- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QU6EU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 55
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QU6EU.002)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!














Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 4,3-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Однобарвна (синій) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Білий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 328,79 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,51 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,55 |
| Артикул | NH.QU6EU.002 |
| Штрихкод | 4711474180674 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Білі ноутбуки Acer, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, ACER Nitro 5, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Вирушайте в епічну подорож з ігровим ноутбуком Acer Nitro V 14 з підтримкою штучного інтелекту. Створений для ритму життя мобільного геймера, він оснащений потужним процесором AMD Ryzen та графічною картою GeForce RTX, які можуть оживити будь-який світ.

Хромований виклик
Відкиньте шаблонність. Прийміть переваги. Nitro V 14 з білосніжним корпусом - це не просто ноутбук, а хромований виклик буденності. Станція для битв, створена для тих, хто наважується бути не таким, як усі. Це ваше персональне ядро потужності, готове висвітлити найтемніші куточки цифрового простору.

RTX для ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту завдяки NVIDIA RTX та GeForce RTX.

Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX
Графічні процесори GeForce RTX забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і створювачів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури, відеокарти RTX оснащені спеціалізованими тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS і реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q з підтримкою ШІ оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.

Швидкий, плавний, досконалий
14,5-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 пропонує більше простору по вертикалі для розширеного огляду поля битви. Роздільна здатність WQXGA розширює ваш візуальний досвід, заповнюючи кожен дюйм зображенням з ідеальною деталізацією до пікселя. У поєднанні з частотою оновлення 120 Гц це забезпечує плавні переходи та 100% точність передачі кольорів sRGB для відтворення реалістичних відтінків.

Технології штучного інтелекту для майбутнього
Готовий до постійно зростаючих можливостей штучного інтелекту Nitro V 14 AMD використовує новий спеціалізований рушій AMD Ryzen AI та власні рішення Acer для більш інтуїтивної та приємної роботи зі штучним інтелектом.

Точність на кінчиках ваших пальців
Керуйте грою за допомогою NitroSense, спеціального порталу для управління життєво важливими функціями вашого Nitro V 14. Це не просто регулювання швидкості обертання вентиляторів, це точне налаштування вашого комп'ютера для досягнення максимальної ефективності. Незалежно від того, де ви перебуваєте - у тихій бібліотеці чи в затишній домашній обстановці, - NitroSense дає змогу налаштувати продуктивність й охолодження ноутбука відповідно до умов навколишнього середовища, забезпечуючи оптимальний ігровий режим, який відгукується на кожну вашу команду.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
