- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/2
- Опис
- Аксесуари 26
- Фото
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_W11P)
628547
Ноутбук DELL Latitude 7455 (N099L745513UA_W11P)681383
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)658545
Ноутбук Dell Pro 14 (BTO601PC14255UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Pro 15 Essential |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,92 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Carbon Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x44 |
| Вага в упаковці, кг | 2,555 |
| Артикул | PV15250RPLU005UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з Intel Core i5 , Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Найбільший плюс повноцінний набір портів, не треба тягати з собою купу перехідників для підключення монітора чи периферії. Працюю в основному з важкими документами та браузером на 30+ вкладок - 16 ГБ оперативної пам'яті вистачає із запасом. Ноутбук майже безшумний, вентилятори вмикаються лише при серйозних навантаженнях. Батарея тримає робочий день.
Обирав ноутбук саме для роботи, тому наявність ліцензійної Windows 11 Pro стала вирішальним фактором. Сподобалась надійна збірка, якісний пластик і відсутність зайвого глянцю. Процесор Intel Core 13-го покоління легко справляється з багатозадачністю, відкриттям великих Excel-таблиць. Клавіатура зручна для тривалого друку, хід клавіш чіткий.
В цьому ноутбуці є все, що потрібно для роботи чи дозвілля. Він швидкий, має хороший процесор, багато оперативної пам'яті і ссд на 512 гб. Йшов вже з віндовсом. Є сканер відбитка пальця. Це швидше, зручніше та безпечніше, ніж вводити пароль. Екран якісний - чітке, насичене кольором зображення. Корпус міцний. Вбудованої вебки та мікрофона цілком достатньо для відеодзвінків.
Экран норм, глаза не сушит. Шумит редко, даже когда открыл кучу всего. Батарея держит полдня стабильно. Корпус обычный пластик
Наскільки ефективна система охолодження під час навантаження і чи не залишаються на корпусі відбитки пальців?
Доброго дня, Максиме. Система охолодження оптимізована для різних завдань: за стандартного навантаження ноутбук працює тихо і не перегрівається.
Подскажите, потянет ли этот Dell работу с тяжелыми таблицами и базами данных?
Доброго дня, Олено. Ця модель оснащена процесором Intel i5 13-го покоління та 16 ГБ оперативної пам'яті, чого більш ніж достатньо для плавної роботи з великими обсягами даних та багатозадачності.
Опис
Надійна щоденна продуктивність
Працюйте протягом усього робочого дня завдяки продуктивності процесора Intel Core та довговічному акумулятору. І не хвилюйтеся через падіння та удари завдяки тонкому, міцному корпусу, який пройшов тестування MIL-STD.

Підключайтеся. Співпрацюйте. Досягайте успіху
Будьте готові до кожної зустрічі завдяки якісній вебкамері - ваше зображення щоразу буде бездоганним. Вбудований мікрофон із функцією шумозаглушення зі штучним інтелектом відсікає відволікаючі фактори, гарантуючи, що ваш голос і ваші ідеї завжди будуть помітними. Працюйте з комфортом протягом напружених робочих днів із функцією Dell ComfortView, яка зменшує навантаження на очі й допомагає залишатися зосередженими, продуктивними та займатися тим, що дійсно важливо.

Прості деталі, неперевершені враження:
- Заряджайте розумніше. Залишайтеся зарядженими протягом усього дня завдяки енергоефективному керуванню акумулятором і підтримці функції ExpressCharge, яка забезпечує 80% заряду за 1 годину.
- Друкуйте з легкістю. Швидко пишіть і обчислюйте за допомогою просторої клавіатури, окремого цифрового блоку та клавіш калькулятора.
- Ергономічна підтримка. Зберігайте зап'ястя в комфорті завдяки піднятим шарнірам, які забезпечують ергономічний кут нахилу клавіатури.
Адаптуйтеся до будь-якої ситуації
Адаптивна терморегуляція забезпечує ефективну роботу ноутбука незалежно від того, чи ви працюєте за столом, чи на колінах. Ваш Dell Pro 15 Essential інтелектуально регулює потужність і температуру, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Створений для роботи в найвідповідальніші моменти
Ці ноутбуки пройшли суворе тестування за стандартом MIL-STD-810H і забезпечують максимальну продуктивність навіть у найскладніших умовах, даючи вам упевненість, що ваш пристрій працює так само наполегливо, як і ви.

Надійність, якій можна довіряти:
- Нагрівання. Ці пристрої витримують короткочасне нагрівання до 65°C, забезпечуючи довговічність навіть у гарячому автомобілі.
- Щоденний вплив. Основа та кришка витримують будь-які щоденні навантаження.
- Зносостійкість. Випробувано на стійкість до 1200 падінь, тож ви можете спокійно кидати ноутбук в рюкзак.
- Шарніри. Завдяки надійним шарнірам екрани відкриваються і закриваються без проблем.
- Тачпад. Протестовано на точність натискань і дотиків протягом усього терміну служби, що гарантує швидке та зручне використання.
- Кнопки живлення та мультимедіа. Кнопки живлення та мультимедійні кнопки створені для того, щоб працювати безвідмовно, витримуючи до 40000 натискань.
Прискорте успіх у бізнесі за допомогою Copilot і Windows 11 Pro
Майстерність багатозадачності на основі штучного інтелекту для нового способу роботи з Windows 11 Pro. Завдяки таким функціям, як Copilot у Windows, отримуйте кращі відповіді, розвивайте свої навички та оптимізуйте робочі процеси без зайвих зусиль. Windows 11 Pro - це найновіші досягнення в галузі безпеки та штучного інтелекту, які зручно доставляються на ваш робочий стіл.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







