- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71 (NH.QX7EU.00A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 24
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71 (NH.QX7EU.00A)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
















Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal, NVIDIA Advanced Optimus, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 1 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 24 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,7-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Acer AeroBlade 3D |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,78 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,97 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x28 |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Артикул | NH.QX7EU.00A |
| Штрихкод | 4711721080658 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, ACER Predator, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Predator Helios Neo 16S AI - це поєднання продуктивності та портативності. Оснащений процесором Intel Core Ultra та відеокартою NVIDIA GeForce RTX, він забезпечує яскравість OLED, швидкодію ШІ та преміальний рівень керування у тонкому металевому корпусі.

Більше продуктивності для будь-яких завдань
Процесори Intel Core Ultra забезпечують швидкодію та високу продуктивність під час роботи, ігор та щоденної багатозадачної рутини. Насолоджуйтесь плавнішим ігровим процесом, швидшим запуском програм і стабільною швидкодією портативного пристрою, створеного для щоденного використання.

OLED-чіткість для кінематографічного ігрового досвіду
16-дюймовий OLED-дисплей WQXGA підсвічує кожен піксель окремо, забезпечуючи глибокий чорний колір, яскраві кольори DCI-P3 і контраст HDR, і все це синхронізовано NVIDIA G-SYNC для плавного і чіткого руху в кожній сцені.

Портативна продуктивність у тонкому корпусі
У цьому тонкому корпусі міститься неабияка продуктивність у зручному для подорожей форматі. Призначений для геймерів, які багато подорожують, цей тонкий профіль забезпечує продуктивність без зайвої ваги, щоб ви завжди були готові до бою.
Максимальне охолодження для максимальної ефективності
Вентилятори AeroBlade 3D 5-го покоління, термопаста з рідким металом і вдосконалене розподілення повітряного потоку спільно забезпечують швидке відведення тепла, підтримуючи стабільну продуктивність навіть під час пікових навантажень і в найвимогливіших іграх.

Низька затримка в іграх на швидкості Wi-Fi 6E
Intel Killer Wi-Fi 6E, Killer DoubleShot Pro та Killer Ethernet E3100G забезпечують швидкі з'єднання з низькою затримкою, які стабільно працюють під навантаженням, забезпечуючи високоякісний ігровий процес, чіткий зв'язок та фіксацію кожного ігрового моменту в режимі реального часу.

Миттєве керування завжди під рукою
PredatorSense і Acer My Key мають спеціальні гарячі клавіші для швидкого та зручного керування. Миттєво регулюйте охолодження, освітлення та поведінку системи, не відволікаючись від гри та не втрачаючи імпульсу.

PredatorSense
Керування роботою вентиляторів, режимами продуктивності та основними параметрами системи в режимі реального часу, що забезпечує плавний і стабільний ігровий процес саме тоді, коли навантаження зростає.

Acer My Key
Призначте миттєві гарячі клавіші для дій з інструментами, в програмах або системах за одним натисканням, щоб уникнути затримок і бути готовим до будь-яких ситуацій.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
