- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 50
- Фото
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!


















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4, AMD Zen 4c |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,2-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 3,7-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 3,0-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 740M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,86 |
| Загальна довжина виробу, мм | 258,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 170W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,38 |
| Артикул | 83JG0033RA |
| Штрихкод | 198158637220 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Чудовий ноутук. В ньому круте все: і охолодження, і продуктивність, і якість збірки. Мені також подобається розташування найважливіших портів, включаючи два порти USB-A на задній панелі корпусу, можна підтримувати порядок у ноутбуці. Гарне співвідношення ціни та якості. Ви не знайдете нічого кращого за цей бюджет.
Наконец-то я нашел ноутбук, который не перегревается. Я провел разные стресс-тесты и средняя температура процессора под высокой нагрузкой была где-то 63 градуса. Я очень доволен тем, как он справляется с охлаждением. Производительность хорошая, он отлично справляется с редактированием фото и видео.В играх я тестировал его только на GTA IV с максимальными настройками. Иногда подвисал, но это игра не идеально оптимизирована
Впечатлил софт для настройки: выжимаю максимум без перегрева. Экран не мерцает, цвета насыщенные.
Літає в іграх, не гріється як пічка навіть під навантаженням. Екран плавний, соковитий. Корпус міцний
Який дисплей встановлений у ньому і для чого він найкраще підходить?
Вітаю! Ноутбук оснащений 15,6‑дюймовим екраном зі 144 Гц частотою оновлення, що забезпечує плавне зображення без ривків. Такий дисплей добре підходить як для ігор, так і для роботи з графікою чи відео, а велика діагональ - для багатозадачності, навчання та перегляду контенту.
Сколько оперативной памяти и можно ли ее расширить?
Вітаю! Ноутбук має достатній обсяг оперативної пам’яті DDR5 - 16 ГБ, що гарантує швидку роботу системи та стабільну багатозадачність. Серія LOQ підтримує розширення RAM, тому можна збільшити обсяг у майбутньому, якщо зростуть вимоги до продуктивності до 32 ГБ.
Опис
Де продуктивність покращує повсякденний досвід
Де продуктивність покращує повсякденний досвід, процесори AMD Ryzen для мобільних пристроїв надають технологію, необхідну користувачам для використання потужності сучасних обчислювальних систем із надійною продуктивністю, неймовірним часом автономної роботи та початковими можливостями штучного інтелекту сьогодні та в майбутньому.

Грайте - перемагайте
Lenovo AI Engine+ спрощує ігри, автоматично оптимізуючи продуктивність вашого ноутбука. Завдяки Lenovo AI Core він налаштовує ваш процесор, графічний процесор та системні параметри для більш плавного ігрового процесу та кращої частоти кадрів. За допомогою функції виявлення сценаріїв він налаштовується в режимі реального часу для ігор, стримінгу або повсякденних завдань, забезпечуючи надійну та безпроблемну роботу.

Залишайтеся спокійними
Система охолодження Hyperchamber Cooling від Lenovo LOQ підтримує прохолоду вашої системи за допомогою турбовентиляторів і мідних теплових трубок. Fn+Q дозволяє перемикатися між режимами для ігор або навчання. AI Engine+ забезпечує стабільне охолодження під час інтенсивного використання. Перейдіть до справжніх ігор.

Непомітний вигляд, висока міцність
Корпус Lenovo LOQ кольору Luna Grey є гладким і міцним, виготовленим за технологіями аерокосмічної промисловості. Вебкамера з eShutter killswitch забезпечує миттєву конфіденційність, а індикатор RGB швидко показує ваш тепловий режим. Залишайтеся стильними та готовими до роботи з Lenovo LOQ.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
