- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G9 IRL Arctic Grey (21UY0064RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 52
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G9 IRL Arctic Grey (21UY0064RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,36 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,21 |
| Артикул | 21UY0064RA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Покращуйте свої робочі будні
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14, розроблений з урахуванням потреб професіоналів, використовує потужність процесорів Intel Core для підвищення щоденної продуктивності.

Безпека, на яку може розраховувати ваш бізнес
Якщо вам потрібний багаторівневий захист, функції безпеки ThinkShield забезпечать його. Дискретний модуль Trusted Platform Module шифрує критично важливі дані. Біометричні дані забезпечують безпечний вхід за допомогою сканера відбитків пальців та розпізнавання обличчя за допомогою додаткової інфрачервоної (ІЧ) камери. Є навіть BIOS із функцією самовідновлення, якщо ваша система коли-небудь зазнає пошкодження!

Працюйте розумніше — не важче
Ноутбук ThinkBook 14 пропонує розширюваність пристрою завдяки щедрим опціям пам'яті та сховища. Широкий набір портів забезпечує легку передачу файлів, зарядку пристроїв та спільний доступ до екрану без затримок. Безперебійне підключення в поєднанні з опцією великого акумулятора дозволяє вам працювати без підключення до мережі, де б ви не працювали.

Приємний для очей
Дайте про себе знати на кожному засіданні завдяки чудовій 5-мегапіксельній камері, яку можна поєднати з інфрачервоною камерою для входу без дотику. І не хвилюйтеся про довгі години роботи, коли наближаються терміни, адже ноутбук ThinkBook 14 забезпечує сертифікований TÜV захист від синього світла незалежно від того, який варіант дисплея ви оберете.

Витримує випробування повсякденного життя
Ми використовуємо стандарти Міністерства оборони США MIL-STD-810H для забезпечення балансу надійності та міцності ноутбуків ThinkBook. Виконання або перевищення вимог 26 тестів у 12 категоріях гарантує, що ці пристрої успішно працюють у суворих умовах, таких як арктична пустеля, пилові бурі в пустелі, екстремальні температури, тиск, вібрація тощо.

Підвищений комфорт для підвищення продуктивності
Ноутбук ThinkBook 14 ставить на перше місце комфорт поряд із високою продуктивністю. Клавіатура має точно вирівняні клавіші, що забезпечує ергономічний та тактильний досвід. Крім того, вона розроблена так, щоб витримувати випадкові розливи рідини та підтримувати стабільну продуктивність, а також має сертифікат Energy Star для максимального підвищення вашої прибутковості.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











