- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 14 (BTO108PC14250UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 96
- Фото
Ноутбук DELL Pro 14 (BTO108PC14250UA_UBU)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Dell Pro 14 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,7-4,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | Waves MaxxAudio Pro |
| Мультимедіа | Датчик Холла |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Platinum Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,36 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 225,3 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,37 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x6x40 |
| Вага в упаковці, кг | 2,3 |
| Артикул | BTO108PC14250UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ультрабуки 14 дюймів , Ультрабуки Dell , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ультрабуки трансформери, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки Dell 14 дюймів, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Поки працює добре, добре тримає заряд і не шумить при охолодженні
Система работает быстро, без подвисаний, хорошо подходит для программирования и многозадачности. 14-дюймовый экран удобный для работы с текстами и кодом, имеет антибликовое покрытие. Ноутбук легкий. Клавиатура с подсветкой, корпус собран качественно. Автономность нормальная для рабочего дня, охлаждение тихое.
Дуже задоволений покупкою. Ноутбук легкий, поміщається в будь-який рюкзак, при цьому продуктивності вистачає з головою для купи відкритих вкладок у браузері, Zoom-дзвінків та офісних програм. Окремий плюс - він дуже тихо працює і майже не гріється при звичайних задачах. Вид у нього стриманий, виглядає професійно.
Ничего не скрипит, собрано хорошо. В работе ведет себя тихо. Батарея держит честные часов три-четыре
Цей ноутбук йде вже з віндовсом чи треба ставить?
Доброго дня, Світлано. Цей ноутбук не має передвстановленої опеаційної системи. В нашому магазині можна придбати ліцензію та скористатись послугою з її встановлення.
Оперативку можна додати?
Доброго дня, Сергію. Ця модель ноутбука оснащена 32 Гб оперативної пам'яті. Розширити можна, бо є один вільний слот, тож можна поставити ще одну планку на 32 Гб типу DDR5 з частотою 5200 МГц.
Какой процессор в нем стоит?
Доброго дня, Ірино. В цьому ноутбуці встановлено процесор Intel Core Ultra 7 255U (Arrow Lake), що наділяє його винятковою продуктивністю, тривалим часом автономної роботи та потужним штучним інтелектом.
Опис
Працюйте більш елегантно, легше та плавніше
Dell Pro 14 має елегантне металеве покриття, доступне в кольорі платинового срібла, та текстуроване покриття в кольорі магнетиту. Створений для подорожей, куди б вас не завела робота, Dell Pro 14 проходить суворі випробування MIL-STD на міцність та надійність. За допомогою Copilot у Windows ви маєте миттєвий доступ до свого особистого AI-асистента за допомогою клавіші Windows Copilot. Завдяки швидким опціям підключення до Wi-Fi 6 ви можете залишатися продуктивними з будь-якого місця. Завдяки великому дисплею 16:10 з вужчими рамками та на 5% більшою площею екрану при тій самій площі та на 10% меншій вазі ви можете працювати продуктивніше на просторішому екрані з більшою деталізацією.

Максимізуйте продуктивність
Завдяки більшим варіантам акумуляторів та дисплеям із наднизьким енергоспоживанням. На 14% вища продуктивність системи при використанні реальних бізнес-додатків. На 34% вища продуктивність обчислень на базі штучного інтелекту в порівнянні з попереднім поколінням.

Сміливий редизайн
Тонкий, вишуканий і міцний 14, елегантний Dell Pro 14 створений для високої продуктивності.
Модульна конструкція
Більш міцна конструкція з модульними портами Type-C, клавіатурою та платою вводу-виводу для більшої надійності.
Співвідношення сторін 16:10
На 5% більше простору на екрані та вужчі рамки, ніж у попередньому поколінні.

Працюйте розумніше
Скористайтеся винятковою продуктивністю, тривалим часом автономної роботи та потужним штучним інтелектом на пристрої завдяки опціональним процесорам Intel Core Ultra 200U з NPU, GPU та CPU. Завдяки платформі Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневу безпеку, можливість віддаленого управління та надійну стабільність, необхідні для підтримки їхнього бізнесу.
NPU
Низьке енергоспоживання: ідеально підходить для запуску функцій штучного інтелекту, таких як Microsoft Studio Effects, під час відеодзвінків.
GPU
Висока пропускна здатність: ідеально підходить для створення цифрового контенту та редагування відео з прискоренням штучного інтелекту.
CPU
Швидка реакція: ідеально підходить для багатозадачності в режимі реального часу та робочих навантажень штучного інтелекту, таких як шумозаглушення та миттєвий транскрипт.

Сучасна мобільність
Досягніть нестримної продуктивності з процесорами Intel Core Ultra та функціями, що забезпечують швидке підключення та тривалий час автономної роботи.

Чіткіші конференції
Виділяйтеся під час відеодзвінків завдяки опціональній 2-мегапіксельній камері з технологією HDR, яка точно фіксує деталі зображення навіть у умовах поганого освітлення. Ручні заслінки для конфіденційності гарантують, що вас бачитимуть лише тоді, коли ви цього хочете.

Інноваційна стійкість
Безкомпромісна міцність, що відповідає вашій продуктивності. Перший у світі комерційний ПК, розроблений з модульним портом USB-C, який має в 4 рази кращу стійкість до скручування та в 33 рази кращу стійкість до ударів, що покращує міцність і спрощує ремонт.

Підвищення екологічних стандартів
Цей ноутбук має сертифікати ENERGY STAR, TCO та EPEAT Gold з Climate+. Це означає, що він відповідає ключовим критеріям стійкості щодо енергоспоживання та впливу на клімат.
Створений з урахуванням екологічних вимог
Цей ноутбук розроблений з використанням перероблених матеріалів, таких як до 50% переробленого пластику в рамці, підставці для рук і нижній кришці та 98% переробленого пластику в рамці акумулятора. Він також поставляється в упаковці, виготовленій із 100% перероблених або поновлюваних матеріалів.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









