- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 14-G9 (21UY0063RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 54
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14-G9 (21UY0063RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,1-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB Type C (Thunderbolt 4), 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х4 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,36 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x7x45 |
| Вага в упаковці, кг | 2,242 |
| Артикул | 21UY0063RA |
| Штрихкод | 199272976622 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Зробіть свій робочий день ще продуктивнішим
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 9-го покоління, створений з урахуванням потреб професіоналів, використовує потужність процесорів Intel Core для забезпечення високої продуктивності у повсякденній роботі. Цей тонкий і легкий ноутбук оснащений такими додатками, як Smart Meeting Manager, а також функцієюшумозаглушення та камерами високої роздільної здатності, які оптимізують роботу з цифровими технологіями та підвищують вашу продуктивність.

Безпека, на яку може розраховувати ваш бізнес
Якщо вам потрібен багаторівневий захист, функції безпеки ThinkShield забезпечать вам надійний захист. Дискретний модуль Trusted Platform Module шифрує критично важливі дані. Біометричні дані забезпечують безпечний вхід у систему за допомогою сканера відбитків пальців та розпізнавання обличчя за допомогою додаткової інфрачервоної (ІЧ) камери. Є навіть самовідновлюваний BIOS на випадок, якщо ваша система коли-небудь буде пошкоджена!

Працюйте розумніше — а не старанніше
Ноутбук ThinkBook 14 9-го покоління пропонує можливості розширення пристрою завдяки широким варіантам зберігання та пам'яті. Широкий набір портів дозволяє без зусиль передавати файли, заряджати пристрої та ділитися екраном без затримок. Бездоганний зв'язок у поєднанні з можливістю встановлення ємної батареї дозволяє вам працювати без підключення до розетки, куди б не привела вас робота.

Приємний для очей
Приверніть до себе увагу на кожній нараді за допомогою чудової 5-мегапіксельної камери, яку можна використовувати в поєднанні з інфрачервоною камерою для безконтактного входу в систему. І не турбуйтеся про те, що доведеться працювати допізна, коли наближаються терміни здачі, адже ноутбук ThinkBook 14 Gen 9 забезпечує сертифікований TÜV захист від синього світла, незалежно від того, який варіант дисплея ви оберете.

Витримує суворі умови повсякденного життя
Ми використовуємо стандарти MIL-STD-810H Міністерства оборони США для забезпечення балансу надійності та довговічності ноутбуків ThinkBook. Відповідність або перевищення вимог 26 тестів у 12 категоріях гарантує, що ці пристрої успішно працюють у суворих умовах, таких як арктична пустеля, піщані бурі в пустелі, екстремальні температури, тиск, вібрація та багато іншого.

Підвищений комфорт для підвищення продуктивності
Ноутбук ThinkBook 14 9-го покоління ставить на перше місце комфорт поряд із високою продуктивністю. Клавіатура відрізняється точно вирівняними клавішами, що забезпечують ергономічне та тактильне відчуття при натисканні. Крім того, вона розроблена так, щоб витримувати випадкові потрапляння рідини та зберігати стабільну продуктивність, а також має сертифікат Energy Star для максимальної економії.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











