- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 16 Plus (BTO212PB16250UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 45
- Фото
Ноутбук DELL Pro 16 Plus (BTO212PB16250UA_UBU)
743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)721349
Ноутбук DELL Pro 14 Premium (BTO208PA14250UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,2-3,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8533 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, IR-камера, Технологія відстеження осіб |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,85 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,55 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x51 |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Артикул | BTO212PB16250UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Більш сміливий дизайн
Завдяки алюмінієвій верхній кришці та підставці для рук ваш ПК виглядає так само добре, як і працює. Dell Pro 16 Plus також розроблений, щоб витримувати суворі випробування MIL-STD, тому ІТ-відділи можуть бути впевнені в надійності свого парку обладнання. Завдяки надзвичайно тихій системі охолодження ви можете працювати без відволікань.

Швидша продуктивність
Скористайтеся винятковою продуктивністю та тривалістю роботи від акумулятора, а також потужним штучним інтелектом на пристрої завдяки процесорам Intel Core з NPU, GPU та CPU. Для компаній, які прагнуть прискорити впровадження програм штучного інтелекту серед своїх співробітників, тільки Dell пропонує готове до використання в підприємствах рішення для ПК зі штучним інтелектом, що використовує передову технологію NPU. Dell Pro AI Studio приносить штучний інтелект безпосередньо на ваш пристрій, забезпечуючи безперебійну роботу, як у хмарі, без високої ціни. Він ідеально підходить для інтеграції штучного інтелекту в пристрій, забезпечуючи безперебійну роботу в будь-яких робочих умовах.
Чіткіші конференції
Виділяйтеся під час відеодзвінків завдяки опціональній 5-мегапіксельній камері з технологією HDR, яка точно фіксує деталі зображення навіть у складних умовах освітлення. Завдяки ручному керуванню затвором камери ви можете бути впевнені, що ваша конфіденційність захищена.

Масштабована продуктивність
Знайдіть ідеальне рішення для своєї команди завдяки різноманітним конфігураційним опціям, оптимізованим для комерційних робочих навантажень, які управляються за допомогою єдиного BIOS і комбінованого набору драйверів.
Інноваційна стійкість
Перший у світі комерційний ПК, розроблений з модульним портом USB-C, який має в 4 рази кращу стійкість до скручування і в 33 рази кращу стійкість до ударів, що покращує довговічність і спрощує ремонт.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









