₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 3 A315-59 (NX.K6SEU.00M)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 13/2
- Опис
- Наявність в магазинах 2
- Порівняння
- Аксесуари 73
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 3 A315-59 (NX.K6SEU.00M)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 3 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Pure Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,78 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 241,26 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 40 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,64 |
| Артикул | NX.K6SEU.00M |
| Штрихкод | 4711121606564 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i5 , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки до 25 000 грн., Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Нормас ноут, за эти месяцы ничего не лагануло. 5 проц тянет все мои программы, качество сборки крутое
Взяв чисто для роботи вдома та повсякденних задач. Ноутбук має гарний процесор інтел кор і5 та 16 гб озу с задачами по типу (відео, фільми, багато вкладок інтернета, робота с документами) справляється с легкістью, не глючить та швидко реагує на всі команди. Виглядає просто та лаконічно. Батареї тримає дового. Экран яскравий, кольори чіткі, працювати зручно.
Ноутбук тихий в работе, батареи хватает на целый день при умеренном использовании. Корпус легкий, выглядит современно. Удобный точный тачпад) клавиатура хоррошая на нажатие, жаль нет подсветки только, как то не обратила на это внимание при выборе( Шустрый, запускается быстро. Только винду нужно было устанавливать отдельно, но в магазине мне с этим помогли)
Звичайний ноутбук, такий беруть коли розуміють бюджет і для чого він, подивитися фільми, серіали, посидіти в інтернеті, там подзвонити комусь. Екран яскравий, нормально і вдень і ввечорі користуватися, клавіші великі, зручні для друку. Заряджається швидко, приблизно за годину, якщо прям сівший буде. Заряд тримає до 7-8 годин, при низький продуктивності
Чи не втомлюються від нього очі?
Добрий день, Степане! Тут встановлена IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD. Також реалізована технологія Acer ComfyView, яка знижує випромінювання синього світла. Це реально допомагає, якщо ви проводите за екраном по 8 годин на день.
Какое качество экрана?
Вітаю! Ноутбук оснащений 15.6-дюймовим Full HD екраном. Він забезпечує чітке та деталізоване зображення, що робить його комфортним для роботи з текстом, таблицями та перегляду відео. Завдяки матовому покриттю, екран менше відблискує, що зручно при роботі в умовах яскравого освітлення.
Відео
Опис
Готова ефективність
Aspire 3 готовий до роботи завдяки найновішим процесорам Intel Core 12-го покоління з графікою Iris Xe – ідеальний вибір для всієї сім’ї, створений із думкою про функціональність і продуктивність. Дозволяє отримати більше від роботи, навчання або гри.

Покращене охолодження
Зі збільшенням площі поверхні вентилятора на 78%, насолоджуйтеся покращеною системою охолодження і додатковими 17% теплоємності. Можна насолоджуватися довшими, ефективнішими сеансами роботи без підключення до мережі.

Продуманий дизайн
Ноутбук Aspire 3 із кришкою вишуканого дизайну, яка доступна у нових яскравих кольорах, ще легший і тонший, ніж будь-коли раніше, адже важить 1,6 кг і має товщину 18,9 мм. А високоємнісна батарея дозволяє всій сім’ї виконати більше завдань між заряджаннями.

Дисплей
Дисплей 1080p FHD ідеально підходить для щоденного перегляду вебсторінок і потокового відео, відтворюючи чіткі та детальні зображення.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










