- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 92
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 15 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 20 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,77 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,89 |
| Артикул | NX.JKVEU.008 |
| Штрихкод | 4711474544384 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Монтую відео - ноутбук не гальмує, звук чіткий, картинка хороша. Екран великий, очам зручно. Памʼяті вистачає - поставив і файли, і програми, ще багато місця залишилось. Працює тихо, майже не гріється. Клавіатура зручна, навіть довго друкувати комфортно. Трохи важкуватий, але для стаціонарної роботи - саме те.
В этом асере привлекло то, что при относительно доступной цене в него поставили мощный процессор - тут стоит ай 9, и с оперативкой не зажлобили ДДР5-на 16 гигов. Пользуюсь им чуть больше месяца, после старого леново этот асер вообще пушка-ракета. Pагрузка и выполнения задач занимают секунды, при этом он не нагревается.
Екран казка, кольори насичені, кути огляду широкі, дивитися кіно – одне задоволення. Звук теж на висоті, без зовнішніх колонок можна обійтися. Ноутбук працює швидко, без "гальм", навіть коли відкрито багато програм. Корпус міцний, нічого не скрипить. Загалом, дуже задоволений покупкою.
Покупал этот ноутбук себе вместо стационарного ПК, захотелось больше мобильности. Пользуюсь уже месяц, доволен. Сразу скажу не ждал от него чудес, но он реально клевый. Шумит редко, греется умеренно, клавиатура удобная, а экран вообще огонь - яркий, четкий, цветопередача как надо. Работает шустро, все летает. Не могу сказать, что прям вау-вау, но своих денег точно стоит
Якщо поставити Ubuntu буде працювати сканер відбитку пальця чи ні?
Добрий день, Поліно! Розблокування пристрою з використанням сканеру відбитків пальців працює лише за умови використання операційної системи Windows.
Смогу ли докинуть планку гигов на 8 или заменить ту память, что стоит здесь?
Добрий день, Богдане! На жаль, в обраній Вами моделі ноутбука немає можливості розширити оперативну пам'ять, наявні 16 ГБ - це максимум, що підтримує цей пристрій.
Опис
Готовий до будь-яких завдань
Завдяки процесору сімейства Intel Core з технологією Intel AI Boost ви отримаєте швидкість й обсяг пам'яті, достатні для виконання практично будь-яких завдань. Крім того, з Copilot, вашим повсякденним помічником на основі штучного інтелекту, ваша продуктивність завжди на відстані одного дотику.
Intel AI Boost
Цей комп'ютер з підтримкою штучного інтелекту оснащений спеціальним движком ШІ від Intel - AI Boost. Цей нейронний процесор розвантажує центральний процесор від завдань штучного інтелекту, оптимізуючи робочі навантаження для більш інтуїтивного та приємного використання штучного інтелекту.

Copilot
Copilot - це помічник на основі штучного інтелекту, який допомагає знаходити відповіді та ідеї в Інтернеті, творчо працювати та співпрацювати, а також зосереджуватися на поточному завданні.

Потіште свої очі
Обирайте 15,6-дюймові дисплеї з надяскравими та насиченими кольорами. Тонкі рамки та співвідношення сторін 16:10 забезпечують широкий огляд, а завдяки технології DisplayHDR True Black 500 ви отримаєте насичену контрастність, глибокі чорні кольори та чудову яскравість для захопливого ігрового досвіду.

Легке підключення
Підключайтеся без проблем завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, зокрема двом портам Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3 з підтримкою LE audio. Витончений і легкий алюмінієвий корпус, створений для зручності та універсального використання в дорозі.

Отримайте більше можливостей зі штучним інтелектом
AcerSense дає змогу керувати пристроєм одним дотиком, контролюючи систему без зайвих зусиль. Покращуйте якість відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedVoice і PurifiedView 2.0. Створюйте та редагуйте наклейки будь-де за допомогою Acer LiveArt 2.0 з підтримкою штучного інтелекту.

Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи.

Більш плавні відеодзвінки
Acer PurifiedVoice та PurifiedView 2.0 покращують якість відеодзвінків, зменшуючи фоновий шум, утримуючи вас у фокусі та гарантуючи, що ви завжди виглядатимете та звучатимете якнайкраще.

Задоволення від творчості
Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt 2.0. Редагуйте та створюйте ШІ-стікери, щоб наклеїти їх будь-де, а коли ви робите знімок екрана або відкриваєте зображення, то на екрані з'являється інтуїтивно зрозуміле меню з усією необхідною інформацією.

Дружній до планети
Ноутбук Aspire Intel упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, містить компоненти, виготовлені з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT Gold, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










