- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16-G8 Arctic Grey (21SK0080RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 51
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16-G8 Arctic Grey (21SK0080RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,5-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,3-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 4 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery, DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x8x55 |
| Вага в упаковці, кг | 2,73 |
| Артикул | 21SK0080RA |
| Штрихкод | 198156367587 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки 12 ядер |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Вирішуйте найскладніші завдання
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 8, розроблений для малого та середнього бізнесу та досвідчених користувачів, працює на процесорі Intel Core, щоб підвищити вашу повсякденну продуктивність. Завдяки вищій швидкості обробки даних ви без проблем впораєтеся зі складними завданнями з обробки даних. Крім того, вдосконалені функції розумно оптимізують енергоефективність для інтенсивних робочих процесів, щоб забезпечити більш швидкий відгук комп'ютера.

Носіть із собою легкість, досягайте більшого за будь-яких умов
Відчуйте мистецтво мобільності завдяки витонченому і тонкому профілю ThinkBook 16 Gen 8. Його легкий алюмінієвий корпус і модульна конструкція забезпечують надзвичайну міцність, а також гнучкість для роботи в найрізноманітніших умовах. Майже безмежні рамки збільшують простір на екрані, гарантуючи, що кожна презентація або сеанс потокового передавання даних буде вражаючою.

Приголомшливе зображення, чудовий звук
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю зображення на 16-дюймовому ноутбуці ThinkBook Gen 8, який постачається з додатковим сенсорним екраном. Велика площа екрану та яскраві контрастні кольори дарують унікальну візуальну насолоду, а технологія Dolby Audio™ забезпечує збагачений звук. Крім того, він має сертифікат TÜV Eyesafe, що гарантує захист від надмірного навантаження на очі.

Стала потужність для комфорту без зусиль
У ноутбуці ThinkBook 16 Gen 8 пріоритетом є комфорт користувача поряд із високою продуктивністю. Його вдосконалена клавіатура має точно вирівняні клавіші, що забезпечують ергономічний і тактильний дотик. Крім того, він витримує випадкові пролиття рідини для підтримки стабільної продуктивності та має сертифікат ENERGY STAR 9.0, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати.

Безмежні можливості для розумної роботи
Незалежно від того, де ви працюєте - в офісі чи в дорозі, цей потужний пристрій пропонує широкі можливості для розширення завдяки великому об'єму пам'яті та накопичувачам. Широкий вибір портів дозволяє без зусиль передавати файли та надавати спільний доступ до екрану без затримок. Крім того, безшовне з'єднання та технологія шумозаглушення гарантують безперебійну онлайн-співпрацю, зменшуючи динамічні відволікання.

Впевнено захищайте свою цифрову конфіденційність
Посильте свою цифрову безпеку з ноутбуком ThinkBook 16 Gen 8. Модуль Trusted Platform Module (fTPM) забезпечує надійне шифрування даних. Додатковий зчитувач відбитків пальців Match-on-Host (MOH), інтегрований у кнопку ввімкнення, забезпечує швидкий і безпечний вхід у систему та миттєве завантаження. А шторка конфіденційності веб-камери додає додатковий рівень захисту.

Сталість
Основна мета - надавати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для наших клієнтів, спільнот і планети в цілому. Саме тому ми прагнемо отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють нашу відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції. Разом ми можемо побудувати розумніше майбутнє для всіх.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
