- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 49
- Фото
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Dell Pro Max 16 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X - 8000 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | Smart Amp Technology |
| Мультимедіа | Акселерометр, Датчик Холла |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Dell Precision Clickpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,08 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358 |
| Загальна довжина виробу, мм | 256 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 64 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x54 |
| Вага в упаковці, кг | 3,345 |
| Артикул | BTO602MC16255UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність як обов’язкова умова
Ноутбук Dell Pro Max 16 оснащений функціями, що забезпечують високу продуктивність у вашому робочому середовищі.

Штучний інтелект під рукою
Вбудований штучний інтелект прискорює робочі процеси, без зусиль обробляє великі масиви даних і допомагає безперебійно запускати програми, розширені функціями штучного інтелекту провідними незалежними розробниками програмного забезпечення. Завдяки AMD Ryzen та виділеному NPU ви зможете насолоджуватися потужними можливостями штучного інтелекту на пристрої, такими як інклюзивна співпраця, безперебійне створення контенту, енергоефективність та швидше виявлення загроз.

Надзвичайна продуктивність
Складні робочі навантаження стають легкими завдяки процесорам AMD Ryzen. Завдяки виділеним процесорам для конкретних завдань виняткова продуктивність та швидкість стають новим стандартом.
NPU
Низьке енергоспоживання: ідеально підходить для запуску функцій штучного інтелекту, таких як Microsoft Studio Effects, під час відеодзвінків. Конфігурації з процесорами AMD Ryzen AI PRO серії 300 підтримують функції Copilot+ для ПК, якщо вони доступні.

Працюйте з будь-якого місця
Створений для професіоналів, які багато подорожують, цей ноутбук дозволяє виконувати складні завдання, де б ви не були. Його витончений та легкий дизайн забезпечує легку мобільність, а високопродуктивне обладнання гарантує безперебійну багатозадачність, редагування відео та багато іншого.

Елітний звук із вражаючим дисплеєм
Завдяки аудіосистемі Smart Amp та камері FHD HDR IR ви зможете насолоджуватися більш яскравими медіа. Відчуйте покращений дисплей та чіткі деталі, що зроблять ваші віртуальні зустрічі та творчі проєкти ще більш чіткими.

Безкомпромісна міцність, що відповідає вашій продуктивності
Перша у світі робоча станція, побудована з модульним портом USB-C, який є більш міцним та дозволяє легше здійснювати ремонт.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









