- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 Eclipse Black (83LT008NRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 27
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 Eclipse Black (83LT008NRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!


















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Legion Pro 5 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, FreeSync, Low Blue Light, NVIDIA Advanced Optimus, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 4 |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HX (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 2 Тб |
| Вбудований накопичувач | 2048 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion Coldfront 5.0 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Eclipse Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 364,38 |
| Загальна довжина виробу, мм | 268,06 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Apex Predator Gaming
Лінійка процесорів AMD Ryzen серії 9000 HX створена спеціально для ігор і демонструє одну з найвищих ігрових продуктивностей, яких коли-небудь досягали ноутбуки. Не витрачайте час на конкурентів — це саме та технологія, на яку чекав кожен геймер.

Досягніть платинового рангу швидше
Lenovo AI Engine+ надає початківцям у кіберспорті перевагу для перемоги завдяки функції виявлення сценарію в реальному часі, яка оптимізує частоту зміни кадрів (FPS) і розумніше розподіляє ресурси. Інтелектуальна система FPS забезпечує плавну роботу та тонко налаштовує процесор і графічний процесор, надаючи вам перевагу для вдосконалення. Керуйте ігровим процесом за допомогою штучного інтелекту та домінуйте в кожній миті на полі бою.

Неперевершена чіткість зображення в іграх
Додатковий OLED-дисплей забезпечує чіткість і точність для динамічних змагальних ігор з неперевершеною чутливістю.

Час відгуку менше 1 мс і Smart FPS
Забезпечує миттєву реакцію та регулює частоту кадрів для плавного та високопродуктивного ігрового процесу з часом відгуку менше 0,5 мс.

Кришталево чітка роздільна здатність і чудова контрастність
Виявляйте прихованих супротивників у темних зонах, щоб отримати тактичну перевагу в будь-якій грі завдяки покращеному коефіцієнту контрастності 1 000 000:1 порівняно з 1200:1 у традиційних IPS-панелей.

Технологія захисту від вигорання
Запобігає вигоранню екрану під час тривалих ігрових сесій, забезпечуючи стабільну продуктивність для змагальних марафонів. Увімкніть додаткові заходи захисту для вашого дисплея в Legion Space.

Залишайтеся спокійними, грайте тихо, тримайте все під контролем. Піднімайтеся в рейтингу
Залишайтеся спокійними та тихими завдяки турбо-вентиляторам і 3D-мідним тепловим трубкам, які перенаправляють повітряний потік. Використовуйте FN+Q для перемикання між режимами «Тихий», «Баланс», «Продуктивність» та «Екстремальний», налаштованими Lenovo AI Engine+ для стабільно високого FPS. Прецизійні вентилятори, теплові трубки та Acoustic AI Sound Sync знижують шум і оптимізують продуктивність, дозволяючи вам зосередитися на грі.

Підніміться з комфортом і стилем
Legion Pro 5 залишається прохолодним завдяки масивним заднім вентиляційним отворам, що забезпечують оптимальний повітряний потік і комфорт під час ігор. Оздоблення Eclipse Black, синхронізована з ШІ RGB-клавіатура та міцна конструкція створюють захоплюючий та екологічний дизайн. Оснащений Ethernet, HDMI 2.1 та веб-камерою eShutter, це потужна заміна настільному комп'ютеру, створена для змагальних ігор.

Eclipse Black з клавіатурою RGB, синхронізованою з ШІ
Елегантний дизайн з 24-зонним підсвічуванням клавіатури RGB на базі ШІ, що синхронізує ефекти з діями в грі для повного занурення в ігровий процес.

Оптимізоване розташування портів і повітряних потоків
Тепло відводиться через задню частину корпусу, забезпечуючи прохолоду клавіатури, миші та рук для тривалого комфорту.

Агресивний дизайн з масивними вентиляційними отворами
Великі задні вентиляційні отвори оптимізують повітряний потік, охолоджуючи систему та забезпечуючи максимальну продуктивність під час інтенсивних ігор.

Грайте з розумом. Врятуйте світ
Виготовлений з екологічно чистих матеріалів та упакований в екологічну упаковку, поєднуючи в собі найвищу продуктивність та відповідальність за навколишнє середовище.

Nahimic від SteelSeries — аудіо для ігор. Захоплюючий 3D-звук на базі штучного інтелекту
Nahimic від SteelSeries використовує технології штучного інтелекту для створення захоплюючого 3D-звуку та індивідуальних звукових профілів, що кардинально змінюють ваші враження від гри. Функція AI Smart Profile від Nahimic автоматично налаштовує параметри звуку, гарантуючи, що ви завжди перебуватимете в оптимальній зоні звучання гри.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
