- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 92
- Фото
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_UBU)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Pro 15 Essential |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 5500 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Carbon Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x44 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Артикул | PV15255MDO851UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, 4 ядерні ноутбуки Dell , Ноутбуки Dell з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки до 25 000 грн., Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Вначале отпугивал малый объем оперативной памяти, глянул несколько обзоров, и поклацав все прошло, ноут выдает быструю работу. Работаю в комплекте монитора и ноутбука делл, оба надежные, отлично передает картинку, насыщенная, плавная. Заряда батареи у ноутбука даже при высокой загрузке хватает на долго. Почти не нужно ждать загрузку при включении
Ноутбук справді швидкий. Інтегрована графіка плавно відтворює ігри, навіть з пристойною роздільною здатністю та деталізацією. Але перш за все, шкільний ноутбук. Батарея може комфортно працювати понад 2,5-3 години при нормальному навантаженні. Дисплей ідеальний. Тільки підсвічування клавіатури було б чудовим. Але це не погано, і я знав, що це не так. Якість збірки абсолютно першокласна. У мене були дорожчі, які були набагато гіршими.
В роботі він просто стабільний. Я з тих людей, у кого в браузері відкрито мільйон вкладок, паралельно висить якийсь софт і купа чатів, але глюків при цьому не виникало ніразу. Він може почати шуміти, коли навантажую, але це нормальний робочий звук. Плюс нормальний цифровий блок справа - для мене це маст-хев, бо тикати цифри у верхньому ряду я так і не навчився. І ще один момент, який мене реально порадував - це набір портів.
Чи підійде ноутбук для навчання в інституті для сина?
Доброго дня, Аліно. Так, цей ноутбук чудово підійде для навчання, оскільки він має сучасний процесор, достатньо оперативної пам'яті для багатозадачності та надійний корпус для щоденного транспортування та активної взаємодії.
Опис
Надійна щоденна продуктивність. Готовність до роботи
Проведіть робочий день з процесорами AMD Ryzen і довговічною батареєю. І не хвилюйтеся про випадкові удари та падіння завдяки тонкому, міцному корпусу, який пройшов випробування MIL-STD.

Підключайтеся. Співпрацюйте. Досягайте успіху
Будьте готові до кожної зустрічі завдяки вебкамері з роздільною здатністю до FHD і заслінкою для захисту конфіденційності — ваш вишуканий образ завжди буде на висоті. Вбудований мікрофон з функцією шумозаглушення на основі штучного інтелекту усуває сторонні звуки, забезпечуючи чіткість вашого голосу та ваших ідей.

Адаптуйтеся до будь-якої ситуації
Адаптивна система охолодження забезпечує ефективну роботу ПК, незалежно від того, чи ви працюєте за столом, чи на колінах. Dell Pro 15 Essential інтелектуально регулює потужність і температуру, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Створений для роботи, коли це найважливіше
Ці ноутбуки, що пройшли суворі випробування MIL-STD-810H, зберігають максимальну продуктивність навіть у найскладніших умовах, даючи вам впевненість, що ваша техніка працює так само наполегливо, як і ви.

Нагрівання
Ці пристрої витримують короткочасне нагрівання до 65 °C (149 °F), забезпечуючи довговічність навіть у спекотному автомобілі.
Щоденні навантаження
Підстава та кришка, витримавши понад 25 000 скручувань, здатні витримати будь-які навантаження протягом дня.
Зношування
Випробувані на довговічність 1200 падіннями, тож ви можете без турбот кидати їх у рюкзак.
Шарніри
Шарніри випробувані 20 000 разів, тому екрани відкриваються і закриваються без проблем.
Сенсорні панелі
Випробувані два мільйони разів на точність кліків і дотиків протягом усього терміну експлуатації, що забезпечує швидке і безпомилкове використання.
Кнопки живлення та мультимедіа
Кнопки живлення та мультимедіа створені для тривалого використання і стабільної роботи до 40 000 натискань.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









