- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.00E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 18/2
- Опис
- Наявність в магазинах 3
- Порівняння
- Аксесуари 78
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.00E)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!











Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet (Killer E2600) |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірна (помаранчева) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,113 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,89 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,22 |
| Артикул | NH.QV3EU.00E |
| Штрихкод | 4711474662118 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i5 , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Acer Nitro V, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Шукав щось потужне, але щоб не важило як цегла. Цей ноутбук досить компактний як для ігрового. Процесор справляється з монтажем відео швидко, нічого не підвисає. Клавіатура зручна, підсвітка кайфова. Екран нормальний, хоча кольорів для професійної роботи з фото трохи не вистачає, але для ігр та навчання супер))
Швидкий, з класним екраном. Стоїть ссд на 1 тб, є місце для ще одного. Оперативки теж можна додати.
Він витягує Expedition 33, Cyberpunk, Ghost of Tsuchima. По налаштуванням мені були треба лише невеликі зміни і по більшій частині саме на Expedition (бо оптимізація там не найкраща). Але граю в них в 1080р взагалі без проблем, і в тому числі на оновленні 100-120 Гц. Ще й місця багато, тож можна тримати великий каталог на ноуті одночасно.
Корпус собран плотно, пластик на ощупь нормальный. В работе охлаждение слышно, но звук вентиляторов ровный, без свиста. Картинка сочная, частота обновления экрана сразу заметна при скроллинге. Клавиатура имеет мягкий ход, печатать или играть удобно. Железо тянет софт без задержек, система стартует за секунды. Заряд держит стандартно для такой начинки
Чим кращий еркан за стандратні ноути?
Вітаю. Основна відмінність - це частота оновлення 144 Гц. У порівнянні зі стандартними 60 Гц, картинка в динамічних сценах виглядає значно плавнішою, без розривів та затримок. Матриця IPS забезпечує гарні кути огляду, а матове покриття прибирає відблиски від ламп або сонця
Зможу на ньому грати та одночасно стрімити без лагів?
Добрий день, Сергію! Так, дискретна NVIDIA GeForce RTX 3050 з 6 ГБ GDDR6 справляється з іграми й потоковим відео, а інтегрована Intel UHD економить енергію для легких задач.
Опис
Acer Nitro V 15 - це ідеальне поєднання ігрової потужності та портативності. Завдяки процесору Intel Core та відеокарті NVIDIA GeForce RTX цей ноутбук гарантує безперебійну багатозадачність та задоволення від динамічних ігор.

Для кожного геймера
Потужний процесор Intel Core допоможе вам не відставати в динамічних іграх і легко поратись зі складними багатозадачними процесами та іншими завданнями. Грайте активніше, відтворюйте потокове відео плавніше та контролюйте кожен крок.

Відеокарти NVIDIA GeForce RTX
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів й авторів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури, відеокарти NVIDIA GeForce RTX оснащені спеціальними тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS та реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів.

Візуальна феєрія
Пориньте у простір, який оживає завдяки дисплею з роздільною здатністю Full HD, високою частотою та яскравістю. Яскрава колірна гама дарує візуальну насолоду від кожного кольору в реалістичному вигляді.

Аудіо на основі штучного інтелекту та інструменти для підвищення ефективності
Завдяки функціям зі штучним інтелектом, як-от Acer PurifiedVoice, ви зможете насолоджуватися чітким зв'язком під час ігор і стримінгу. Copilot підвищує продуктивність і енергоефективність, що робить Nitro V 15 ідеальним для ігор та продуктивної роботи.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedVoice
Приглушуючи небажаний фоновий шум, Acer PurifiedVoice забезпечує звук, що не відволікає, та робить спілкування більш захопливим.

Налаштуйте свою продуктивність за допомогою NitroSense
Отримайте повний контроль над своєю системою за допомогою NitroSense. Відстежуйте внутрішню температуру, регулюйте швидкість вентиляторів і точно налаштовуйте параметри продуктивності, щоб ваш ноутбук під час ігор або багатозадачності залишався прохолодним та ефективним.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
