- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GWA03VRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 57
- Фото
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GWA03VRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,61 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,65 |
| Артикул | 83GWA03VRA |
| Штрихкод | 199272882183 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3 , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Оптимізуйте роботу свого ноутбука
Ноутбук Lenovo V15 Gen 5 оснащений процесором Intel Core і з легкістю справляється з вимогливими програмами та багатозадачністю. Завдяки двом слотам пам'яті він швидко заряджається, і вам не доведеться турбуватися про місце для зберігання даних. Підвищуйте свою продуктивність одним натисканням кнопки. Просто натисніть кнопку Copilot, щоб отримати допомогу на основі штучного інтелекту в Windows 11 Pro.
Економічний і стильний
Ноутбук Lenovo V15 Gen 5 ідеально підходить для компаній, що стежать за бюджетом, оскільки він є доступним і ефективним. Крім того, основні компоненти, такі як блок живлення та корпус акумулятора, виготовлені з перероблених матеріалів. Окрім неперевершеної продуктивності, він ще й має привабливий вигляд. Завдяки тонкому дизайну він ідеально вписується в будь-яке професійне середовище.
Залишайтеся на зв'язку та продуктивними
Ноутбук Lenovo V15 Gen 5 з безліччю портів забезпечує безперебійне підключення до інших пристроїв. Дані передаються швидко. Будьте впевнені в стабільному та безпечному підключенні до Інтернету, як дротовому, так і бездротовому. Крім того, ви оціните якість HD-камери, завдяки якій ваші наради будуть не тільки продуктивними, але й чіткими та зрозумілими.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









