- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 13/6
- Опис
- Наявність в магазинах 14
- Порівняння
- Аксесуари 68
- Фото
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5400U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,6-4,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,45 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Знімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,59 |
| Артикул | NX.JXVEU.003 |
| Штрихкод | 4711474926456 |
| Додатково | Ультрабуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
За три месяца не подвёл. Легкий, все порты на месте, тачпад нормальный. Зарядку держит стабильно
Лайтовий ноутбук для не великого навантаження, оперативної пам'яті вистачає щоб працював стабільно у браузері з багатьма відкритими вкладками. Запускається на очах, не потрібно довго чекати. Тихий, не гріється у роботі
Зручно брати з собою, потужний процесор, непогана камера, клавіатура класна.
Для роботи більш ніж достатньо, 8 гб ддр4 добре працюють. Вистачить навіть трохи для ігор. В робочих завданнях акумулятора вистачає на годин 6. Екран класний, очі не втомлюються. 512 ссд більш ніж для такого ноутбука вистачає.
На цьому ноутбуці можна вести бугалтерську справу?
Добрий день, Єва! Загалом, так, може вистачити. Проте, якщо планується обробка великого обсягу даних краще обрати модель з 16 ГБ оперативної пам'яті. Ви можете звернутись до нас за номером 0800 507 800, або в чат і ми допоможемо в підборі товару.
Доброго дня! Чи є можливість додати ще ОЗП?
Добрий день, Павло! Так, можна додати 8 ГБ ОЗП
И можно ли доставить SSD/HDD
Добрий день! Можна збільшити об'єм SSD, замінивши планку (ноутбук має один слот). Додати HDD відсутня можливість
Чи є підсвітка клавіатури?
Вітаю! Ні, немає підсвітки клавіатури.
Які порти доступні для підключення периферії?
Несторе, добрий день! Ноутбук оснащений усім необхідним: є повнорозмірний HDMI для монітора, порти USB 3.2 для швидкої передачі даних та порт USB Type-C.
Опис
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









