- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Chromebook CB315-6HT (NX.JLYEU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 29
- Фото
Ноутбук ACER Chromebook CB315-6HT (NX.JLYEU.001)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Chromebook 315 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Twin Lake |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 (Twin Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,9 - Немає |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 128 ГБ (eMMC) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | ChromeOS |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Sparkly Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,25 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236,17 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,42 |
| Артикул | NX.JLYEU.001 |
| Штрихкод | 4711474620668 |
| Додатково | Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Acer Chromebook 315
Цей 15-дюймовий антибліковий Chromebook з вузькими рамками 9,5 мм, розроблений для мобільного життя, має більший екран, що дозволяє зробити більше. Завдяки вбудованій цифровій клавіатурі, швидкому процесору та тривалому часу роботи від акумулятора, він працює довше і є більш потужним, ніж раніше.
Перспективна обробка даних
Низьке енергоспоживання та чутливе програмне забезпечення забезпечуються новітнім процесором Intel. Додаткова продуктивність дозволяє більш плавно виконувати графічні проекти в класі, завдяки чому завдання виконуються швидше.

Зручність використання та швидкість
Великий 15-дюймовий дисплей з антибліковим покриттям і вузькими рамками 9,5 мм надає користувачам більший робочий простір, що дозволяє бути більш продуктивними в умовах яскравого освітлення. Для додаткової функціональності та задоволення потреб користувачів, що часто працюють з цифрами, було додано вбудовану цифрову клавіатуру.

Цілодобовий час роботи від акумулятора
10 годин роботи від акумулятора – це дуже багато. Зарядивши пристрій лише один раз, ви зможете працювати цілий день і ще залишиться час. Потужний акумулятор з тривалим терміном служби означає, що вам не доведеться брати з собою зарядний пристрій.

Потужність бездротового зв'язку
Потужний, стабільний бездротовий сигнал забезпечується Intel Gigabit Wi-Fi та стратегічно розміщеною бездротовою антеною Wi-Fi 5 (802.11ac) з 2x2 MU-MIMO. MU-MIMO (Multi-User Multiple-Input and Multiple-Output) — це стандарт, який забезпечує вищу швидкість бездротового зв'язку та може одночасно обробляти більше бездротових пристроїв.

Залишайтеся продуктивними
Швидкий запуск, простота використання, надійна безпека та тривалий час роботи від акумулятора — ось деякі з переваг Chrome OS. Завдяки часу запуску близько 8 секунд ви почнете працювати швидше; спрощений інтерфейс полегшує навчання; вбудований захист від шкідливого програмного забезпечення зупиняє віруси; і, нарешті, ефективне використання енергії означає, що ви можете працювати цілий день без зарядного пристрою.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









