- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00B)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 14/4
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 47
- Фото
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00B)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!











Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 4,1-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,113 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,89 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x6x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,31 |
| Артикул | NH.QZ8EU.00B |
| Штрихкод | 4711474550088 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, ACER Nitro 5, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
З асером ігри літають, зображення на екрані виглядає космічно. Тут дуже продумана комплектація по залізу
Первое впечатление - он довольно компактный для игрового устройства, выглядит стильно и не слишком «кричаще». Экран выдает класнное изображение, цвета насыщенные, что очень радует при просмотре видео. В работе все летает: система загружается за секунды, программы открываются мгновенно. Клавиатура удобная, с норм откликом, работать на ней комфортно даже ночью благодаря подсветке.
Оптимальный вариант "все в одном". Хватает и для учебы, и для современных игр. В эконом-режиме ноут работает тихо и почти не греется.
Дуже ефективне обладнання. Усі ігри працюють плавно на ультра-налаштуваннях, що робить їх класними для перегляду. Екран із частотою оновлення 165 Гц чудово справляється зі своєю роботою. Він також ідеально підходить для відеомонтажу. Нічого не гальмує. Все працює плавно. Я дуже задоволений покупкою.
Скільки TGP? Яка комплектація? Що означає raptor lake?
Добрий день, Олександр! Потужність відеокарти до 75 W. В комплект входить ноутбук, документація та адаптер живлення. Raptor Lake це кодова назва сімейства процесорів Intel Core 13-го покоління
Який тип видеопамяти?
Добрий день, Юлія! Тип відеопам'яті GDDR7
Яка відеокарта встановлена в цьому ноутбуці і чи підійде він для ігор?
Доброго дня, Олексію. У ноутбуці встановлена дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5060, яка добре підходить для сучасних ігор на середніх і високих налаштуваннях.
Чи буде мені добре видно все на екрані, якщо я сяду біля вікна вдень?
Добрий день, Валерію! Яскравість у 300 ніт є оптимальним стандартом для комфортної роботи в приміщенні з яскравим штучним або денним освітленням. У поєднанні з матовим покриттям екрана це мінімізує відблиски.
Опис
Acer Nitro V 15 - це ідеальне поєднання ігрової потужності та портативності, він гарантує безперебійну багатозадачність та задоволення від динамічних ігор.

RTX для ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту на комп'ютерах з Windows завдяки NVIDIA GeForce RTX.
Штучний інтелект для створення контенту
Покращуйте процес створення контенту за допомогою понад 100 програм для творчості з підтримкою ШІ та прискоренням RTX, зокрема Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve, OBS Studio та ексклюзивний набір інструментів ШІ від NVIDIA Studio.
ШІ для продуктивності та розваг
Від улюблених програм до улюблених шоу - штучний інтелект на базі RTX робить вашу повсякденну діяльність розумнішою, швидшою, чіткішою та приємнішою. Зі штучним інтелектом вас тепер нічого не стримує.
Візуальна феєрія
Пориньте у 15,6-дюймовий простір, який оживає завдяки дисплею з роздільною здатністю Full HD, частотою 165 Гц і яскравістю 300 ніт. Яскрава кольорова гама sRGB 100% дарує візуальну насолоду від кожного кольору в реалістичному вигляді.

Аудіо на основі ШІ та інструменти для підвищення ефективності
Завдяки функціям зі штучним інтелектом, як-от Acer PurifiedVoice, ви зможете насолоджуватися чітким зв'язком під час ігор і потокового передавання даних. Функція Copilot підвищує продуктивність і енергоефективність, що робить Nitro V 15 ідеальним для ігор і продуктивної роботи.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь функціями автоматичного кадруванням, вдосконаленого розмиття фону та корекції погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 1.0
Приглушуючи небажаний фоновий шум, Acer PurifiedVoice 1.0 забезпечує звук, що не відволікає, та робить спілкування більш захопливим.

Налаштуйте продуктивність за допомогою NitroSense
Отримайте повний контроль над своєю системою за допомогою NitroSense. Відстежуйте внутрішню температуру, регулюйте швидкість вентиляторів і точно налаштовуйте параметри продуктивності, щоб ваш ноутбук під час ігор або багатозадачності залишався прохолодним та ефективним.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
