- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 14IAN8 (82XA0042RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2
- Опис
- Аксесуари 74
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 14IAN8 (82XA0042RA)















685668
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake-N |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-3,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,31 |
| Загальна ширина виробу, мм | 324,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 213,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 22x33x2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,31 |
| Артикул | 82XA0042RA |
| Штрихкод | 198155183737 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3 , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Дуже класний ноутбук. Хороша якість зображення. Ноутбук справляється з великою кількістю вкладок браузера з одночасною роботою в редакторі зображень та відтворенням відео. Кращій у своєму ціновому діапазоні. Дякую службі підтримки інтернет-магазину та продавцям у місті Кременчук.
Цікавий ноутбук, гарна якість корпусу ти дизайн. Але маленька оперативна пам'ять. Якби була 16 Гб, був би ідеальний бюджетний варіант. Довелося обрати інший ноутбук.
Відео
Опис
Висока швидкодія та продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 3i протестований на відповідність вимогам військових стандартів та ідеально підходить для роботи, навчання та розваг у будь-якому місці. Ця 14-дюймова модель на базі процесора Intel Core забезпечує високу продуктивність при запуску кількох програм, що дозволяє тобі ефективно працювати в багатозадачному режимі. Крім того, завдяки місткому накопичувачу можна без проблем перенести на ПК всю мультимедійну бібліотеку.

Міцність лише на рівні вимог військових стандартів
Вирушаючи в бібліотеку, кафе, аеропорт — загалом, у будь-яку точку земної кулі — ти можеш бути абсолютно впевненим в тому, що цей міцний ноутбук ніколи тебе не підведе. IdeaPad Slim 3i на 10% тонший, ніж моделі попереднього покоління, і з легкістю поміщається у рюкзак чи дорожню сумку. Зміцнена конструкція корпусу надійно захищає ноутбук від пошкодження у разі падіння, запобігає проникненню всередину піску та пилу, а також розлитій рідині. При цьому модель має сучасний дизайн і представлена в декількох кольорах.

Висока якість зображення та аудіо
Ноутбук IdeaPad Slim 3i, оснащений чудовим 14-дюймовим дисплеєм з тонкими рамками та широким кутом огляду, неодмінно приверне увагу оточуючих. Сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, тому ти зможеш комфортно працювати з пристроєм упродовж тривалого часу. А підтримка технології Dolby Audio гарантує якісне відтворення звуку під час відеодзвінків, перегляду фільмів та прослуховування улюблених музичних композицій.

Швидка зарядка та вхід до системи
Ти повинен бути впевненим в тому, що твій ноутбук ніколи не розрядиться в невідповідний момент. IdeaPad Slim 3i підтримує технологію швидкої підзарядки — всього 15 хвилин підзарядки забезпечують роботу ноутбука протягом 2 годин. Крім того, пристрій має сучасні засоби захисту конфіденційності. Веб-камера оснащена спеціальною шторкою, щоб можна було за потреби вимкнути камеру. Також доступний опційний сканер відбитка пальця, вбудований в кнопку живлення, який дозволяє швидко та безпечно входити до облікового запису та завантажувати систему.

Сучасні інтелектуальні функції
У ноутбуці IdeaPad Slim 3i реалізовано підтримку технології Smart Power, яка автоматично регулює продуктивність, час автономної роботи та температуру в залежності від поточного навантаження. Технологія Smart Wireless виявляє перебої в мережевому підключенні та динамічно усуває проблеми для відновлення зв'язку в режимі реального часу. Більш того, інтелектуальні функції безпеки захищають твої найважливіші файли, запобігають несанкціонованому доступу до них та крадіжці даних. У ноутбуці передбачено навіть видалення всіх даних BIOS під час переходу до нового ПК. Коли йдеться про питання безпеки, ми пропонуємо надійні рішення.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення