- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 36/5
- Опис
- Наявність в магазинах 2
- Порівняння
- Аксесуари 65
- Фото
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Twin Lake |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 (Twin Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,9 - Немає |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,53 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 18 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 51W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,4 |
| Артикул | NX.D62EU.001 |
| Додатково | Ультрабуки Acer , Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Брали запасний варіант, щоб фільми дивитися, замість планшету додому, бо все одно функціоналу більше. Тримає заряд на мінімумі годин 6-7. Корпус тонкий, не заважає якщо лежить на поличці. Із мінусів, при навантаженні починає шуміти і трохи підтуплювати, це коли оперативка прям під зав'язку забита. А так подобається, запускається за пару хвилин
Недорога робоча машинка. Виглядає стильно та компактно, сподобалось що при відкриванні кришки ноутбук трохи припіднімається над столом. Екран гарний, картинка яскрава та насичена. Продуктивність непогана, з офісним пакетом справляється нормально, та й оперативки вистачає для купи відкритих вкладок в хромі.
Багато портів для девайсів і підключень у ноутбука, хаб не потрібно купувати. Працює не погано, швидко запускається, пам'яті вистачає на всі файлі і систему. Акумулятор тримає заряд до 5 годин у робочому режимі. Плями від пальців не видно на корпусі
Выглядит очень аккуратно, тоненький и действительно легкий, как и обещает название. Для работы в интеренте, видеосвязи и работы в Word он подходит идеально. Это не игровая машина, но для обучения или офисных дел именно то, что нужно. Быстрый, с нормальным актуальным железом. Покупкой доволен.
Сколько дисков установленно на этом ноуте?
Добрий день, Даниїл! В цій моделі встановлено 1 SSD на 512 ГБ
Чи можна грати в ігри на цьому ноутбуці?
Доброго дня Ярославе. Ноутбук не розрахований для ігор. Модель добре підходить для повсякденних задач: робота з документами, навчання, перегляд відео, серфінг в інтернеті
Підкажіть, для яких завдань найкраще підходить цей ноутбук?
Добрий день, Олексію! Цей ноутбук чудово підійде для навчання, роботи з документами, інтернету та фільмів. Він швидкий для повсякденних завдань, але якщо плануєте грати у важкі ігри або працювати з графікою, краще розглянути модель з дискретною відеокартою.
Клавиатура будет с подсветкой?
Добрий день, Валентино! У цьому ноутбуці клавіатура без підсвічування. Це нормальна особливість серії Aspire Lite - вона бюджетна, тому підсвічування у більшості конфігурацій не ставлять. Якщо плануєте часто працювати ввечері або в темряві, краще розглянути моделі вище, наприклад Aspire 5.
Опис
Розкрийте для себе сутність комп'ютерних технологій з ноутбуками Aspire Lite різноманітного дизайну й розмірів, що ідеально підходять для будь-якого стилю життя. Наші тонкі та легкі ноутбуки поєднують в собі візуальний стиль і функціональність, даруючи надзвичайні враження.

Ваша підвищена щоденна продуктивність
Ефективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука Aspire Lite. Насолоджуйтеся вбудованим накопичувачем великого об’єму із можливістю подальшого розширення за допомогою слота для карт пам'яті microSD.

Copilot у Windows
З вашим повсякденним ШІ-компаньйоном Copilot у Windows ви зможете робити більше та швидше, ніж будь-коли, завдяки централізованій підтримці генеративного штучного інтелекту в різних програмах.

Створено для щоденного використання
Відкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії Aspire Lite. Гладкий, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема USB-C, HDMI та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.

Ваше переосмислення бачення
Насолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм Aspire Lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд фільмів та ігровий процес, що перевершить усі ваші очікування.

Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space - центр інтелектуальних функцій вашого пристрою, який ідентифікує апаратне забезпечення системи та рекомендує сумісні програми з підтримкою штучного інтелекту, допомагаючи вам оптимізувати продуктивність, покращити ігровий досвід та відкрити для себе нові інструменти без зайвих зусиль.

Creator Space
Створюйте згенерований ШІ контент з тексту та зображень без необхідності покладатися на хмарні обчислення.

ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










