- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.004)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 2
- Порівняння
- Аксесуари 78
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.004)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet (Killer E2600) |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірна (помаранчева) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,113 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,89 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x37x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,1 |
| Артикул | NH.QV3EU.004 |
| Штрихкод | 4711474412324 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Бюджетні ігрові ноутбуки, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Acer Nitro V, Ноутбуки 165 Гц |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Acer Nitro V 15 - це ідеальне поєднання ігрової потужності та портативності. Завдяки процесору Intel Core та відеокарті NVIDIA GeForce RTX ноутбук гарантує безперебійну багатозадачність та задоволення від динамічних ігор.

Для кожного геймера
Потужний процесор Intel Core допоможе вам не відставати в динамічних іграх і легко поратись зі складними багатозадачними процесами та іншими завданнями. Грайте активніше, відтворюйте потокове відео плавніше та контролюйте кожен крок.

Візуальна феєрія
Пориньте у 15.6-дюймовий простір, який оживає завдяки дисплею з роздільною здатністю Full HD, частотою 165 Гц і яскравістю 300 ніт. Яскрава колірна гама дарує візуальну насолоду від кожного кольору в реалістичному вигляді.

Аудіо на основі штучного інтелекту та інструменти для підвищення ефективності
Завдяки функціям зі штучним інтелектом, як-от Acer PurifiedVoice, ви зможете насолоджуватися чітким зв'язком під час ігор і стримінгу. Copilot підвищує продуктивність і енергоефективність, що робить Nitro V 15 ідеальним для ігор та продуктивної роботи.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь функціями автоматичного кадрування, вдосконаленого розмиття фону та корекції погляду для відеодзвінків з підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.
Acer PurifiedVoice
Приглушуючи небажаний фоновий шум, Acer PurifiedVoice забезпечує звук, що не відволікає, та робить спілкування більш захопливим.

Налаштуйте свою продуктивність за допомогою NitroSense
Отримайте повний контроль над своєю системою за допомогою NitroSense. Відстежуйте внутрішню температуру, регулюйте швидкість вентиляторів і точно налаштовуйте параметри продуктивності, щоб ваш ноутбук під час ігор або багатозадачності залишався прохолодним та ефективним.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
