- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IMH10 Luna Grey (83V7005VRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 47
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IMH10 Luna Grey (83V7005VRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість продуктивних ядер | 6 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 22 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,0-5,1 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,3-5,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 1,0-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Luna Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,85 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Відкрий для себе нові можливості штучного інтелекту
Працюй, взаємодій, твори та грай – процесори Intel Core Ultra відкриють для тебе чудові можливості ШІ на ноутбуці Lenovo IdeaPad Slim 5. Крім того, платформа Intel Evo забезпечить найкращий досвід роботи з ноутбуком

Обчислювальна потужність на основі ШІ
Заручившись підтримкою потужного процесора, цей високопродуктивний ноутбук пропонує широкий вибір відеокарт. Так, відеокарта Intel Arc дозволить тобі насолодитись прискореним створенням контенту і захоплюючими іграми у високій роздільній здатності.

Ідеальне зображення для потужного творчого процесу
Втілюй свої фантазії та винаходи у реальність на широкоформатному дисплеї IdeaPad. Він гарантує кришталево чисте зображення навіть під прямими сонячними променями, забезпечуючи ефект занурення. Сертифікат TÜV Eyesafe підтверджує зменшене випромінювання синього світла, забезпечуючи комфорт для твоїх очей під час тривалих сесій роботи за ноутбуком. Завдяки великому екрану ти матимеш достатньо простору для виконання складних завдань, роботи з даними або запуску ігор, насолоджуючись неймовірними враженнями від перегляду. Піднімай свій творчий потенціал до нових висот.

Винятковий аудіовізуальний досвід
Відтворюй кожну ідею в чітких деталях на ноутбуці IdeaPad Slim. Його 16-дюймовий дисплей із високою роздільною здатністю забезпечує динамічні кольори та контрасти в поєднанні з блискавичною швидкістю, створюючи дивовижний досвід роботи з пристроєм. Оптимізований для бездоганної якості зображення, дисплей гарантує відтворення приголомшливого зображення та ігор без жодних затримок. Крім того, динаміки ноутбука Dolby Atmos забезпечують насичене звучання, яке покращує враження від контенту.

Поєднання потужності та універсальності
Перетвори свій робочий простір на центр продуктивності за допомогою потужного ноутбука IdeaPad, який пропонує безліч необхідних функцій. Його камера оснащена датчиком ToF, який забезпечує більш плавну взаємодію. Акумулятор заряджається дуже швидко, тож ти можеш поринути в безперервний творчий процес, а шторка веб-камери дозволяє контролювати конфіденційність — перемикай її, коли тобі це потрібно. Крім того, ти оціниш переваги легкої передачі файлів, підключення пристроїв і відеовиходів, і все це без необхідності розширення пам’яті накопичувача SSD.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
