- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 16 AI ANV16-42 (NH.U1KEU.008)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/1
- Опис
- Наявність в магазинах 10
- Порівняння
- Аксесуари 54
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 16 AI ANV16-42 (NH.U1KEU.008)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 240 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 4,3-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірна (помаранчева) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,44 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,04 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,62 |
| Загальна висота виробу, мм | 24,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x37x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,1 |
| Артикул | NH.U1KEU.008 |
| Штрихкод | 4711474922328 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, ACER Nitro 5, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Дуже гарний ноутбук, все швидко працює, підходить для ігор та роботи, раджу!
Враження загалом позитивні. Ноутбук виглядає сучасно, корпус зібраний непогано, хоча пластик трохи маркий. Екран великий, кольори класні, очі не втомлюються після кількох годин за монітором. У роботі він швидкий: вкладки в браузері відкриваються миттєво, програми не виснуть. Клавіатура зручна, хід клавіш м'який.
Процесор з підтримкою AI реально оптимізує роботу, система завантажується миттєво. Охолодження справляється на ура.
Ноут підходить і для роботи на ньому, і для ігор у вільний від неї час. Екран класний, якісна матриця, з тонкими рамками. Потужний процесор - працює швидко, нічого не зависає. Пам'яті вистачає, як оперативної, так і на ссд, але можна і додати, якщо захочу. Стоїть хороша дискретна відеокарта - важливо як для ігор, так і для роботи з графікою. Шкода тільки, що підсвітка клавіатури не налаштовується - тільки помаранчева.
Як ноутбук поводиться під високим навантаженням, чи сильно гріється корпус?
Добрий день! Система охолодження з двома вентиляторами справляється добре, але в ігровому режимі «Турбо» шум помітний.
Опис
Оснащений процесором AMD Ryzen та відеокартою NVIDIA GeForce RTX, Acer Nitro V 16 AI створений для найновіших ігор. Завдяки адаптивності, керованій штучним інтелектом, він забезпечує неприборкану потужність і точність для безперебійних динамічних ігрових сесій.

ШІ преміумкласу для кожного
Цей ноутбук має все, що потрібно геймерам: велику кількість ядер і високу тактову частоту для неперевершеної частоти кадрів, великий обсяг вбудованої пам'яті для наднизької затримки, а також підвищену енергоефективність і вбудований штучний інтелект для ігрових функцій наступного покоління.

Розкрийте революційні можливості ноутбука з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на ноутбуку Copilot+ PC, який працює на базі процесора AMD Ryzen. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для вимогливих ігор, цей процесор забезпечує найкращі можливості для приватних, швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.

Візуальний досвід з ефектом занурення
Пориньте у світ візуальних ефектів, які занурюють вас у кожну сцену, пропонуючи реалістичну чіткість і яскраву глибину. Розроблений для геймерів і авторів контенту, цей дисплей - ваше вікно для дослідження світів, створення історій і повного занурення у щось справді важливе.

Ретельно спроєктована система охолодження
Створена для витривалості, вдосконалена система охолодження забезпечує незмінну продуктивність навіть під час високоінтенсивних сесій. Завдяки архітектурі з двома вентиляторами та конструкції з чотирма впускними та випускними отворами, ця машина залишається надійною при будь-яких обставинах.

Покращене керування зі штучним інтелектом завдяки NitroSense та Experience Zone
Керуйте кожним елементом за допомогою інструментів зі штучним інтелектом, налаштовуючи свій користувацький досвід відповідно до ваших потреб. NitroSense та Experience Zone дозволяють керувати системою в режимі реального часу, оптимізуючи її роботу, щоб ви могли контролювати свій цифровий світ.

Аудіо на основі штучного інтелекту та інструменти для підвищення ефективності
Завдяки функціям зі штучним інтелектом, як-от Acer PurifiedVoice, насолоджуйтеся чітким зв'язком під час ігор і потокового передавання даних. Функція Copilot підвищує продуктивність і енергоефективність, що робить Acer Nitro V 16 AI ідеальним для ігор і продуктивної роботи.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView 2.0
Користуйтесь автоматичним кадруванням, вдосконаленим розмиттям фону та корекцією погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму. Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.

Високошвидкісний зв'язок з Wi-Fi 6E та USB4
Залишайтеся на зв'язку завдяки Wi-Fi 6E, USB4, HDMI 2.1 та якісній вебкамері, що забезпечують швидку передачу даних, плавність потокового відео та стабільність відеодзвінків.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










