- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Extensa EX215-57 (NX.EJBEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 3
- Порівняння
- Аксесуари 101
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Extensa EX215-57 (NX.EJBEU.003)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Extensa 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 х USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,9 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Acer TrueHarmony |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Pure Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,83 |
| Артикул | NX.EJBEU.003 |
| Штрихкод | 4711474294951 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i7 , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Acer з SSD , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Acer Extensa, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Потужний і продуктивний
Завдяки найновішим процесорам та графічним картам, ноутбуки Extensa пропонують багато потужності у стильному та портативному корпусі.

Неймовірне зображення
Переглядайте точні деталі та насичені кольори на великих дисплеях із вузькими рамками та більшим співвідношенням екрана і корпуса.

Кращий відеоконференцзв’язок
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій

Створено для бізнесу
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту, див. блок специфікацій
*Всі зображення служать тільки для цілей ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










