
2 843 грн
На жаль, за обраними вами параметрами фільтрації аксесуарів не знайдено.
Спробуйте змінити критерії фільтрації.