- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 17 ANV17-41 (NH.QYVEU.006)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 75
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 17 ANV17-41 (NH.QYVEU.006)
730448
Ноутбук ACER Aspire 15 A17-51M (NX.JL5EU.002)653247
Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.JEREU.002)615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 17 |
| Клас | Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,71 |
| Загальна ширина виробу, мм | 400,85 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,62 |
| Загальна висота виробу, мм | 24 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 4,02 |
| Артикул | NH.QYVEU.006 |
| Штрихкод | 4711474583666 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 17 дюймів , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, Ігрові ноутбуки 17 дюймів , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Acer Nitro V 17 AI
У світі цифрових ігор з високими ставками Acer Nitro V 17 AI - це більше, ніж просто машина, це ключ до безмежної творчості та ігрової досконалості. Завдяки штучному інтелекту, який підлаштовується під кожну вимогу, цей пристрій поєднує нестримну потужність з інтуїтивним керуванням, переносячи вас від напружених битв до нескінченного творчого потоку, що дозволяє не пропустити жодного моменту.
Розкрийте революційні можливості ПК з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на ПК Copilot+ на базі процесора AMD Ryzen. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для вимогливих ігор ці процесори забезпечують найкращі можливості для приватних, швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.

DLSS 4
DLSS - це революційний набір нейронних технологій рендерингу, який використовує штучний інтелект для підвищення частоти кадрів у секунду, зменшення затримок та покращення якості зображення. Останній прорив, DLSS 4, пропонує нове покоління багатокадрової обробки, покращену реконструкцію променів і надвисоку роздільну здатність на базі графічних процесорів GeForce RTX серії 50 і тензорних ядер п'ятого покоління. DLSS на GeForce RTX - це найкращий спосіб грати за підтримки хмарного суперкомп'ютера NVIDIA AI, який постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.

Повне трасування променів з нейронним рендерингом
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває революційну реалістичність повного трасування променів. Насолоджуйтеся зображеннями кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки GeForce RTX серії 50 з ядрами RT четвертого покоління та інноваційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами п'ятого покоління.

Reflex 2
Технології Reflex оптимізують графічний конвеєр для досягнення найкращого відгуку, забезпечуючи швидше захоплення цілі, менший час реакції та кращу точність прицілювання в змагальних іграх. У Reflex 2 реалізовано технологію Frame Warp, яка ще більше зменшує затримку на основі даних, отриманих від миші в грі.

ПК з підтримкою ШІ на базі RTX
Оновіть можливості ШІ з графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX і прискорюйте свої ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим процесорам для ШІ ви отримуєте провідну світову технологію штучного інтелекту на своєму ПК з Windows.

NVIDIA Blackwell Max-Q
Технологія Max-Q розроблена з нуля для досягнення найвищої ефективності, забезпечуючи значний стрибок у продуктивності та часі роботи від батареї.

Візуальний досвід із ефектом занурення
Пориньте у світ візуальних ефектів, які занурюють вас у кожну сцену, пропонуючи реалістичну чіткість і яскраву глибину. Розроблений для геймерів і авторів контенту цей дисплей - ваше вікно для дослідження світів, створення історій і повного занурення у щось справді важливе.

Ретельно спроектована система охолодження
Довговічна, вдосконалена система охолодження забезпечує незмінну продуктивність навіть під час високоінтенсивних сесій. Завдяки архітектурі з двома вентиляторами та конструкції з чотирма впускними та випускними отворами ця машина залишається надійною, особливо коли ставки високі.

Безперебійне з'єднання з розширеними можливостями
Упевнено підключайтеся за допомогою USB 4 і Wi-Fi 6E, щоб спростити налаштування та пришвидшити передачу даних. Незалежно від того, граєте ви в ігри чи працюєте в багатозадачному режимі, залишайтеся на зв'язку завдяки високошвидкісному з'єднанню з широкою смугою пропускання, яке відповідає вашому темпу життя.

Покращене керування зі штучним інтелектом завдяки NitroSense та Experience Zone
Керуйте кожним елементом за допомогою інструментів зі штучним інтелектом, налаштовуючи свій користувацький досвід відповідно до своїх потреб. NitroSense та Experience Zone дозволяють керувати системою в режимі реального часу, оптимізуючи її роботу, щоб ви могли контролювати свій цифровий світ.
Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь функціями автоматичного кадрування, вдосконаленого розмиття фону та корекції погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





