- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Swift X 14 AI SFX14-61G (NX.JA7EU.004)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 58
- Відео 3
- Фото
Ноутбук ACER Swift X 14 AI SFX14-61G (NX.JA7EU.004)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift X 14 AI |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 340 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5, AMD Zen 5c |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – 7500 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Titanium Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,57 |
| Загальна ширина виробу, мм | 322,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 227,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,96 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x6x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,65 |
| Артикул | NX.JA7EU.004 |
| Штрихкод | 4711474616760 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Підтримуйте своє натхнення
Втілюйте свої ідеї в життя за допомогою Swift X 14 AI - потужного ноутбука Copilot+ PC, ретельно розробленого для творчих людей, що постійно перебувають у русі. З бездоганною продуктивністю на кінчиках ваших пальців, дозвольте натхненню вести вас, де б ви не були.

Розкрийте революційні можливості з ноутбуком з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на базі процесорів AMD Ryzen AI. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для створення контенту та ігор ці процесори забезпечують найкращі можливості для швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.

Створений, щоб надихати
Завдяки революційній продуктивності ноутбук забезпечує вражаючу швидкість під час відеомонтажу, 3D-рендерингу та дизайну. Прискорюйте свої найвимогливіші робочі процеси за допомогою ексклюзивних інструментів на базі RTX та штучного інтелекту. Драйвери Studio забезпечують виняткову стабільність і гарантують, що ваші програми для створення контенту завжди будуть в актуальному стані. Дайте волю творчості.

Для творців
Кожен піксель на сенсорному дисплеї OLED з тонкими рамками, захищеному стійким до плям склом Corning Gorilla Glass, з яскравими кольорами, глибоким чорним кольором і співвідношенням сторін 16:10, є досконалим. Його ретельно продуманий дизайн розширює можливості вашої творчості.

Для самовираження
Насолоджуйтеся творчим процесом без зайвих зусиль завдяки прецизійній тактильній сенсорній панелі з підтримкою стилуса та витонченому алюмінієвому корпусу з універсальним шарніром, що обертається на 180°, створеним для творчої гнучкості.

Реалістичні кольори
Насолоджуйтеся максимально точними, яскравими та реалістичними кольорами завдяки 100% колірному охопленню DCI-P3 для професійної точності передачі кольорів кінематографічного рівня.

Починається нова ера штучного інтелекту
Copilot+ PC - це не просто сучасне програмне забезпечення, це доповнення до вашого робочого процесу, що передбачає ваші звички, задовольняючи ваші потреби та надаючи розумні пропозиції, щоб ви могли зосередитися на тому, що справді важливо.
Субтитри в реальному часі
Коли ви не пропускаєте жодного слова, ви не пропускаєте жодного ритму - наприклад, розмови під час відеодзвінків, діалогів у фільмах або інструктажів іншою мовою.

Перетворіть ідеї на мистецтво
Кожна людина має уяву та здатність бути художником. Опишіть або намалюйте своє бачення за допомогою текстових або графічних підказок і подивіться, як Cocreator створить його інтерпретацію.

Продуманий штучний інтелект
Інтелектуальні рішення Acer завжди під рукою. Легко отримуйте відповіді, спрощуйте налаштування, покращуйте відеозв'язок і підвищуйте рівень спілкування. Спробуйте інтуїтивно зрозумілий штучний інтелект, який простий у використанні та безперешкодно підвищує вашу продуктивність.
Оптимізація налаштувань
Універсальний інструмент AcerSense, доступний одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш плавної та зручної роботи.

Безпека від самого початку
Біометричне розпізнавання обличчя Windows Hello забезпечує безпечний доступ до пристрою, а апаратний захист Secured-Core PC (рівень 3) захищає ваші дані від загроз.

Приглушення шуму
Завдяки 3-му мікрофону та технології шумозаглушення зі штучним інтелектом Acer PurifiedVoice 2.0 усуваються небажані фонові шуми, забезпечуючи виняткову чистоту та чіткість звучання голосу.

Розкрийте свій творчий потенціал
Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt. Редагуйте та створюйте стікери, щоб вставити їх будь-де, а коли ви робите скріншот або відкриваєте зображення, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс меню допоможе вам у цьому.

Ваш креативний центр, де б ви не були
Від надшвидкого бездротового з'єднання до безперебійної потокової передачі даних - зі Swift X 14 AI ви завжди будете на зв'язку без зайвих зусиль. Завдяки Bluetooth 5.4, HDMI 2.1 та безлічі варіантів підключення перетворіть будь-який простір на свій креативний центр.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
