- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.008)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 9/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 76
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.008)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!











Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,113 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,89 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,31 |
| Артикул | NH.QZ8EU.008 |
| Штрихкод | 4711474550002 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i5 , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Acer Nitro V, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук игровой, это его главная характеристика и главный мой комплимент ему. Всё продумано до деталеЙ, начиная от внешнего вида заканчивая желехом и тем, как он работает. Понравилось охлаждение, это момент который хромает в многих других достаточно недешевых ноутбуках, здесь же всё идеально. Ну и производительность уже мной проверена сталкером 2, претензий никаких нету
Я люблю играть, и он без проблем тянет современные игры. Экран радует насыщенными цветами, после нескольких часов за ним глаза не устают. Клавиатура с подсветкой, сами клавиши приятные на ощупь. Система охлаждения реально мощная, даже когда долго играю, ноут не перегревается. Никаких минусов за это время не нашла, надеюсь так будет и дальше
Потужний ноут, щоб пограти і не дуже перейматися з налаштуванням, щоб не лагало. Яскравий дисплей, 144 гц, плавна картинка, підвсітка клавіш і гарне охолодження. Важить не багато як для ігрового
У ноутбука хорошо сделано охлаждение, воздух циркулирует почти со всех сторон, не перегревается когда на нём играю или даю другую нагрузку. Экран приятный на цвета и яркость, еще и 144 гц, в играх ощущается в сравнении с 60, к хорошему быстро привыкаешь) Батарейка так держится часов 5-6, в играх не больше 3 с просадкой фпс
Тут є якась програма для налаштування системи ноута під себе?
Добрий день, Аліно! Для налаштування системи ноутбука Ви можете використати NitroSense. Відстежуйте внутрішню температуру, регулюйте швидкість вентиляторів і точно налаштовуйте параметри продуктивності.
Вітаю. Хотілось би уточнити, він довго можно без зарядки працювати чи так собі
Добрий день, Максиме. За інформацією, що надає виробник, обраний Вами пристрій може працювати автономно до 8 годин, однак все залежить від навантаження та налаштувань ноутбука.
Есть ощущение, что 16 гигов оперативки может не хватить, планку доставить смогу?
Добрий день, Миколо. Ноутбук має один додатковий вільний слот для оперативної пам'яті і також можна збільшити об'єм пам'яті з 16 ГБ до 32.
Опис
Acer Nitro V 15 - це ідеальне поєднання ігрової потужності та портативності, він гарантує безперебійну багатозадачність та задоволення від динамічних ігор.

RTX для ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту на комп'ютерах з Windows завдяки NVIDIA GeForce RTX.

Штучний інтелект для створення контенту
Покращуйте процес створення контенту за допомогою понад 100 програм для творчості з підтримкою ШІ та прискоренням RTX, зокрема Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve, OBS Studio та ексклюзивний набір інструментів ШІ від NVIDIA Studio.
ШІ для продуктивності та розваг
Від улюблених програм до улюблених шоу - штучний інтелект на базі RTX робить вашу повсякденну діяльність розумнішою, швидшою, чіткішою та приємнішою. Зі штучним інтелектом вас тепер нічого не стримує.
Візуальна феєрія
Пориньте у 15,6-дюймовий простір, який оживає завдяки дисплею з роздільною здатністю Full HD і частотою 165 Гц.

Аудіо на основі ШІ та інструменти для підвищення ефективності
Завдяки функціям зі штучним інтелектом, як-от Acer PurifiedVoice, ви зможете насолоджуватися чітким зв'язком під час ігор і потокового передавання даних. Функція Copilot підвищує продуктивність і енергоефективність, що робить Nitro V 15 ідеальним для ігор і продуктивної роботи.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь функціями автоматичного кадруванням, вдосконаленого розмиття фону та корекції погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 1.0
Приглушуючи небажаний фоновий шум, Acer PurifiedVoice 1.0 забезпечує звук, що не відволікає, та робить спілкування більш захопливим.

Налаштуйте продуктивність за допомогою NitroSense
Отримайте повний контроль над своєю системою за допомогою NitroSense. Відстежуйте внутрішню температуру, регулюйте швидкість вентиляторів і точно налаштовуйте параметри продуктивності, щоб ваш ноутбук під час ігор або багатозадачності залишався прохолодним та ефективним.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
