- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER TravelMate TMP215-55 (NX.BGPEU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ACER TravelMate TMP215-55 (NX.BGPEU.002)
649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)557293
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNCEU.009)623357
Ноутбук ACER Extensa 15 EX215-55-32GQ (NX.EGYEU.02X)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | TravelMate P2 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Захищені, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,4-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Pure Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,626 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361,26 |
| Загальна довжина виробу, мм | 242,75 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,35 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,66 |
| Артикул | NX.BGPEU.002 |
| Штрихкод | 4711474610706 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Бізнес-ноутбук з підтримкою ШІ для професіоналів
Розроблений для справжніх професіоналів, TravelMate P2 15 - це сучасний, довговічний і високопродуктивний бізнес-ноутбук з підтримкою ШІ та сертифікатом MIL-STD 810H, оснащений новітнім процесором Intel Core та інтерфейсом Thunderbolt 4 для безперебійної роботи будь-де.

Продуктивність з підтримкою ШІ для бізнесу
Підвищте свою продуктивність за допомогою процесора Intel Core з підтримкою Intel vPro, що забезпечує високу продуктивність та можливості на базі ШІ, які допоможуть вам впоратися з великим робочим навантаженням.

Безпека та надійність для професіоналів
Залишайтеся під захистом завдяки дискретному чипу TPM, сканеру відбитків пальців та можливостям Windows Secured-Core.

Покращені функції набору тексту, дисплея і звуку
Клавіатура з ходом клавіш 1,55 мм та збільшена сенсорна панель OceanGlass забезпечують комфортне та точне введення, а 15.6-дюймовий дисплей Full HD та аудіосистема DTS покращують якість зображення та звуку, створюючи відчуття повного занурення в роботу.

Розумне підключення
Підтримка Thunderbolt 4, Wi-Fi 6E та LAN забезпечують швидке та гнучке з'єднання, гарантуючи безперебійну продуктивність в офісі або в дорозі.

TravelMateSense і швидке заряджання
Програма Acer TravelMateSense оптимізує продуктивність, а технологія швидкого заряджання дозволяє працювати з мінімальними перервами.

Міцна та екологічна конструкція
Сертифікація MIL-STD 810H гарантує надійність і довговічність, а наявність реєстрації EPEAT, сертифікації TCO і використання перероблених після споживання матеріалів сприяють сталому розвитку.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






