Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Оптичні компоненти СКС

49 товарів

Ціни на Оптичні компоненти СКС в Україні 28.11.2021

Часті питання про Оптичні компоненти СКС

💕 Які Оптичні компоненти СКС найпопулярніші в 2021 році?

🎀 Які новинки в категорії Оптичні компоненти СКС в 2021 році?

🎁 Які Оптичні компоненти СКС найдешевші?

✅ Які Оптичні компоненти СКС відносяться до преміум сегменту?

Фільтр

Ви вибрали
Скинути всі фільтри

Наявність у магазинах

Ціна
Основні фільтри
Показати всі
Виробник
Можливо ви шукаєте

Фільтри

Показати спочатку:
дешеві
дорогі
новинки
популярні
рекомендації
Код товару: 305198
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 2m
Ціна
210 грн
Код товару: 54457
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 3m (DK-2533-03/3)
Ціна
212 грн
Код товару: 273878
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 2m
Ціна
201 грн
238грн
Код товару: 473184
 Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps SM 20km LC Simplex 1000Base-LX Tx1550nm/Rx1310nm HP-compatible
Ціна
1 090 грн
Код товару: 278267
Модуль DIGITUS Keystone FTP кат.6 (DN-93612-1)
Ціна
117 грн
Код товару: 309497
Перегородка для кабель-каналу Legrand 50 мм, DLP-S, палиця
Ціна
57 грн
Код товару: 261500
Модуль DIGITUS Keystone RJ45 FTP кат.5e
Ціна
98 грн
Код товару: 406845
З'єднувач DIGITUS LSA, CAT 5e, STP
Ціна
93 грн
Код товару: 282683
 Оптичний патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1m (DK-2932-01)
Ціна
164 грн
Код товару: 313013
З'єднувач DIGITUS оптичний Fibrlok 250/900/900, 250/250, упаковка 10 шт.
Ціна
2 520 грн
Код товару: 273801
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, duplex, 2m
Ціна
238 грн
Код товару: 406846
З'єднувач DIGITUS LSA, CAT 6, UTP
Ціна
104 грн
Код товару: 313681
З'єднувач DIGITUS RJ45 to RJ45, CAT 5e, UTP, білий
Ціна
20 грн
Код товару: 273827
Оптичний патч-корд DIGITUS LC / UPC-LC / UPC, 50/125 OM3, duplex, 10m
Ціна
299 грн
Код товару: 406847
З'єднувач DIGITUS RJ45 to RJ45, CAT 5e, STP
Ціна
88 грн
Код товару: 290396
 Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1m
Ціна
182 грн
Код товару: 345482
Адаптер DIGITUS HDMI to VGA
Ціна
459 грн
Код товару: 273828
Оптичний патч-корд DIGITUS LC / UPC-SC / UPC, 50/125, OM3, duplex, 1m
Ціна
220 грн
Код товару: 388747
 Оптичний патч-корд Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 3м
Ціна
1 952 грн
2 176грн
Код товару: 290422
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 3m
Ціна
220 грн
Код товару: 388913
 Оптичний патч-корд Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 2м
Ціна
1 728 грн
Код товару: 273859
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 5m
Ціна
291 грн
Код товару: 438565
 Модуль DIGITUS Keystone RJ45 UTP Cat.6
Ціна
68 грн
Код товару: 290424
Оптичний патч-корд DIGITUS SC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1m
Ціна
190 грн
На жаль, за обраними вами параметрами фільтрації аксесуарів не знайдено.
Спробуйте змінити критерії фільтрації.