- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 24/7
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 70
- Фото
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | 15 DC15250 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,7 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,7 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - 2666 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Carbon Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x43 |
| Вага в упаковці, кг | 2,58 |
| Артикул | DC15250RPLU021UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Сразу скажу - ноут нормальный, работает шустро. Главное, что здесь 16 Гб памяти, поэтому он не виснет, даже если открыть кучу вкладок в браузере. Экран матовый, не бликует от лампы, глазам комфортно. Корпус обычный черный, без лишних украшений, зато собран крепко. Места на диске 512 Гб мне хватает на все файлы и фото. Клавиатура удобная, кнопки нажимаются мягко. Батарея держит несколько часов без розетки,
Ноут сделан качественно, в работе не лагает, частота экрана 120 герцов
Работает стабильно, быстро загружается и не тормозит в браузере. Для меня это главное
Ноутбук сподобався. Антиблікове покриття екрану та гарні кути огляду тому зручно коли світе сонце все одно добре все видно. Виглядає стильно та просто одночасно. Характеристики непогані, і процесор інтеловський 3, та озп відразу 16 гб ще й розширити можна при бажанні. Працює ноутбук швидко, не глючить, немає ривків. Відразу встановлена операційна система що економить гроші при покупці.
Чи є в цьому ноутбуці уже предустановлена windows чи потрібно окремо її купувати та встановлювати?
Доброго дня ,Андрію! Так, ця модель ноутбука надходить до нас вже попередньо з встановленою операційною системою Windows 11 Pro.
Підкажіть об'єм оперативної та вбудованої пам'яті і яку гарантію надає виробник?
Доброго вечора! 16 ГБ оперативної памяті та 512 гб вбудованої вбудованої пам'яті. Офіційна гарантія від виробника 36 місяців.
Чи повнорозмірна тут клавіатура і чи зручна вона для бухгалтерів?
Добрий день, Владиславо! Так, ноутбук має повнорозмірною клавіатурою з виокремленим цифровим блоком (Numpad). Клавіші мають чіткий хід і хороший тактильний відгук.
Какая тут видеокарта у ноутбука? Ии есть ли подсветка клавиатуры?
Доброго дня. У ноутбука немає дискретної, зате є інтегрована відеокарта Intel Graphics. Клавіатура в цьому ноутбуці немає функції підсвічування.
Опис
Стильно, ефективно без зусиль
Виконуйте список справ швидко та легко з ноутбуком Dell 15, створеним для щоденних завдань на базі процесорів Intel. Доступний у кольорах: платинове срібло та вугільно-чорний.

Розроблений для легкого навчання
Покращуйте дистанційне навчання завдяки зручному входу за допомогою опційного сканера відбитків пальців і комфортному набору тексту в умовах слабкого освітлення з опційною підсвіткою клавіатури. Енергоефективні батареї та підтримка технології Express Charge допомагають зосередитися та залишатися продуктивними довше.

Завжди на зв’язку з тим, що важливо
Насолоджуйтеся якісними відеодзвінками завдяки вбудованій камері. Проводьте більше часу за екраном із комфортом завдяки технології Dell ComfortView, що зменшує шкідливе синє світло й допомагає зберігати зір при тривалому перегляді.

Пристосовується до будь-якої ситуації
Адаптивна система охолодження забезпечує ефективну роботу ноутбука як на столі, так і на колінах. Dell 15 інтелектуально регулює потужність і температуру для стабільної роботи.

Дбайливе ставлення до природи
Dell 15 виготовлений із використанням 30% переробленого пластику в області під долоні та 50% — у нижній панелі. Упаковка повністю складається з перероблених і відновлюваних матеріалів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








