- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IMH10 Luna Grey (83V7005RRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IMH10 Luna Grey (83V7005RRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | IdeaPad Slim 5 16IMH10 |
| Клас | Для ШІ, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 135H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 18 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4.6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,7-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,2-3,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Luna Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,85 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 1,85 |
| Артикул | 83V7005RRA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 5, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Завжди на повній потужності
З легкістю виконуйте такі завдання, як редагування відео, стримінг або ігри з невисокими вимогами до ресурсів, завдяки потужності процесора Intel Core та вбудованої графіки Intel. Відчуйте блискавичну продуктивність, миттєвий запуск програм, безперебійну багатозадачність та плавну роботу ресурсоємних програм — завдяки великому обсягу пам'яті ноутбука.

Стиль і потужність в одному пристрої
Відчуйте ідеальний баланс дизайну та надійності з витонченим, але міцним ноутбуком IdeaPad Slim 5. Цей ультрапортативний пристрій має сертифікат MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витримувати екстремальні умови. Завдяки високоякісному металевому покриттю він вирізняється елегантністю та забезпечує потужну продуктивність у чудовому тонкому корпусі.

Неперевершений перегляд, неперевершений комфорт
Завдяки вражаючому дисплею з високою роздільною здатністю розміром 16 дюймів, великій площі активної області та широкій колірній гамі кожне зображення виглядає яскраво та реалістично. Цей ноутбук ідеально підходить для редагування фотографій або перегляду потокового відео, а всі деталі на екрані виглядають надзвичайно чітко. Крім того, сертифікація TUV Rheinland для апаратного та програмного забезпечення гарантує комфортний перегляд, а технологія Dolby Audio забезпечує захопливий звук.

Відключіться від мережі та працюйте без перерв
Позбавтеся залежності від розеток завдяки ноутбуку IdeaPad Slim 5 з акумулятором ємністю 60 Вт·год, який виводить мобільну роботу на новий рівень. Навчайтеся, працюйте або насолоджуйтеся розвагами без перерв.

Багато портів — безмежні можливості
Розширте можливості підключення ноутбука IdeaPad Slim 5 завдяки гнучкому набору портів. Два порти USB-A забезпечують сумісність з різними пристроями, а два порти USB-C — швидку передачу даних і заряджання. Слот Micro SD спрощує розширення пам'яті, а універсальний порт HDMI 1.4 дозволяє безперешкодно підключати зовнішні дисплеї або проектори для проведення презентацій.

Сталий розвиток
Мета компанії пропонувати інтелектуальні технології, які допомагають будувати світле та стале майбутнє для своїх клієнтів, громад та нашої планети. Саме тому вона прагне отримати провідні в галузі знаки якості та сертифікати, які підтверджують їх відданість принципам сталого розвитку при розробці продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
