- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 14 Premium (BTO208PA14250UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 74
- Фото
Ноутбук DELL Pro 14 Premium (BTO208PA14250UA_W11P)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Dell Pro 14 Premium |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ComfortView Plus |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 1 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 2,2-3,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x – 8533 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 8,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | Cirrus Logic |
| Мультимедіа | Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик Холла |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | DELL Collaboration Touchpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,21 |
| Загальна ширина виробу, мм | 311,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 216,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x6x40 |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Артикул | BTO208PA14250UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Dell з сенсорним екраном , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки Dell 14 дюймів, Акції на ноутбуки, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Преміальний дизайн, найвища продуктивність
Виконуйте свою роботу з будь-якого місця на Dell Pro 14 Premium, найлегшому та найтихішому 14-дюймовому ноутбуці в сімействі Dell Pro, виготовленому з 90% переробленого магнію в інноваційному дизайні. Виняткова автономність та висока продуктивність поєднуються з вбудованим чіпом штучного інтелекту на базі процесорів Intel Core Ultra 200V.

Максимізуйте продуктивність
Завдяки революційним досягненням у тривалості роботи від акумулятора та продуктивності.

Працюйте плавніше
Скористайтеся винятковою продуктивністю та тривалістю роботи від акумулятора, а також потужним штучним інтелектом на пристрої завдяки процесорам Intel Core Ultra 200V з NPU, GPU та CPU. Для компаній, які прагнуть прискорити впровадження додатків штучного інтелекту серед своїх співробітників, тільки Dell пропонує готове для підприємств рішення для ПК зі штучним інтелектом, що використовує передову технологію NPU. Dell Pro AI Studio приносить штучний інтелект безпосередньо на ваш пристрій, забезпечуючи безперебійну роботу, як у хмарі, без високої ціни. Він ідеально підходить для інтеграції штучного інтелекту в пристрій, забезпечуючи безперебійну роботу в будь-якій робочій обстановці. Завдяки платформі Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневу безпеку, можливість віддаленого управління та надійну стабільність, необхідні для підтримки їхнього бізнесу.

Сміливіший дизайн
Опція дисплея Tandem OLED у Dell Pro 14 Premium оживляє вашу роботу. Технологія Tandem OLED оживляє вашу роботу завдяки яскравим, реалістичним кольорам і є на 24% енергоефективнішою та на 49% легшою порівняно з традиційними жорсткими OLED-дисплеями. ComfortView Plus зменшує синє світло під час тривалих робочих сесій без шкоди для кольорів.

Інноваційна стійкість
Перший у світі комерційний ПК, розроблений з модульним портом USB-C, який має в 4 рази кращу стійкість до скручування та в 33 рази кращу стійкість до ударів, що покращує довговічність і спрощує ремонт.

Максимізуйте можливості вашого ПК
Отримайте максимум від вашого ПК завдяки новітнім функціям Copilot+ PC. Підвищуйте продуктивність з легкістю за допомогою власного AI-асистента. Використовуйте вдосконалений пошук Windows і скоротіть час на пошук електронних листів, документів та іншого протягом дня.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










