- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ARP10 Luna Grey (83HU004QRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 49
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ARP10 Luna Grey (83HU004QRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Ideapad Slim 5 16ARP10 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Luna Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,81 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безперебійна багатозадачність у поєднанні з вражаючою графікою
Безперебійна багатозадачність із процесорами AMD Ryzen — транслюйте, спілкуйтеся в чаті та грайте, не пропускаючи жодної миті. Великий 16-дюймовий дисплей і широка кольорова гама ноутбука Lenovo IdeaPad Slim 5 Gen 10 роблять кожен кадр яскравим: від перегляду фільмів до редагування фотографій або занурення в ігри — це місце, де поєднуються продуктивність і вражаюча графіка.

Елегантність, створена для довговічності
Надзвичайно витончений та міцний, сертифікований за стандартом MIL-STD-810H — ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 поєднує в собі елегантність та довговічність. Його легка конструкція дозволяє легко переносити пристрій, а міцний корпус витримує будь-які випробування — від інтенсивних поїздок до несподіваних ударів. Завдяки високоякісному металевому покриттю це надійний партнер у всіх сенсах.

Перетворіть повсякденні моменти на захопливі враження
Незалежно від того, чи ви переглядаєте серіали, виконуєте завдання пізно вночі або поринаєте в епічні ігрові пригоди, ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 гарантує захопливі враження без навантаження на очі. Крім того, його подвійні динаміки з Dolby Audio забезпечують насичений, чіткий і потужний звук для саундтреків.

Залишайтеся продуктивними та розважайтеся в дорозі
Незалежно від того, чи ви готуєте презентацію, чи наздоганяєте домашнє завдання, цей акумулятор завжди з вами, забезпечуючи безперервну роботу. Потрібен миттєвий заряд? Технологія швидкої зарядки ноутбука Lenovo IdeaPad Slim 5 забезпечує достатньо енергії для вашого наступного великого завдання або розслаблюючої перерви з улюбленими розвагами.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
