- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00C4RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 60
- Фото
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00C4RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,5 - 4,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,61 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,65 |
| Артикул | 83GW00C4RA |
| Штрихкод | 199272389132 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки Windows, Ноутбуки 8 ядер, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Оснащений процесором Intel Core
Ноутбук Lenovo V15 Gen 5 з легкістю справляється з вимогливими програмами та багатозадачністю. Подвійні слоти пам'яті забезпечують швидке завантаження та відсутність проблем зі зберіганням даних. Крім того, ви можете підвищити свою продуктивність одним натисканням кнопки — просто натисніть спеціальну клавішу Copilot, щоб скористуватися допомогою штучного інтелекту в Windows 11.
Ноутбук Lenovo V15
Ноутбук Lenovo V15 ідеально підходить для бюджетних підприємств, поєднуючи доступність і ефективність. Він також містить перероблені матеріали в ключових компонентах, таких як адаптер живлення та корпус акумулятора. Окрім вражаючої продуктивності, він також має привабливий вигляд. Його елегантний дизайн гарантує, що він ідеально впишеться в будь-яке професійне середовище.
Різноманітні порти
Завдяки універсальному набору портів ноутбук Lenovo V15 Gen 5 забезпечує безперебійне підключення до інших пристроїв. Швидко передавайте дані, підключайтеся до зовнішнього дисплея та насолоджуйтесь стабільним і безпечним дротовим або бездротовим підключенням до Інтернету. Крім того, вам сподобається якість HD-камери для продуктивних зустрічей, які будуть чіткими та ясними.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









